Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree16Likes
  • 5 Post By Милан Милановић
  • 2 Post By gogmajster
  • 2 Post By MMario
  • 3 Post By Mr D
  • 3 Post By Милан Милановић
  • 1 Post By KureNS

tema: SS nagradna igra

  1. #1
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom SS nagradna igra

    rekoh da otvorim temu da dam predlog i tu da dopišete vaše predloge, pa možda se i dogovorimo ali nije obavezno da se dogovorimo


    je l ima interesovanja da svi malo uložimo koju paru i da kupimo neki sat jeftin, neki luch, neki vintage da je kao nov ili kako su hrvati kupili HMT klk sam video i da bude izvlačenje

    recimo svako uplati na neki račun po 200 ili 300 dinara i tu ako bude dovoljno uplata može da se kupi nešto da iole vredi, ne mora ni novo, evo ima na kupujemprodajem da se prebere nešto da valja
    eee, dusan51, bokanegra and 2 others like this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    Na PS to ide jos jednostavnije.Nagradna igra je rezultat priloga sponzora+priloga clanova.Satove vrlo cesfo donira neki clan s viskom istih.Primamljive nagrade su i remeni za satove,a majstora u tom resoru ima i tu,samo ih se treba potaknuti,kao i sponzore.Uglavnom su to sitnice koje nikome ne izbijaju veliku paru iz dzepa,a ljubitelje satova vesele,kao.sto su znale biti i one salice i posteri za.foto natjecaje.
    Lerbi and MMario like this.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    Pridruzujem se ideji...neka moderatori prikupe info od kolega-clanova i objedine u nekakav prihvatljiv oblik. Lepo bi bilo da se nesto zapocne jer je i pocetak godine.
    bokanegra and Lerbi like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika jedan
    Član od
    20.6.2015.
    Poruke
    621
    Lajkovi
    6311
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    na PS satove i drugo za nagradnu igru/tombolu, uglavnom najvise doniraju oni koji najvise trže u oglasniku PS. tzv "istinski ljubitelji satova". ... anpi... i tak...

  5. #5
    Član Avatar korisnika Mr D
    Član od
    30.12.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    451
    Lajkovi
    2867
    Reputacioni uticaj
    29

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    Podržavam inicijativu!

    I samo učestvovanje u smišljanju nagradne igre je dovoljno zanimljivo.
    200-500 din po učesniku (šta god većina odluči, ja se slažem). Možemo da odredimo i cenu srećke (npr. 300 din), pa ko želi može da kupi i više komada.

    Bilo bi još bolje da se uključe i sponzori - to je za njih odlična reklama, biće pominjani sve vreme dok traje nagradna igra (mesec-dva).
    Npr. onaj ko trguje kaiševima može da ponudi isti (npr. standardne dimenzije nato kaiševa svako od nas može da upotrebi negde), zastupnici mogu da ponude proizvod ili neki značajan popust, časovničari su možda zainteresovani da ponude neku uslugu (čišćenje, ili servis, ili poliranje)...

    Možemo svi da pogledamo šta imamo u fiokama, a ne koristimo, pa da i na taj način povećamo nagradni fond.
    bokanegra, gogmajster and Lerbi like this.

  6. #6
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    I meni se svidja ideja - i kesh da se uplati u fond i srecke i da neko prilozi sta mu ne treba.

    Evo, ja imam jednu crnu narukvicu, SS, 24mm na 22mm, nekoriscena. Doduse, ima jednu tackicu, al takva je stigla iz bratske nam kine.

  7. #7
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    eto ideja već evoluira, ja isto imam nešto što bih mogao u nagradni ond da pridodam, ali mislim da nije mnogo svako da uplati 200dinara, nas desetorica i eto vrhunskog sata

    mogu da predložim da moderatori otvore glasanje ko želi da učestvuje, odnosno da priloži tu određenu sumu, recimo da li biste dali najviše 200dinara, da li biste dali najviše 300 i treća opcija neka bude 500dinara, neka glasaju samo oni koji bi da učestvuju neka označe koliko novca je prihvatljivo za njih, pa da vidimo koju od tri opcije da izaberemo

    meni se sviđa 200dinara, jer mnogi bi tako mogli da učestvuju

    posle glasanja, znaćemo stanje, onda krećemo u potragu za satom, formiraćemo račun za uplatu i 20. januara je izvlačenje dobitnika
    eee, bokanegra and Lerbi like this.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    Može pare da uplatimo... Samo se dogovorite koliko.

    A nasmejao me je @gog sa predlogom "...da sat donira neki član sa viškom istih...", pa realno svi mi imamo višak satova (jer jedna je ruka satonosna, osim ako nisi Maradona, ili sovjetski vojnik pred kraj II sv. rata), ali niko od nas to neće sebi da prizna.

    Evo ja imam bar tri sata koje prošle godine nisam tri puta na ruku stavio, a da me pitaš da li su mi višak odgovorio bih ti odrično.
    veberz likes this.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    14.1.2010.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SS nagradna igra

    svidja mi se ideja nadam se da ce da zaziviti

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •