Strana 377 od 413 PrvaPrva ... 277327367373374375376377378379380381387 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3.761 do 3.770 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #3761
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Osim navedenog ima jos nekoliko stvari,ali o tome cu uzivo.😁😁😁
    Inace,jednom jabuka-uvek jabuka,samo je pitanje koliko mozes da je pratis.Meni je krivo sto je moj 6s otisao,ali sledece godine uzimam neku zver od jabuke.😊😊😊

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    dusan51 likes this.

  2. #3762
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Tako je, zaboravio sam da iOS sprema ručak, kuva kafu, vodi cure u krevet hehe

    sent from my Gant fashionphone

  3. #3763
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    jedina precenjenija stvar na svetu od apple proizvoda su sestre kardašijan


  4. #3764
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Aj sad to kazi na kineskom.😂😂😂

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  5. #3765
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    hehe pa i ajfoun je kinez
    don Alberto likes this.

  6. #3766
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Nije kinez,ali je tamo sastavljen.😊

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  7. #3767
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? April 2016-April 2017.

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Svima ci popodne odgovoriti na PP. Pojedini kao da su kedva cekali...Sky..Milanovicu u toku dana dobicete odgovor.

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    Ništa nisam jedva čekao. Imam pametnija posla.
    Zmaje tvoje postavljanje tuđih fotki , tuđih satova nije od juče. Ima to višegodišnju tradiciju. Ja sam samo juče to fotkama i linkovima prokomentarisao.Ranije to nisam radio, mada ne vidim u čemu bi bio problem i da jesam. Neki drugi članovi su ranije sa punim pravom javno prokomentarisali tuđe fotke tuđih satova koje si postavljao na forum u ovoj rubrici. Zašto bi neko postavljao tuđe fotke tuđih satova i koji su to ljudski porivi, ne znam. Znam da takvim fotkama nije mesto u rubrici Koji sat nosite danas.

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Znaci ti to predlazes "istaknuti clanu" i smatras da "vi svi ste doprineli da ovaj forum bude ono sto jeste sad?
    To znaci "istaknuti clanu" ti koji si me zvao po pet puta na dan za savet koji da sat da uzmes i kad god se ponudi nesto Ti izmisljas neki razloge zbog cega ne bi uzeo!!! Ti "istaknuti clanu to predlazes????? Ti koji imas toliku veliku reputaciju (a ja evo pitam javno kako ti poznavacu...ili teoreticaru imas toliku reputaciju?)
    Ustalom dao si predlog a ja nisam a sad niti necu da obrazlozim zasto je postavljena slika) neka administratori udare trajan ban..jer ako ne udare trajan ban onda kad se vratim samo cu da prakticna pitanja vezana za satove da ti postavljam. Ali ne one za koje si modelator a znas na koje mislim nego za sve....
    Moja reputacija mi nista ne znaci...meni znaci poruke insa drugih foruma gde mi se zahvaljuju za pomoc...to je meni zadovoljstvo....
    Opet pominjes neke godine...jel to hoces ili Sky i ti da ja stavljam satove koje nisam nosio ili skidao sa instangrama? Pa kad se sad ovo skinulo sa instangrama sto onda ranije sa drugim satovima nije onako lepo od strane pcelara koga ne vezano za ovo uvazavam...a pcelar ne moze da bude nesto sto mislim da je ponizavajuco vec jednostavno posao s kojim se bavi.




    Molim da ono sto je sky dokazao ili hteo da nesto da pokaze...ostane a da ovaj ostatak se prebaci u neku temj da se tema kao tema ne bi kvarila.



    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    Ovo oko pčela nisam razumeo. Možda bih prokomentarisao, ali nisam razumeo. Sumnjam da pčele imaju neke veze sa bilo čim na forumu.
    Ovo što je napisano pre pominjanja pčela valjda nije meni upućeno pa neću komentarisati.


    Citat marko14 kaže: Pregled poruke
    Sta koga boli uvo koja je fotka postavljena,aj oladite,ne napadajte coveka,ako ne znate celu pricu.
    Nisam se zagrejao pa ne moram ni da se ohladim, niti napadam nekoga. Što se priče tiče, svako ima neku svoju priču. Ovo je horološki forum.
    Poslednja ispravka: skydrummer (17.3.2017. u 11:55)

  8. #3768
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? April 2016-April 2017.

    Znaci ti mene i pojedini clanovi optuzujete da je i ranije bilo tudjih ruku delo? Mislis imam potrebe pored mojih satova (ili sumnjas da su i oni moji) stavljam satove koje bi Vas (pojedine odusevile) ili ostavile bez daha?
    Pa razumem da sam postavio Amfibiu neku limitiranu vise bi bilo reakcije nego na tamo neki JLC ili tek Rolex ili Zenith da ne pominjem jos neke...i nemam nista protiv Amfibia samo iznosim isto sto i neki drugi clanovi komentarisu ali ne iznose kao sto nisu ni kad su sumnjali u ove prevare.

    Lepo a i posteno VIP clanu prema "pocasnom clanu" ( kako li sam postao pocasni???) kao sto sam ti napisao u pp zbog cega je OVA slika postavljena!!!

    I pitam se sto li sam pocasni clan?




    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #3769
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? April 2016-April 2017.

    Nikoga ja ne optužujem. Kažem da si i ranije postavljao tuđe fotke, tuđih satova u rubriku Koji sat nosite danas. E sad kako ti to komentarišeš i kako ti na to gledaš, to je do tebe. I kažem da ja to nisam ranije komentarisao (do juče) a da su drugi članovi sa punim pravom to ranije komentarisali, javno , na forumu i to u rubrici Koji sat nosite danas.

    Nije uopšte bitno da li ja mislim da li ti imaš potrebu da pored tvojih satova postavljaš tuđe satove da bi nekoga oduševio i ostavio bez daha (mene satovi ne ostavljaju bez daha, može da mi se sat sviđa ili ne). Činjenica je da ti postavljaš tuđe fotke tuđih satova u rubrici Koji sat nosite danas.

  10. #3770
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? April 2016-April 2017.

    Ti to tvrdis da sam ja to radio...mozes li mi na mail poslati slike satova koje ti mislis a na komentarisanje drugih clanova.
    Jos tvrdis da je to cinjenica..

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •