Strana 288 od 413 PrvaPrva ... 188238278284285286287288289290291292298338388 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.871 do 2.880 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #2871
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Joooj,bi bilo trke! Bilo bi mi dosta i ceed gt da oborim brzinski rekord na toj dionici(znam je i zatvorenih očiju). 2 manja pravca i gomila krivina na 20 km.....fakat,i gomila spomenika krajputaša 😢 ,jedino šleperi puni uglja prave problem(voze nemal sredinom,80-100kmh,a put je uzak).

  2. #2872
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ja sam jurio uskim, krivudavim seoskim putem, istina novouradjen tako da ne moras da bezis od rupa. Kola 75 konja dvogrli karburator, isao sam nesto tipa 140-150. Slabo prometan put ali posto seces krivine susret sa automobilom iz suprotnog pravca zna da bude gadno iskustvo. Sad bih to rado opet uradio, iako je rizik da se smejem sa bandere prilicno velik.

    Lepa je brzina, ali je tanka linija izmedju uzivanja i totalne gluposti... Ovo je potpadalo u drugu kategoriju, posto mi padnu na pamet sve one teske saobracajke koje sam vidjao
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #2873
    Član
    Član od
    3.10.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    383
    Lajkovi
    716
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Opasna je reklama za Hondu, jedna od najboljih u poslednje vreme. Skoro da sam poželeo Type-R, ali ipak to nije to.

    Znam da je priča o replikama zabranjena, ali o uništavanju istih?
    VIDEO: Dan Bilzerian And The Fake Watch Busta Team Up To Kill Some Fake Watches, With Extreme Prejudice — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    Dragojlovic Darko and arch_m like this.

  4. #2874
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Strider,

    To sam 2x uradio prije 15-tak godina na ovom putu po noći(danju ne vidiš dal dolazi neko iza krivine). Vozio ćaćinog Pasata 2 1.6td. Sa ceed-om sam tim putem išao najviše 130kmh po danu al sam imao veću prosječnu brzinu pošto je stabilniji auto i mnooogo lakše ulazi u krivine. Nadam se da baki neće vidjeti ove postove-ubiće nas svojim iskustvima! 😁
    Kad se već Sivic spominje,danas vidjeh da su izbacili karavan verziju- jbt,ima veći gepek nego Octavia,A6,bmw5...!
    Pravo auto za mene sa nekim od benz motora(kada bi Honde bilo u BiH).
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (13.11.2014. u 17:56)
    zare, MMario and arch_m like this.

  5. #2875
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    E, da znas da je bezbednije seci krivine nocu nego danju, ako poznajes put. Fala Bogu neko da ceni pravi benzinac, svi su u nekom dizel tripu zadnjih godina...
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #2876
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Meni odgovara benz jer je većina vožnje po gradu i jer ne moram misliti na kvalitetu dizela(da neće slučajno smrznut na -20). Nema dpf filer koji bi ja začepio za godinu,jeftinije je sve za njega i,brate mili,lijepo je čut kada motor prodiše na 4000-5000 o/min.!
    jagos, 23jewels, vlajo and 1 others like this.

  7. #2877
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    I ja vise volim benzinac.dugo sam vozio dizele zbog neke štednje ali nema nista od toga uvek to na nos izadje.resio sam da vise ne kupujem dizel da se lepo vozim na benzin.
    HADzI DALIBOR and Zagor like this.

  8. #2878
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Za sve neprijatnosti me briga, ali kad benzinac zapeva, kaki dizel kake p.m.
    HADzI DALIBOR and jagos like this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  9. #2879
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.019
    Lajkovi
    58520
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Off topic chat zez soba!-fm.jpg Off topic chat zez soba!-fm1.jpg Off topic chat zez soba!-fm2.jpg Da,da benzinac kada zapeva...Eh da mi je jedan ovakav( mod.1967) mada se ne bih bunio ni za novije
    jagos and arch_m like this.

  10. #2880
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Sto vi iz Darkvuda ne znate sta je dobro .

    Nego kad smo kod voznje, meni nikako nisu jasni oni koji voze (relativno) besna kola ali samo po pravcu. Kada dodje krivina oderem ih sa bar duplo manje konja . Ne razumem koje je to zadovoljstvo da kao manijak nagazis na pravcu a u krivini vozis kao baba. Sem ako nije u pitanju (ne)znanje .
    Zagor likes this.

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •