Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree11Likes
  • 8 Post By Prolaznik
  • 1 Post By banja
  • 2 Post By Neša

tema: Nista pametno za kupit...

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Nista pametno za kupit...

    Ljudi moji, obilazim sve moguce prodavnice satova ovih dana i bas nista pametno za kupit! Dobar dan, dobar dan, sta imate od mehanickih satova ? Nista ! Hvala, dovidjenja. Udjem u narednu sve modni satovi Hektor, Alfa, sve neke marke za koje nikad nisam cuo, udjem u trecu drze samo marku Chronotech i onda poludim pa reko ajd ako nista da pazarim neki lepi SwissMade kvarc kad ono cene po mojoj proceni skuplje 15,20.000 din u odnosu na cene s neta cak i za pojedine "svajcarske" satove koji nemaju "Swiss Made" na ciferu

    a nekada pre no sto dodzoh na ovaj forum svi satovi u prodavnicama su mi bili dobri i lepi, ah to blazeno neznanje, samo kad se setim

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Nista pametno za kupit...

    Da,da...jos jedna potvrda jadne i siromasne ponude mehanickih satova kod nas...
    majstor98 likes this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Nista pametno za kupit...

    Ja sam taj utisak stekao još kada sam se učlaio na forum dok sam tražio sat, a mislim da je u tom trenutku i ponuda kvarcnih bila nekako... suviše konfekcijska.

    Iako postoje lepi i dobri modeli, izbor deluje suženo, a neki od najlepših i najboljih satova na forumu su polovni. Jeste da ću zvučati kao neki deda, ali mislim da savremenoj časovničarskoj industriji nedostaje kreativnost, a kvalitetnih satova je sve manje. Noviji gralovi su se sveli na relativno mali broj proizvođača i mehanizama, a uprkos velikom broju modela, satovima nedostaje nešto od šmeka koji su ranije imali.
    banja and backarelli like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •