Strana 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 96
Like Tree301Likes

tema: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

  1. #21
    Član Avatar korisnika ssrki
    Član od
    20.6.2014.
    Poruke
    169
    Lajkovi
    561
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Jos uvek nekako pronadjem 501, poslednje su kupljene u Uscu, i dalje isti broj kao i pre, ovog puta je boja pepeljasto crna - dusty black, inače imam i jedne adidas koje su isto sjajne i prijatne, tako je kupljene u uscu i nisu bile skupe. Opet bi ih uzeo kad bi ih našao. Evo slike poslednjih leviski, proizvedene u Poljskoj
    perpetum, Zagor and piksi like this.

  2. #22
    Član Avatar korisnika Mr D
    Član od
    30.12.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    451
    Lajkovi
    2867
    Reputacioni uticaj
    29

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Kupujem šta mi se dopada... pa sam nosio svašta, kako gde naletim.
    Kad sam bio mali, Lee Cooper, Rifle, Cassucci i Levi's su bili pojam... a nosile su se mnogo više neke domaće marke ili kopije.

    501 je bio nešto skupo i posebno: potraga za originalom, naručivanje iz inostranstva uzbuđenje dok se čeka da neko donese, miris varikine...
    Valjda ga zbog toga i danas najradije nosim.

    Pošto farmerke nosim i na poslu (radim sa Skandinavcima - farmerke se nose sa košuljom i eventualno sakoom, kravata zabranjena, sem ako nisi advokat ili bankar), u poslednje vreme nosim i Hugo Boss. Naročito leti, pošto imaju dobre modele od tankog teksasa.
    Kroj je odličan (tj. meni stoji) i izgledaju dobro u formalnim prilikama, ali uopšte zadovoljan njihovom trajnošću - ili da se bolje izrazim trajanje nikako ne odgovara ceni (1 sezona, i to je to).

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	3.JPG
Viđeno:	1957
Veličina:	77,0 KB
ID:	120308

    Dakle, još nisam našao idealnu varijantu.
    piksi likes this.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Meck's... Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?-20160217_105251.jpg
    piksi likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Evo, da se i ja uključim u ovu zanimljivu temu..
    Moja prva iskustva sa farmericama su vezana za Lee cooper (dok je majka kupovala)..
    Poslije sam najzadovoljniji bio sa POP 84, jer su imale stvarno dobar teksas a donosili su ih preprodavci iz Italije. Inače, legendarni 501 mi kao model nikada nije odgovarao. Jednom sam naletio na model Lewis 525 i nije mi bio loš. Sad kad sam u nekim zrelijim godinama nosim farmerke vikendom i ponekad na posao. Imam tri različita modela i sva tri rado nosim. Sisley, Legend i švedska marka 157, uski modeli i jako se lijepo osjećam u njima.
    Idu odlično i na patike i na cipele i ni kaže se džaba da je u modi sve prolazno osim texasa...
    piksi likes this.

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Amfibija i Polo RL. Farmerke su suva klasika, ipak je RL zakon za neke druge proizvode...

    Naziv: 20160214_213145.jpg, pregleda: 1570, veličina: 327,8 KB


    Ono što je najbitnije u priči je da je W 32 i dalje.

    Naziv: 20160214_213115.jpg, pregleda: 1578, veličina: 264,9 KB
    RUS, mizzy, Ralesd and 2 others like this.

  6. #26
    Član Avatar korisnika Punisher
    Član od
    13.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    185
    Lajkovi
    177
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Ja sam visok 2 metra i 501 mi nikad nije odgovarao. 80ih sam nosio Wrangler uglavnom tamno teget, kad se pojavio Levi's kupio sam čini mi se 518 neki produženi uži kroj dole ispod Poštanske štedionice u 27. marta je bio nutik sa originalima, 100 DEM cena. 90ih Pazarske i jedne original Chambers, te su mi trajale najduže, neverovatno izdržljive su bile na habanje. U današnje vreme sam uglavnom na Legendu jer imaju baš kroj za mene, ali imam i par Pazarskih za svaki dan.
    piksi likes this.

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Sa Legend farmerkama imam baš dobro iskustvo. Svojevremeno sam probao u Mercatoru u Petoj aveniji mnoštvo modela različitih, baš poznatih firmi koje mi nisu stajale, a Legend koje sam kupio mi je bio baš super, i boja i kroj, Što je najbitnije, domaća proizvodnja a dobra cena.

    .
    Naziv: legendlogo_1378201427_672x0 (1).jpg, pregleda: 1666, veličina: 89,8 KB

  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Mr Holsen... Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?-20160225_144226.jpgKoje ste farmerke nosili a koje nosite sad?-20160225_144116.jpgKoje ste farmerke nosili a koje nosite sad?-20160225_144317.jpg
    RUS and piksi like this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  9. #29
    Član
    Član od
    3.10.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    383
    Lajkovi
    716
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    U početku, bejaše trenerke i tzv. rolerke, odnosno malo šire kargo pantalone iz Beba Kidsa, i dalje najlepši kargo koji sam ikad imao.

    Tu negde pred kraj osnovne škole, skapirao sam da farmerke uopšte nisu loša opcija, a sve je krenulo uz Sugar Skate farmerke. U pitanju je bila neka skejterska kompanija i uopšte nisu bile loše. Negde u prvoj polovini srednje škole, nosio sam ekstremno široke farmerke kojekakvih Quicksilvera, O'Neilla i tome sličnog, da bih u drugoj polovini prešao na Levi's.

    Doduše, dosta sam grešio kada je u pitanju kroj i kupovao bootcut, da bih kasnije kupio samo jedan jedini 501 koji me je služio od 2009. pa do npr. 2013. godine. Taj par je i dalje najbolji par farmerki koji sam ikad imao. Ubrzo sam skapirao da je mnogo bitnije da mi farmerke budu slim fit nego Levi's, a počeo sam i da ih habam sve brže (nabačeno 10 preko potrebnih i još 5-6 suvišnih kilograma), tako da sada šaram po fast fashion brendovima, uglavnom nezadovoljan kvalitetom, ali zadovoljan izgledom, makar dok ne popucaju među butinama

    Sve u svemu, uvek sam bio pobornik klasike i jednostavnosti, tako da od farmerki sada najviše tražim da budu diskretno isprane i nikako podrane, imaju žut konac i što jednostavniju šaru na džepu (mada mi je Evisu i dalje sjajan). O tome bismo realno mogli naširoko da pričamo, pa da izlaganje završim pitanjem: Koja je vaš omiljen dizajn džepnog šava?

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Meni Replay-ov sav. Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?-screenshot_2016-02-26-15-06-17.jpg
    Djordje Sugaris and piksi like this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

Strana 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •