Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 96
Like Tree301Likes

tema: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

  1. #11
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Araphel, trebalo je da gospodin stavim pod "".
    Slažem se za martinke, uz chinos ih i nosim, to su mi pristojnije pantalone, ali posle 15 godina im je stvarno vreme za penziju ( a ove nove nisu ni blizu po kvalitetu), a i noge traže nešto lakšu obuću
    Sad se setih jednih štraftastih Replay koje mi je ćale doneo iz Australije i koje sam nosio bukvalno stalno. Keva ih je uveče prala i do ujutru su se sušile da ih obučem. Malo je falilo da u školi skupljaju dobrotvorni prilog da mi kupe pantalone.
    Poslednja ispravka: lookic (15.2.2016. u 20:10)
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  2. #12
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    hvala Kure na lepim rečima

    meni je bitno kod pantalone da su uske nogavice, a i uopšte da mi pantalone budu uske, ja to tako volim, drugačije ne bih nikako mogao da nosim

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Ja u svom garderoberu imam Levis, Energy, Replay, Sorbino, Wrangler... Wrangler sada redje nosim jer su mi siroke malo. Kao sto rekose kolege i ja takodje preferiram slim feet model, nogavica je uza kako ide ka nozi i odlicno se osecam u takvim farmericama. U zadnje vrijeme kupujem od jednog drugara u Pazaru, vecinom su takvi modeli kakvi meni odgovaraju, Meck's. Tesko se mogu naci kod nas u prodaji, ne znam zasto, ima veleprodaju i par radnji u Beogradu.
    Djordje Sugaris and piksi like this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Levi's 504 32/32 ili Replay kad se izbahatim. Levi's budu 5-6k na sniženju, uzmem obično 2 para godišnje.
    piksi and Elvedin like this.

  5. #15
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Stara fotka i moj skromni doprinos temi

    perpetum, tiha, mizzy and 4 others like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #16
    Orf
    Orf je offline
    Član Avatar korisnika Orf
    Član od
    8.3.2013.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    172
    Lajkovi
    1242
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Meni od farmerki najviše odgovara Levis 506 32/32 model. Mada se postepeno prebacujem na pantalone

    RUS, perpetum, Zagor and 3 others like this.

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.286
    Lajkovi
    29465
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Čini mi se da su leviske i u dosadašnjoj raspravi proglašene za najomoljeniju marku, uostalom one su bile jedini komad garderobe koja je svojevremeno mogla da pomiri „Zvezdu“ i „Akademiju“.

    Ja sam poslednjih godina više puta pokušavao da ponovo ponesem 501, međutim ispostavilo se da mi ne odgovara kroj, tako da ih u ovom milenijumu nisam nosio. Imao sam jedne Rifle koje su bile jako udobne i odlična srednja nijansa plave, ne previše svetla niti tamna, ali su bile mrvicu preširoke.

    Blasfemija se dogodila kada sam tražio farmerke za casual Friday na poslu, isprobao sam sve moguće marke od najskromnijih do onih skupljih i nisam mogao da nađem odgovarajuće. Nevoljno sam potražio u Dieselovom butiku u inostranstvu, tu su prodavali uglavnom modele želudac da se prevrne. Pitao sam prodavačicu imaju li nešto straight da mogu da nosim na posao i žena je morala da ide u magacin, obzirom da te normalne nisu ni držali u vitrinama. Tako sam postao dizelaš pod stare dane... One su udobne, a najveći kvalitet im je što su neuništive, nijedne mi se godinama nisu ni razvukle ni oštetile, a odlično drže boju.
    Naziv: 14.jpg, pregleda: 1000, veličina: 232,4 KB


    AJ sam prvi put kupio kod nas u Glamuru u Knezu, i njihovi modeli mi ubedljivo najbolje stoje. Sada više ne moram ni da ih probam ako imaju boju i kroj koji mi se sviđaju dovoljno je da tražim svoj broj i to je to. Oni često imaju popuste do 50% pa se tada I isplati kupovina. One, za razliku od dizelki nisu tako izdržljive, mislim da im rok upotrbe nije neograničen.

    Naziv: 1.jpg, pregleda: 1014, veličina: 366,7 KB
    RUS, nele, perpetum and 5 others like this.

  8. #18
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Kad Piksi pomenu neograničen rok upotrebe, nešto me podseti...

    Jedna interesantna informacija za koju verujem da nije poznata svim ljubiteljima farmerki. Naime prve Levis farmerke napravljene su od platna industrijske konoplje, ne od pamuka.Proizvodnja industrijske konoplje je naprasno zabranjena u većem delu sveta. Jugoslavija je nekada bila među 2-3 zemlje u Evropi po proizvodnji ind.konoplje tj. kučine tj. kudelje (mnoga mesta su imala svoje kudeljare). Izuzetna izdržljivost Leviski ležala je u činjenici da su napravljene od ind. konoplje. Taj podatak se poprilično krije. Ako odete na sajt Levisa videćete da u prikazu svoje istorije ne pominju konoplju (hemp), nego pamuk (denim) i pripisuju izdržljivost pantalona zakovicama koje i danas stavljaju. Konoplju prećutkuju. Ima to sve svoje zašto.
    Our Story - Levi Strauss
    Ko ima volje neka malo istraži zašto je industrijska konoplja postala zabranjena biljka. Mogli bi se iznenaditi.

  9. #19
    Član Avatar korisnika croarcher
    Član od
    6.12.2015.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    1252
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Srećom,kod nas u HR unazad par godina više nije zabranjena.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?

    Blue White... odusevilo me to sto su kroz dzepove provuceni zupci rajfeslusa. Inace su dosta pocijepane, takav im je fazon. Koje ste farmerke nosili a koje nosite sad?-20160216_083652.jpg
    RUS, 83stojan and piksi like this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •