Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree23Likes
  • 10 Post By bajker01
  • 3 Post By banja
  • 5 Post By GIvan
  • 4 Post By GIvan
  • 1 Post By PedjaSD

tema: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

  1. #1
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    Zovem se Duško,mali neprimetni ulični pas.Volim dobre ljude.Ne tražim puno samo malo topline i dom.Sada sam u karantinu u ovči,obzirom da sam čipovan neće me pustiti osim ako neko ne želi da me usvoji.Imam još 7 dana nade da će mi neko pomoći.Sve troškove oko ev.transporta platiće moj prijatelj.Molim vas pomozite mi!Imam 20 meseci i želim da nekome ulepšam život.Ne piškim i ne kakim po kući,kulturan sam.Stanem pored vrata i šapom pokažem da moram napolje
    Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-423601_2665954977423_1520721938_n.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-423796_2665953577388_1090625284_n.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dscn0020.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dscn0026.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dscn0032.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dscn0068.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dscn0073.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dscn0076.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-duki-.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-dule-014.jpgDa li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?-picture-038.jpgPored ovog dragog psa dobićete i moju večnu zahvalnost i prijateljstvo.
    milan zmaj, RUS, anbeast and 7 others like this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    Ufff, jako sam slab na ove kuce sa nesrecnom sudbinom, gledajuci slike ovog jadnicka, samo sto suzu nisam pustio...imam dva srecna psa, prave prijatelje i u dobru i u zlu koje jako volim i koji me svakog dana usrecuju a na zalost nemam uslove da udomim jos i ovog...evo i ja cu da apelujem na dobre ljude da pomognu...
    Poslednja ispravka: banja (16.12.2012. u 17:36)
    anbeast, bajker01 and backarelli like this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika GIvan
    Član od
    11.11.2009.
    Lokacija
    Zemun, Srbija
    Poruke
    508
    Lajkovi
    2418
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    Pas sa jako lepim ocima...
    Imam 3 psa. Imamo veliko dvoriste i uvek smo imali pse. Da objasnim: Maltezerku sam kupio pre 6 godina i ona zivi u kuci, spava na krevetu i sve sto bi dali svom najmilijem ona ima...Druga dva psa su stenad sa ulice koji su dosli na kapiju i ciji pogled nismo mogli da odbijemo...Sada su i oni sa nama, doduse posto su mesanci zive u dvoristu, imaju svoje kucice, prostor, hranu skloniste. Moje zivotno iskustvo sa psima govori da su to bica koja citaju misli...
    Imam troje dece...

    Porucujem neodlucnima da usvoje ovog psa, ja bih ali stvarno ne mogu...
    vladas, banja, bajker01 and 2 others like this.
    vezba stvara majstora

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika GIvan
    Član od
    11.11.2009.
    Lokacija
    Zemun, Srbija
    Poruke
    508
    Lajkovi
    2418
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    Da neko ne protumaci pogresno - stvarno imam troje dece, od 23, 20 i 12 godina...
    vladas, VLADAN P, 83stojan and 1 others like this.
    vezba stvara majstora

  5. #5
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    Ja bih udomio kucu ali ne mogu, živim u stanu i alergičan sam.
    Ali jako volim životinje, toliko ih volim da sam jedno štene sklonio sa ulice i stavio u podrum svoje zgrade, dok je trajala ova najjača zima i sneg. Nosio sam mu hranu, posle mu je još jedna komšinica odnela vodu da pije i neke ponjave da mu ne bude hladno, mali preko noći cvili ali preko dana je to bio srećan psić, mahao je repom i hteo je da se igra. Kažem BIO jer ga je neko sklonio iz podruma ne znam samo šta mu je životinja skrivila... pitao sam sve gde je ker ali svi se prave mutavi.
    bajker01 likes this.

  6. #6
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    Hvala drugari na tome što brinete,ako ev.znate ko bi hteo psa kontaktirajte me,pas je sterilisan !

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Da li neko ima mogućnosti da udomi ovog psa?

    E jbm... ti život hajde što te zatvore, nego ti oduzmu i najlepšu stvar u životu... Tuga.
    Mišić M.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •