Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Dany6

tema: Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    3.12.2019.
    Poruke
    40
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.

    Kupio sam starke duboke (Chuck Taylor's 2),broj 43 i kada ih obucem nekako mi se cine uske i potijesne,duzina mi odgovara prsti mi malo dodiruju kraj patike prstiju ali me ne zulja niti smeta,ali osjecam kao da mi onaj "cep" bijela guma pritisce prste odozgo,i sa strana mi je bas nekako usko,desna i nije toliko kakva je lijeva patika,cini mi se uza nego desna...I sada kada mirujem dok sjedim osjecam taj pritisak da me malo stiskaju ...
    Mislite li da kada bi zamjenio za broj veci,44 umjesto 43 da bi mi bile velike onda?da li bi samo dobio na duzini ili bi dobio i na sirini?
    Jer veci mi problem predstavlja nekako sirina,jer me kako sam vec rekao sa strana pritiskaju,vecinom vrh stopala tj prste
    Prsti mi dodju do br 1 (mozda malkice iznad) na metru na patikama sa slike...
    Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.-17-49-41-hu5at1sqrthnyvfm_e-sudbbqwuilepihjodty4ug_g.png
    Nadam se da se smije postaviti ovakva tema?
    Attila likes this.

  2. #2
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.

    Ako te patika ili cipela steze, pritiska i sl.dok sedis tj.mirujes to znaci da ces biti u problemu kada se budes kretao i stopalo malo otekne.
    Po tvom opisu rekao bih da ti treba broj veca patika. Sa vecim brojem dobije se malo i u sirinu. Starke generalno nisu bas za sira stopala. Ako imas sire stopalo probaj Converse Star Player. Mozda nisu udobne kao CT 2 jer nemaju lunarlon ulozak ali su malo sire. Inace, udobnije su od obicnih Starki.
    Poslednja ispravka: skydrummer (10.2.2020. u 22:50)

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    3.12.2019.
    Poruke
    40
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.

    Sad tek cujem za te star player,a uzecu broj veci pa valjda ce biti bolje,2 broja vjerujem da bi prevelike bile.

  4. #4
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.

    Što Sky reče, nisu starke za široka stopala. I ja imam isti problem i zbog toga ih nisam nosio bar 15 godina i sad sam, ne znam zašto uzeo ove:
    Chuck Taylor's 2,problem sa velicinom.-screenshot_20200211-153811_chrome.jpg
    Broj veće bi verovatno rešile problem, ali bi se brže raspale jer se ne savijaju tamo gde bi trebalo, mada, 1 broj veće i nije strašno. Ali ko zna, mozda su nešto promenili u materijalima, ove su od neoprena, pa ću videti kako se ponašaju. Nisu bile skupe (35e), pa mi je bilo ok da im dam poslednju šansu.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •