Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 456789101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 112
Like Tree204Likes

tema: 2 točka

  1. #71
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Pozdrav ljudi,
    nije me odavno bilo, opravdano zbog posla, stigao sam pa cu biti malo aktivniji.
    Nego rijesio sam da prvo kupim bicikl zbog ovih nasih ljetnjih guzvi. E sad posto znam da ovdje ima aktivnijih biciklista, treba mi misljenje u vezi jednog modela, posto su to za mene sve spanska sela
    2 točka-image.jpeg2 točka-image.jpeg2 točka-image.jpeg
    Veloz likes this.
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  2. #72
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Biciklo je sasvim ok, diskovi, oba menjaca extra marke, tockovi 28", ne znam koja je cijena ali biciklo dobro izgleda. Jedino velicina rama ako si visocija osoba ne znam da li bi ti odgovarao, L vel. Zavisi si i do osobe, vozaca, neko jednostavno ne voli mnogo visoke ramove. Po slikama rekao bih i da je ocuvano bas. Sada sve zavisi, jedno su slike i opis, drugo je kada se predmet prodaje vidi uzivo.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  3. #73
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ja vozim dosta sličan bicikl, sa nešto slabijim menjačima (SLX i pozadi). Ovaj bicikl je za osobe 175-185 (možda i 190). Elvedin je sve lepo rekao. Ako uporedim sitne detalje - imam utisak da je na mom nešto lakši ram i guvernalu mogu da menjam ugao nagore, ali to su baš sitnice. Čini se da je u ok stanju i očekivao bih da mu je cena npr. 300-350EUR (možda i niže, nisam baš u toku , nisi napisao koliko je star i koja mu je cena)...
    No time to lose

  4. #74
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Pa cijena i jeste 350e, star je oko godinu dana. Pa ja sam visok 184 tako da bi mi trebalo bit ok. Hvala na brzim odgovorima
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  5. #75
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Da, našao sam ga na Cikloberzi, pogledao ga malo pobliže, u odličnom je stanju, odličan ram (bolji nego što sam u startu očekivao)... Mislim da nisi pogrešio, našao sam samo još jedan KTM sa sličnom opremom i cenom, doduše ovako na brzaka.

    Želim ti mnogo bezbednih kilometara!
    No time to lose

  6. #76
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Mislim da je cijena prihvatljiva. U svakom slucaju ako ga kupis hair ( dobro) da mu vidis.
    Vladase tebi zelim brzo ozdravljenje, procitao sam da si skoro imao nekih zdravstvenih problema.
    Poslednja ispravka: Elvedin (10.7.2016. u 20:21)
    vladas likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  7. #77
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Kupljen je, vec prije par dana sam ga kaparisao, nego dok sam se raspitao malo a i malo natezanja oko cijene najvise zbog transporta. Saljem ja par mojih fotki kad stigne
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  8. #78
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    U zdravlju da ga vozis.
    Dragojlovic Darko likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  9. #79
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Da i ja predstavim svog dvotockasa, Batavus Staccato... 2 točka-20160711_170506.jpg
    U pitanju je Sity bike, biciklo namijenjeno gradskoj voznji. Visina rama od viljuske do istog 57cm, merena od kraja guma do rama je 82cm. Biciklo je vece malo, tockovi 28", Nexus-ov prenos sa 8 brzina stim sto sam prve dvije brzine obradjivao da bi biciklo bilo podloznije nekim manjim uzbrdicama. Lako podesiv volan u svim pravcima, dinamo u prednjoj glavi tocka, brzine su u zadnjoj glavi. Viljuska poseduje amortizere koji se mogu podesavati prema nacinu voznje. Za kocnice Batavus koristi gurtne, na oba tocka. Dugo godina je kod mene jos ih nijesam mijenjao. Brzine se mijenjaju na pocetku rucke sa desne strane volana, kao sto sam vec napisao ima 8 brzina. Lancobran je zasticen Batavusovom kutijom koja se sa lakocom rasklapa. Na zadnjem dijelu blatobrana postoji sijalica kao i osvijetljenje pozadi na gepeku. Gepek je predvidjen za tezinu do 25 kg, meni na njemu stoji decije sediste u kom deca uzivaju tokom voznje samnom. Sediste je veceg obima, sa amortizerima pozadi koji su napravljeni od nekih tvrdjih federa, mekano, kozno, udobno za neku duzu voznju marke SelleRoyal naknadno kupljeno. Poseduje stender koji je smesten po sredini bicikla kod pedala, pedale su od nekog kvalitetnog materijala, ne razumem se kojeg, metal neki, celik. Materijal od kog je biciklo je aluminijum mislim, mada malo poteze je jer je biciklo vece. Sve u svemu biciklo za dugi niz godina, mnogo predjenih kilometara od kako je kod mene i ako Bog da nadam se jos mnogo vise istih predjenih. Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	20160711_170506.jpg
Viđeno:	195
Veličina:	507,0 KB
ID:	1246322 točka-20160711_170522.jpg2 točka-20160711_170546.jpg2 točka-20160711_170724.jpg2 točka-20160711_170902.jpg2 točka-20160711_210433.jpg
    Poslednja ispravka: Elvedin (12.7.2016. u 17:24)
    eee, vladas, skydrummer and 3 others like this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  10. #80
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Da i ja kazem da je bajs stigao i prezadovoljan sam, lagan i brz bas ono sto mi je trebalo. Jedino sam primijetio da kad lagano kocim zadnjom kocnicom cuje se neki zvuk, nije skripa vec kao da tupka nesto kako pakne prelaze preko onah rupa na disku, mada cim jace zakocim to se ne cuje i koci odlicno. Sad ne znam dal je to u redu
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •