Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Zenith
  • 1 Post By Shmizla

tema: Russell Westbrook - novi Zenith brend ambasador

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Post Russell Westbrook - novi Zenith brend ambasador

    Pre samo nekoliko dana je kompanija Zenith predstavila svog novog brend ambasadora. U narednom period će novi predstavnik ovih švajcarskih satova biti mladi košarkaš Russell Westbrook. Zenith je odabrao igrača iz Oklahoma City-ja zbog svojih osobina poput težnji ka savtšenstvu, veštoj tehnici igranja košarke i inovativnog stila.
    Naziv: Russell-Westbrook-Zenith-brend-ambasador-3.jpg, pregleda: 232, veličina: 93,4 KB

    U svom izlaganju Russell Westbrook je istakao: “Kao profesionalni košarkaš konstantno stremim nečenu boljem i dostizanju nečeg višeg u svojoj karijeri. Čini mi se da ja i Zenith imamo nešto zajedničko. Uzbuđen sam i počastvovan što sam deo brenda koji ima tako bogatu istoriju i nenadmašnu kreativnost. U mnogo čemu se ideali brenda i moja težnja preklapaju čineći ovo sjajno partnerstvo”.

    Naziv: Russell-Westbrook-Zenith-brend-ambasador-4.jpg, pregleda: 226, veličina: 118,9 KB

    Povodom promovisanja novog ambasadora je Jean-Frederic Dufour, CEO kompanije Zenith, izneo: “Od svog osnivanja je naša kompanija podržavala veštine i talenat kod ljudi. Russell je pravi talenat u onome čime se bavi i veoma nam je drago što sa njim delimo našu filozofiju inovativnosti, keratinovnosti i neustrašivost na čelu svake aktivnosti. Rassellov stil kao NBA igrača ga je načinio ikonom, kako na terenu, tako i van njega. Veoma mi je drago što ga mogu nazvati prijateljem našeg brenda".

    Zenith

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Russell Westbrook - novi Zenith brend ambasador

    Sreca,sreca,radost!
    Sreca,sreca,radost!
    Nadam se da ce Russell nagovoriti svog druga Kevina Duranta da se prikljuci Zenithu.
    Ova vest mi je ulepsala vece!
    Laku noc.
    Shmizla likes this.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Russell Westbrook - novi Zenith brend ambasador

    Ja sam se začudila kada sam pročitala ovu vest za Zenith. Možda zbog toga što ne pratim košarku, niti NBA, pa mi je ovaj igrač nepoznat. Inače, kako su proizvođači satova krenuli, ne bore se "čisto" proizvodom za kupce, već preko ambasadora do određenih kupaca. Pozz!

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •