Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
Like Tree41Likes

tema: Mercedes i IWC saradnja

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Mercedes i IWC saradnja

    Jel to beše imala i toyota corolla? Mislim na onaj model koji je ovde bio popularan krajem osamdesetih i početkom devedesetih.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #32
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    haha poznate su mi slicne limarske intervencije, serija 3, E30, 324td, kraj osamdesetih i pocetak devedesetih, onaj kasniji E36 mi se ne svidja nesto mnogo, ta serija 3 je premekana, a ovaj dizel im je bio dizel prvenac i dobro se pokazao, te 316 i 318 su isto jako mnogo goriva trosile



    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    milane koja kockica koje god.ja sam ih nekad vozio 316 i 318 tamo 90ih.uh kako sam se slatko navozo samo sto su na jednoj posle jedne pijanke uklapali cetvrtinu drugog vozila.
    ma u pravu ste, to je obican ekonometar, bilo je jos modela koji su imali ekonometar na instrument tabli, ja cesto generalizujem ili ne navodim sve podatke da ne duzim poruku, ali BMW i dan danas ugradjuje u neke modele slican ekonometar, postuje kao neku tradiciju, kao i sa rednim sestacima, ja bih rekao da on jedini igradjuje te motore, ali ga ugradjuje i volvo, i neki japanci ga isto ugradjuju za japansko trziste itd, dok kod vecine marki danas, podaci o potrosnji se ocitavaju na bord kompjuterima ali smo se razumeli, hvala na ispravkama
    Poslednja ispravka: RUS (20.7.2013. u 8:51) Razlog: Spojene poruke

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Mercedes i IWC saradnja

    Uzgred, koliko vredi ekonometar u praksi? Ja sam ga imao na samari, ali ne i na drugim kolima i uvek sam mogao da odredim približnu potrošnju. Ako vozim petom 80-90 km/h, potrošnja će biti niska, a ako ga pošteno nagazim, napunim koferima i odvrnem klimu, ima da skoči. U samarin nisam mnogo ni gledao kada sam je vozio po gradu, jer je 10 l/100km bila uobičajena potrošnja, dok se na otvorenom smanjivala, ali se ne sećam tačne cifre. Nindža me je prijatno iznenadio sa 5,7 l/100km, ali sam i očekivao da potrošnja bude niska zbog uslova vožnje. Osim toga, znajući kakvo đubre se prodaje na našim pumpama, svako tankovanje van proverenih pumpi je kao lutrija.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Mercedes i IWC saradnja

    A na proverenim pumpama nije ni lutrija! Svuda je gorivo katastrofalno lose u Srbiji. Gde god sam sipao van Srbije, auto je manje trosio. A sto se tice prakticne ili upotrebne vrednosti taj ekonometar je samo podsetnik da potrosnja zavisi direktno od papucice gasa na tom autu! A generalno potrosnja zavisi kao sto znamo od tipa motora i pre svega kubikaze.

  5. #35
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Mercedes i IWC saradnja

    mozda moze da promeni neke navike vozaca sem sto odvlaci paznju sa puta, na primer, mnogi imaju obicaj da izbace auto iz brzine i da ga puste da radi na leru, tada auto trosi i kazaljka to pokazuje, na nizbrdici treba kociti motorom a ne kocnicama, automaticima ne bi trebalo kociti motorom, i tada motor ne trosi, ili trosi minimalno, prekida se dovod goriva, tako bar pise, po meni je isto upitna upotrebna vrednost obrtomera, mozda za servisere je bitna, mnogo je bitnije da u autima ne izbacuju temperaturu vode i ulja kao sto rade

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •