Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree7Likes
  • 6 Post By RUS
  • 1 Post By Nick

tema: Autodromo satovi

  1. #1
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Autodromo satovi

    Radi se o satovima koji su inspirisani izgledom instument table i mernih instrumenata evropskih sportskih automobila sa sredine dvadesetog veka. Rec je o poduhvatu dizajnera Bradley Price-a koji je ideju dobio dok je vozio svoj crveni Alfa R.omeo GTV6 2.5.

    Autodromo satovi-1000w.jpg

    Autodromo satovi koriste ronda kvarcne mehanizme, safirno staklo i kako oni navode nivo kvaliteta i zavrsne obrade je svugde prisutan. Satovi poseduju potpisanu krunicu, dolaze u kvalitetnoj kutiji i poseduju graviranu aluminijumsku garantnu karticu.


    Autodromo satovi-boxa.jpgAutodromo satovi-boxb.jpgAutodromo satovi-boxc.jpg

    U ponudi su jedan hronograf model, koji je dostupan u dve varijante, sa pvd premazom i crnim ciferom i celicni sa belim ciferom.

    Autodromo satovi-vallelunga_blk_k_context1_1024x1024.jpg Autodromo satovi-vallelunga_blk_k_front_1024x1024.jpgAutodromo satovi-vallelungawht_k_context1_1024x1024.jpg Autodromo satovi-vallelungawht_k_front_1024x1024.jpg

    Cena hronografa je 550$ i u njemu je Swiss Made Ronda 5020.B Quartz Chronograph mehanizam.

    Tu su i modeli "Veloce", "Brescia" i "Vallelunga" i njihova cena je od 425$ za model Veloce koji pokrece Swiss Made Ronda 6003.D Quartz mehanizam, do 465$ za modele Brescia i Vallelunga koje pokrece Swiss Made Ronda 4003.B Quartz mehanizam.

    Autodromo satovi-1000w2.jpgAutodromo satovi-1000w1.jpgAutodromo satovi-1000w4.jpg

    Autodromo satovi-gallery03.jpg Autodromo satovi-gallery01.jpg Autodromo satovi-gallery04.jpg

    Web adresa proizvodjaca Welcome - Autodromo - Instruments for Motoring

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Srednja žalost! Neuobičajeno izgledaju ali opet ništa naročito. Nekome će se svidjeti izgled ali ja ih ne bih kupio.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Autodromo satovi

    Zanimljivi jesu i meni se svidjaju,ali 550 dolara trenutno nemam da bih kupio neki model jer imam samo evre, inace da imam zasto da ne,siroma sam,siroma sam al volim da zivim...
    RUS likes this.

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Autodromo satovi

    Za oko mi je zapao model Vallelunga.
    Koliko sam videla na netu nosi naziv po Vellelunga stazi i vozačkom centru smeštenom nedaleko od Rima. Nešto slično NAVAK centru u Srbiji.
    Između ostalog i ovaj proizvođač satova je našao ideju u satovima sa auto instrumental table. A nedavno sam pisala o Bell & Ross modelima koji su inspirisani satovima sa avio kokpita.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •