Pregled rezultata glasanja: Glasam za:

Glasova
13. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • Gaz 14 Limousine Tritium Line

    5 38,46%
  • Rocket N1 Automatic Line

    8 61,54%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
Like Tree4Likes

tema: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Thumbs up Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Pozdrav svima,

    nakon malo duže pauze nastavljamo sa ovom inicijativom.
    Od ovog trenutka započinjemo finalno glasanje za izbor Svet Satova limited edition sata!

    Ukratko ću objasniti sledeće korake:

    1. U ovoj temi ćemo glasati za jedan od dva ponudjena modela koji su ušli u uži izbor nakon glasanja u prethodnoj temi. Model koji bude osvojio najviše glasova će biti biti izradjen u ograničenoj seriji sa SvetSatova logotipom na ciferu i ugraviranim brojem na poklopcu. U ovom trenutku i dalje ne možemo da kažemo koja će biti finalna cena, ali ćemo naglasiti maksimalnu cenu koju možete očekivati i ona je 30% niža od standardne cene. Finalna cena može biti samo niža od ove koja je navedena.
    Napomena: Zamolio bih da u ovoj temi glasaju samo oni članovi koji ozbiljno razmišljaju o kupovini nekog od ova dva sata, kako bismo imali izbor koji je prema ukusu većine budućih vlasnika tog sata.

    2. Nakon finalnog izbora modela sata i procene broja zainteresovanih, dobićemo finansijsku ponudu od kompanije Vostok Europe i tada ćemo otvoriti novu temu u kojoj ćemo navesti finalnu maloprodajnu cenu sata. U toj temi će se prijavljivati isključivo kupci tog sata i na osnovu rednog broja njihove poruke u temi biće im dodeljen broj sata (xx/xx) koji će kupiti. Nakon primljenih prijava firma Crystal Time će poručiti tu količinu satova i oni će nakon pristizanja na lager biti dostupni za kupovinu u nekoj od njihovih maloprodaja.

    Slede modeli za koje otvaramo glasanje >


    Gaz 14 Limousine Tritium Line
    34,990 din. => 24,490 din.




    Rocket N1 Automatic Line
    27,490 din. => 19,240 din.


    Priložene slike Priložene slike Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje-svet-satova-sat-vostok-europe-rocket-n1.jpg   Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje-svet-satova-sat-vostok-europe-gaz-14-limousine.jpg  

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Naravno tema je otvorena i za vaše komentare, nezavisno od toga da li ste glasali ili ne.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Da li se ima bilo kakvo, nazovi, idejno resenje gde ce logo foruma da bude, i da li ce samo biti odstampan ili kako vec... Cini mi se da ce mozda kvariti simetriju prvog sata, posto ga ja dozivljavam kao neki elegantni sat, ukoliko bude dodat sa jedne strane, uz sve postojece natpise...

    I jos nesto, mislim da i GAZ ima NH mehanizam, tj seikov, umesto miyote?

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Nemamo konkretno rešenje, ali je ideja da se originalni logo zameni sa Svet Satova logotipom, tako da cifer ne bi trebalo da bude prenatrpan.

    Što se tiče Limuzine u najnovijem katalogu za 2013. godinu piše da je u pitanju Miyota 8215. Očigledno je izmenjen u odnosu na prethodne serije.

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Ja sam glasao za GAZ 14. I dalje me plasi da sat ne bude preglomazan, pa cu pod hitno da proverim u PD-u.

    Uzgred - videh da i verzija Rocket N1 sa belim ciferom i plavim kazaljkama nije losa - 2255147K
    Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje-nh25a-2255147-n1-leather-strap-small-_white-background___60823_zoom.jpg
    Nenad Arandjelovic likes this.
    No time to lose

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Naravno tema je otvorena i za vaše komentare, nezavisno od toga da li ste glasali ili ne.
    Nisam glasao ali komentar uvek može
    To što je jedan distributer pristao da nam izađe u susret je lepo ali ne bi trebalo nužno da vodi našem ograničavanju samo na to što on nudi.
    Ponoviću ono što sam već rekao-
    Prevelik prečnik sata i cena koja taj prečnik prati će odigrati presudnu ulogu u vrlo slabom odzivu čanova.
    Mislim da je bilo pogrešno insistiranje na isključivo ovom distributeru to jest ovim modelima satova.


    'Ajd da ne bude da samo mračim...Ima tu i dobrih strana...
    Vas par koji budete kupili izabrani sat imaćete sat iz maksimalno limitirane serije te će isti imati (jednog dana) mnogo veću vrednost.
    Larosa likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #7
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.313
    Lajkovi
    27284
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    glasam za ROCKET N1 ,jer ipak je SEIKO unutra,mada bih više voleo da može ovaj sat da bude u igri: SEIKO 5 AUTOMATIC SRP421

  8. #8
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    To što je jedan distributer pristao da nam izađe u susret je lepo ali ne bi trebalo nužno da vodi našem ograničavanju samo na to što on nudi.
    Ponoviću ono što sam već rekao-
    Prevelik prečnik sata i cena koja taj prečnik prati će odigrati presudnu ulogu u vrlo slabom odzivu čanova.
    Mislim da je bilo pogrešno insistiranje na isključivo ovom distributeru to jest ovim modelima satova.
    Vlado, ovde se uopšte ne radi o distributeru već o proizvodjaču koji je pristao da nam izadje u susret. Veruj mi da nisu svi proizvodjači zainteresovani da se "zezaju" sa modifikovanom serijom od 30 ili 50 satova. Ja sam lično kontaktirao preko 5 proizvodjača od kojih je samo jedan dostavio kakvu takvu ponudu.
    Pozivam te da daš konkretan predlog brenda koji se distribuira na teritoriji Srbije, a koji bi mogao da bude potencijalni kandidat za ovakvu inicijativu? Ukoliko se predlaže sat brenda koji nema lokalnog predstavnika, to zahteva malo ozbiljniju logistiku sa naše strane. Nažalost u ovom trenutku ja nisam u mogućnosti da samostalno izvršim porudžbinu veće količine satova i da ih prodam zainteresovanim članovima jer nemam firmu registrovanu za maloprodaju.

    Za kraj da napomenem, da je ovo Svet Satova limited edition No.1, odnosno prvi u nizu, što znači da ćemo u narednom periodu ponovo organizovati ovu inicijativu sa satom nekog drugog brenda i iz druge cenovne kategorije. I tako iz godine u godinu...

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    Ja onda čekam sledeću akciju. VE je, iako ima lepih modela, brend koji me nikako ne privlači. Niti je Vostok niti je Evrope.
    Što bi rekli, nit smrdi nit miriše. Ne bih želeo sat sa znakom omiljenog foruma koji će mi biti odbojan zbog proizvođača.

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Finalno glasanje

    kada bi otprilike dosla kupovina na red.mislim otprilike kada mislite da treba kupiti sat.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •