Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    29.6.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Potrebna pomoć u vezi marke sata

    Pozdrav,

    prvi put se javljam ovde, pa ne zamerite ako sam promašio deo foruma. Naime, nasledio sam dva sata o kojima ne znam apsolutno ništa. Voleo bih da mi neko stručan da malo više informacija, posebno o ovom ručnom, za koji ne znam čak ni koje je marke. Džepni pretpostavljam da nema neku veću vrednost, budući da su to satovi koji su se 70-ih godina davali službenicima za odlazak u penziju. Hvala za svaku informaciju koju možete da mi date, posebno o ovom ručnom satu, jer na internetu nisam uspeo ništa da pronađem.

    Potrebna pomoć u vezi marke sata-img_20170629_200335.jpgPotrebna pomoć u vezi marke sata-img_20170629_200348.jpgPotrebna pomoć u vezi marke sata-img_20170629_200409.jpg

  2. #2
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Potrebna pomoć u vezi marke sata

    Satovi su obicna konfekcija tog vremena ali ih trebas cuvati kao uspomenu i sentimentalnu vrednost.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    29.6.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna pomoć u vezi marke sata

    Naravno da ću da ih čuvam, oba su sa posvetom, samo me je zanimalo nešto više o ovom ručnom, pošto nisam ama baš ništa uspeo da pronadjem na netu. Na njemu se nalazi samo natpis ''ascot'', ne znam je li to marka sata? Konkretno voleo bih da znam koja kompanija je proizvođač, kakav je mehanizam unutar sata i sl. O ovom džepnom se i nađe poneka informacija, jer su se delili radnicima tog vremena za različite jubileje. Voleo bih ako neko može da mi da malo detaljniji odgovor.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •