Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Josquee

tema: Misljenje za Citizen Sports AW1231-58A?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    18.12.2016.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Misljenje za Citizen Sports AW1231-58A?

    Pozdrav svima, prvi put pisem na ovom forum.
    Ne razumem se mnogo, zato i trazim malu pomoc oko kupovine.
    Vase misljenje oko kupovine gore navedenog sata, naravno moze i neka preporuka oko te cene...
    Misic M. likes this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Misljenje za Citizen Sports AW1231-58A?

    Dobro došao na forum.
    Što se tiče same marke sata, sigurno nećeš imati problema, i dugo će te služiti, a sada i kod nas Bomar daje 5. god. garancije, što je super.
    Meni se jedino ne dopada što su i cifer i kazaljke gotovo iste boje, nema kontrasta, a ni florescentnog premaza na kazaljkama pa će čitljivost biti malo teža, ali Bože moj o ukusima ne treba raspravljati.
    Sad u ovom cenovnom rangu možeš pogledati neki Seiko čak i peticu ako bi želeo mehanički automatik, ili neki Casio, mislim da može da ti pruži malo više od ovog Citizena, naravno neće biti model sa solarnim punjenjem (Eco-Drive) ali ako voliš sa nekim podbrojčanikom, ili štopericom na primer, može se naći nešto iz Edifice serije.
    Npr.
    Casio EF-327D-1A1
    ili
    Casio EF-328D-7A
    Pozdrav.
    Mišić M.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    18.12.2016.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Misljenje za Citizen Sports AW1231-58A?

    Hvala na odgovoru.
    Meni se jako svidja Seiko 5 ali u Nisu ih nisam nasao, ako neko zna mozda gde ima Seiko u Nisu neka javi
    Takodje, koliko je pouzdano naruciti preko interneta, a pritom ne videti sat uzivo prvo?

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Misljenje za Citizen Sports AW1231-58A?

    Pa što ne kažeš da si komšija...
    Tačno je da ih nema u Nišu, može se proveriti da li Sense još uvek posluje Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - beograd, srbija pa da se naruči kod njih, ja sam jedan Seiko i naručio kod njih, problema nije bilo. Ali sam nešto načuo da više ne rade, ili šta već, neko od kolega iz Bg. ko je upućeniji reći će nam, a tu i tel. za proveru.
    Ima ih u Vitanovu, ali nisam siguran da oni vrše prodaju online, ima ih i u Sofiji. A možeš pogledati i Kupujem Prodajem, ima polovnih u odličnom stanju. https://www.kupujemprodajem.com/Rucn...l=aW5kZXgucGhw
    Mišić M.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •