Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 27
Like Tree95Likes

tema: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika sector77
    Član od
    10.4.2010.
    Lokacija
    zagreb
    Poruke
    1.112
    Lajkovi
    13183
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Evo još se ne mogu pomirit sa lošom politikom nekih trgovina kojima ostavljamo novce na ovaj ludi hobi. Smatrao sam da smo napustili stari način razmišljanja i da su se neki trgovci malo više okrenuli kupcima ali eto moj najnoviji primjer me razuvjerio. Prije 5-6 dana u nadi da bi kupio sat opet me u startu sasjeku da mi nije dobro . Poludio sam i poslao mail trgovini (Krona - Zagreb) koji neće vjerojatno ništa promjenit ali eto.... Ak ste imali lošeg iskustva pišite.....

    Text maila slijedi dolje i odgovor istih a što se mene tiče ta je trgovina zatvorena za sva vremena.

    Poštovani



    Današnju kupnju sata u Vašem "Exclusive" trgovini odgodio sam samo radi vašeg "Excluzivnog" pravila ponašanja prema klijentima (budućim kupcima).

    U popodnevnim satima došao sam ispred vaše trgovine u najboljoj namjeri kupit sat marke
    Longines Homepage Watches - Collection Conquest L3.687.4.56.6.

    Naravno da sam molio zaštitara da mi otvori vrata vaše Excluzivne trgovine , koja je usput excluzivna samo radi natpisa na vratima.
    Nakon premišljanja i vrtnje glavom zaštitar se udostojio otvoriti vrata i reći da dodjem za 10-15 min jer unutra ima već dvoje ljudi.

    Uz moj upit da li je moguće da ne mogu ući u trgovinu zbog dvoje ljudi unutra isti je odgovorio "da " i zatvorio vrata.
    Pričekao sam ispred trgovine 10 minuta i dočekao da ljudi izađu van.
    Opet sam zamolio da mi se vrata otključaju što je zaštitar i napravio .

    Ušao sam u trgovinu i pogledao navedeni sat te na vašu žalost odustao od kupovine istoga.

    Razlog odustajanja od kupovine leži u Vašim pravilima ponašanja prema kupcima. Kupovao sam satove po cijelom svijetu i razumijem vaš strah od ne znam čega ili koga ali nigdje nisam doživio da se čovjeku ne da ući u trgovinu zato što je vec unutra jedan ili dva čovjeka .

    Ako želite biti exclusivna trgovina satova, u kome kupci žele izvršiti transakcije kupnje sata a da ih se ne gleda ili neznam što drugo, (u normalnim Excluzivnim trgovinama se to zove prostor diskrecije) kao u puno skupljim trgovinama i puno excluzivnivnijim markama satova, gdje je cijena jednog sat kao Vaša cijela polica, onda se trgovina i politika ponašanja prema kupcima mora drastično promjenit na bolje.

    Odnos i usluga prema kupcima trebaju biti na puno višem nivou od onoga što vi nudite.

    Exclusiva ne znači samo imati poznate marke satova u trgovini, već puno više od toga sto bi vi trebali znatiu i u skladu sa tim se ponašati .


    Nakon par prijatelja koji su me upozorili na lošu politiku prodaje u vašoj trgovini nažalost uvjerio sam se i sam .

    Nadam se da će ovaj e-mail barem malo pridonjeti u promjeni Vaše politike poslovanja prema budućim i starim kupcima kao i posjetiteljima trgovine.

    Na ljubaznost osoblja (prodavačice) nemam nikakve zamjerke , gospodjica je bila jako ljubazna .

    Lijep pozdrav


    Odgovor iz trgovine je na razini 4godišnjeg dijeteta.


    Poštovani g.



    Ovom prilikom Vam se još jednom želimo ispričati zbog nastale situacije.

    Nadamo se da Vam zbog toga nismo ostavili loš dojam u našoj trgovini, u koju ste uvijek dobro došli.





    Lp

    Krona Exclusive
    vladas, jagos, anbeast and 6 others like this.

  2. #2
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Vec sam od puno ljudi cuo kritike na njihov racun. Ovo je jos jedna u nizu. Da mi se tako nesto dogodi nebi tamo uzeo sat pa i da ga u pola cijene daju.
    Svaki klijent se treba osjecati ugodno i uzivati u kupovini.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika sector77
    Član od
    10.4.2010.
    Lokacija
    zagreb
    Poruke
    1.112
    Lajkovi
    13183
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Borko u pravu si , nisam ja bio ni bezobrazan ni bahat , zastitar me gleda kao da cu opljackat trgovinu , ostavi me vani ko zadnje smece a ja im dodjem ostavit novce . E pa nece moci..... Bar sto se mene tice.

  4. #4
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Vjerujem ti jer upravo takve komentare sam cuo od svojih kolega. Ja ga za inat nebi kupio.
    Ja obilazim sve najbolje radnje u spici Züricha i nikad nisam imao takvo iskustvo. Toliko se potrude oko klijenta, obavezno ponude kavu ili bilo sto drugo za piti i u niti jednom trenutku covjek ne dobije osjecaj da se prodavacu zuri ili da mu je klijent dosadan.
    Po 20 ak satova moze probati svatko tko zeli i nece nikad prigovorit.
    Velike trgovine salju svoje prodavace stalno na kurseve i skole kako da usavrse pristup klijentu.
    Tako nesto treba i na nasim prostorima.
    Ne moze svatko prodavati satove.

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    sector77

    Ja ti se samo čudim otkud ti strpljenje da čekaš tih 10-ak minuta nakon prvog pokušaja ulaska u prodavnicu.

    Što se poslovanja te radnje tiče mogu samo zaključiti da tako to izgleda kada primitivci hoće glumiti gospodu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Sector, druze, ne daj se... Sve sto si napisao, sve stoji i imas pravo da negodujes, i ovako javno na forumu.
    Nazalost, balkanski nacin ophodjenja prema kupcu i te kako opstaje. Ne spadaju svi lose primjer, naravno, ali jos ce vremena proci dok se na ovim prostorima neki nauce ponasanju.

    Jos bih se slozio sa Vladanom... procitavsi ovaj tvoj post, i zamislivsi situaciju, mogu samo da kazem da me nebi vise nikada vidjeli ni nakon tog zatvaranja vrata pred nosom.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika sector77
    Član od
    10.4.2010.
    Lokacija
    zagreb
    Poruke
    1.112
    Lajkovi
    13183
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Vladan valjda ima nesto u covjeku sto te taj tren zaustavi i ohladi, ohladila me 3 stupnja vani , a zastitara da mi je jos nesto rekao kad sam usao izgrizao bi ko pit bul.
    Jos treba vremena da se nas mentalitet prebaci na svjetski nivo i da trgovci razmisljaju za buducnost a ne trenutno. Naravno cast iznimkama, Arch mos si mislit kako cu ikad vise uci u taj ducan. Oni su za mene prekrizeni .
    HADzI DALIBOR and nokru like this.

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    sektore77, sve si lepo napisao. Mene ne da nenbi vise videla ta trgovina, nego bi ceo kvart obilazio.
    A i treba da ih bude sramota, mada mislim da ih ni najmanje nije briga.
    Daj boze da dodje vreme da se i oni promene i shvate da zive od nas!
    nokru likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Viš,a mene su pustili momentalno! Jedva da sam vratima prišao. 😁
    Mada,bilo je to prije 3 godine.
    nokru likes this.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom re: Loše iskustvo sa trgovinom - prodavnicom satova Vaša iskustva

    Potpuno razumijem Sektora 77 i njegovu ogorčenost. I ja bi isto postupio i nikada više ne bi ni ušao u njihovu radnju.
    I meni su se dešavale slične stvrai, doduše u nekim drugim branšama, i ja u tim slučajevima pomislim na to da nisu jedini na svijetu i da ću nešto slično ili isto naći na drugom mjestu i iz principa ne kupujem više nikada tu.
    Bar, danas kad je cijela planeta globalno selo niko od trgovaca nema monopol na bilo kom proizvodu. Čak me takav stav izritira i iz inata nađem na drugom mjestu često i jeftinije.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •