Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 24
Like Tree49Likes

tema: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Question Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Često razmišljamo o modelima satova kojih nema na našem domaćem tržištu. Često ih gledamo i detaljnije se o njima upoznajemo putem interneta. Pomišljamo ponekad kako li neki model izgleda uživo, kakvi su detalji na njemu, kako stoji na ruci... Nadamo se da ćemo ga kojim slučajem videti nagde na putu u inostarnstvo...

    Koji je to model sata koji biste voleli da vidite i lično probate u Srbiji, a da se ne distribuira na našem tržištu? Da li ste razmišljali na ovu temu?

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Damasko DA44 , Sinn UX
    Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?-img_1527.jpg Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?-sinnuxle.jpg
    eee, Neša, paki and 3 others like this.


  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Posle zvaničnog uvoda u temu, evo mog odgovora.

    Razmišljala sam često kako li izgledaju ti skupoceni Jacob the Jeweler satovi. Šta ih čini toliko skupocenim (pored dragog kamenja)? Nije postojao konkretan model, već ti satovi u globalu. Nažalost, još uvek ih nisam uživo videla, a volela bih.

    Naziv: Jacob__Co-grand_global-Baselworld2012.jpg, pregleda: 346, veličina: 103,9 KB


    Naziv: Jacob-Co-watches.jpg, pregleda: 333, veličina: 86,1 KB

    Drugi "famozni" modeli koje sam želela da vidim su satovi proizvođača MB&F. Model HM3 “The Frog” i ostali. Konačno sam ih videla uživo i komentar za "žabca" je ništa podebno.

    Naziv: frog-watch.jpeg, pregleda: 483, veličina: 24,6 KB

    Veće oduševljenje je bio MB&F Legacy Machine No. 1. Sat izgleda kao da opruga "blinka". Tako se vrti i šljašti da nema šanse da ne privuče pažnju. Meni se to baš dopalo...

    Naziv: MBF-LM1-watch.jpg, pregleda: 488, veličina: 65,1 KB


    Inače, oduševljenje bi mi bilo da ovakve "lude" modele satova vidim kod nas u nekoj radnji... da ih ne gledamo preko neta...

    Pozz!

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Ispada da kopiram marko14 ali slazem se sa njim u potpunosti sto se Damasko i Sinn.
    Ne razumem se u Damasko satove osim sto znam da imaju skoro pa savrsena kucista i zavrsnu obradu. Ono sto ih,po meni,izdvaja je perfektna citljivost a pritom izgledaju svetski i zaista jednostavno. To je jakoooo tesko uklopiti u svetu satova. Damasco to uspeva i to sa lakocom,cini mi se.
    Sto se tice Sinna,Sinn 103 je fantazija.
    Takodje,dodao bih i DeepBlue satove. Tacnije,DeepBlue Master Explorer i DeepBlue Master Diver.

    Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?-deep-blue-master-diver-1000-diving-watch-black.jpg Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?-sinn1010.jpgKoji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?-1127519d1371677190-bracelet-damasko-damasko-bracelet.jpg
    Neša, paki, Zagor and 1 others like this.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?


  6. #6
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Nemam neki određen sat koji bih želeo videti na našem tržištu ali ima nekoliko proizvođača koje bi želeo videti. To su GS, Orient, Sinn, Hamilton, verovatno ih ima još ali ovi su mi prvi pali na pamet.
    Zagor, don Alberto and ckvrlj like this.

  7. #7
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Seiko MM300

    Naziv: MM3OO.jpg, pregleda: 359, veličina: 380,1 KB
    jagos, sima hrabri, Bigmag and 5 others like this.

  8. #8
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27418
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    potpisujem!!!
    jagos likes this.

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.011
    Lajkovi
    58455
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    Kao 23 jewels i don Alberto

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Koji model sata biste voleli da vidite i probate u Srbiji?

    GS, Sinn, Damasko, Stowa...
    I naravno Strela.

    Naziv: pljotstrelabw11200.jpg, pregleda: 281, veličina: 113,6 KB

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •