Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Novi član
    Član od
    3.6.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Katalog satova

    Dobar dan svima,
    preko pretrazivaca nasao sam ovaj site pa sam mislio da svoju potragu zapocnem ovde.

    Prvo da kazem da se izvinjavam ako bilo sta vezano za ovaj post bude protiv pravila, pokusao sam da se sa njima upoznam sto vise ali opet, moguce da nesto nisam video.

    Student sam fotografije na Akademiji umetnosti u Novom Sadu i kao jedan od poslednjih radova koji ove godine treba da zavrsim jeste katalog industrijskog proizvoda. Posle duzeg vremena odlucio sam se da snimam satove, u sustini nije ih lako snimiti zbog velike kolicine refleksa koji se javljaju, prasine, potrebe za macro objektivom i malom dubinskom ustrinom koja je uslovljena ovim objektivom i tako dalje, ali mislim da ako se to odradi kako treba moze da izgleda veoma zanimljivo.

    E sad, pitanje je ima li neko na forumu kome bi takve fotografije bile potrebne? Potrebno mi je jedno 5-6 dobro ocuvanih satova a sumnjam da bi bilo koja radnja u Novom Sadu dozvolila da ih odnesem u studio. Ovako mogli bi ste da budete tu sa mnom dok ja snimam tako da ne bi davali satove nekome koga ne znate, a dobili bi ste fotografije i kasnije dizajn za katalog.
    Naravno to bi trajalo vise sati i morali bi da se nadjemo u studiju Akademije umetnosti u Novom Sadu.
    Hvala vam na vasem vremenu i nadam se da nisam napisao nista protiv pravila.
    Milos

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Katalog satova

    Pozdrav Miloše.
    Imamo dosta članova iz N.Sada i okoline koji imaju slikanja vredne primerke satova.Nadam se da će ti se neko od njih javiti.
    Možda bi moga da razgovaraš i sa nekim ovlašćenim distributerom satova koji bi u tvom radu i njegovim rezultatima video šansu za zamimljiv vid reklame.
    U svakom slučaju,bilo bi lepo da na kraju svoje radove predstaviš i na ovom sajtu.
    Srećno u daljem radu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Katalog satova

    Da radove obavezno ovde, ja da sam u NS vrlo rado bi dao satove na fotografisanje. Ali ne suvljam da ce drugari iz NS pomoci ovaj studentski poduhvat

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Katalog satova

    evo ja kao student pruzam pomoc kolegi, u ns sam od nedelje uvece do petka popodne pa me kontaktiraj preko prviatne poruke da se dogovorimo oko slikanja

  5. #5
    Novi član
    Član od
    3.6.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Katalog satova

    Au odlicno, ja danas idem za BG jos nesto da zavrsim pa kad se vratim cujemo se, moram samo da proverim kada nema nikoga u studiju.
    Cujemo se.

Slične teme

  1. Besplatni katalozi i brosure
    By watchmag01 in forum Download sekcija
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 2.6.2018., 15:35
  2. G-Shock Katalog satova!
    By dragon in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.6.2010., 0:14
  3. Treba mi katalog
    By mickeks in forum Časopisi i članci o satovima
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 18:51
  4. Prodajem Katalog satova "Uhren Exclusiv 2010"
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 4.11.2009., 23:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •