Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Post Dve nedelje pomera kazaljke u nazad

    (naleteh na jedan stari tekst iz Blica, pa da ga podelim s vama )


    Dve nedelje pomera kazaljke u nazad

    FoNet | 27. 10. 2008. - 11:15h


    Šezdesetšestogodišnji Britanac Kit Gidings naredne dve sedmice moraće da pomera kazaljke na svojih više od 600 satova koje je sakupljao decenijama. Penzionisani sajdžija, koji je životni vek proveo u fabrici satova, kaže da bi pomeranje kazaljki za jedan sat unazad moglo da ošteti osetljive mehanizme, pogotovo na satovima koji su stari više od sto godina.

    Zbog toga na svakom satu kazaljke pomera 11 sati unapred. "Zaljubljen sam u satove i nije mi teško da to radim. Obožavam svaki sat koji imam", rekao je strastveni kolekcionar iz Berkhamšteda.
    Kaže da ponekad satove namesti da pokazuju vreme u svim većim gradovima sveta i dodaje da je za njegove ukućane ipak problem na svaki puni sat, jer većina satova to na neki način označi, tako da u tih pet do deset sekundi u kući zna da bude dosta bučno.
    "Najveći je problem ako neko u tom trenutku razgovara telefonom. Već smo, međutim, navikli na to, pa se trudimo da u tim trenucima ne koristimo telefon", kaže Gidins.


    (Izvor: Blic)
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Dve nedelje pomera kazaljke u nazad

    Hehehehe....manijak!!! Mogu zamislit' tj kreš endo....kuku majko!!!

  3. #3
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dve nedelje pomera kazaljke u nazad

    Kakav KRALJ! Nego jedno pitanje: Zar i Englezi pomeraju sat, mislio sam da se to radi samo u kontinentalnoj Evropi?!

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 8.2.2009., 22:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •