Strana 92 od 92 PrvaPrva ... 42828889909192
Prikaz rezultata 911 do 920 od ukupno 920
Like Tree2949Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #911
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Čestitam, super izgleda na slici. Ima taj starinski šmek sa kazaljkama i arapskim brojevima, meni bi mana samo bila ako je preveliki.

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

  2. #912
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16438
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    milan zmaj, eee, Baron and 9 others like this.

  3. #913
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Prekosutra stiže ozbiljan a jeftin smart watch Z79 Max, baterija 10 dana, za razliku od ostalih smartova koja sam imao ovaj na primer između ostalog meri koncentraciju kiseonika u krvi što mnogo govori o satu. IP67, evo ga:

    https://www.youtube.com/watch?v=b2iSarC4pxw&t=1s
    srdjanr likes this.

  4. #914
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    После неколико дана коришћења ћу написати утиске.

    Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka
    srdjanr likes this.

  5. #915
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    606
    Lajkovi
    4366
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Pa baš i ne moraš...
    Zagor and milek like this.

  6. #916
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Imao sam Smart watch Samsung frontier da li treća ili četvrta generacija. Cena bila oko 350€. Ovaj smartić sada ima sve što je Samsung imao tada pre par godina. Jedan primer. Ne puni se tako da se utakne kabl nego se puni preko magneta. Samsung to nije imao. Za cenu oko 50€ se dobije i više nego ranije za 350€. Primer je da meri osim otkucaja srca, meri i pritisak i količinu kiseonika u krvi (to je bilo veoma važno ko je imao koronu). Tako da ipak smatram da je bilo korisno da napišem ovaj mali komentar. Uz priznanje da ovo ipak nije sat nego gedžet.

    Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka
    VLADAN P and bokanegra like this.

  7. #917
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17739
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Nekoliko godina unazad sam bio na korak da ga kupim, posle toga još dva puta odlagao kupovinu, ali sada je konačno poručen.

    Orient "Bambino"

    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-71m12puwegl._ac_ul1500_.jpg

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    eee, VLADAN P, taunus and 10 others like this.

  8. #918
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    606
    Lajkovi
    4366
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Ista priča...pre nekoliko godina je malo falilo da ga kupim ali od juče je definitivno moj

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_20240408_130231.jpg
Viđeno:	54
Veličina:	127,5 KB
ID:	158946

    Ispunjava moj najbitniji subjektivni i suludi kriterijum - da bude poseban i drugačiji!

    Tube punjenje Tricijumom su prevagnule, a tu su i keramička korona, safirno staklo, helijumski ventil i stara doooobra mazga 2824

    Za koga je - dosta je
    Poslednja ispravka: BucaJr. (8.4.2024. u 12:17)
    eee, VLADAN P, taunus and 8 others like this.

  9. #919
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    244
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Super izgleda sat. U zdravlju da ga nosiš i da te lepo i duuugo služi. U poslednje vreme, kada gledam bilo koji sat, posebno obratim pažnju na kazaljke, da su malo veće i da obavezno imaju dobru luminaciju, kao ovaj tvoj sat... Tako da mi se baš dopada..
    BucaJr. likes this.

  10. #920
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    606
    Lajkovi
    4366
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Najlepše hvala! Ovo mi je prvi nazovi pravi swiss i jako mi je drago što je u njemu 2824. Drugar me prekoreva što za samo malo više para nisam uzeo nov iz radnje nego ovaj ko zna koliko star, ali novi imaju Selitu i maaaalo drugačiji dizajn a meni je baš ovaj najlepši od svih.
    Sad imam dostojnu zamenu kad Sinn Hydro ode na zasluženi servis (koji će da traje).
    bokanegra likes this.

Strana 92 od 92 PrvaPrva ... 42828889909192

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •