Strana 8 od 92 PrvaPrva ... 4567891011121858 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 920
Like Tree2949Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #71
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    vladas, teaserom si me natjerao da se malo igram google-detektiva i sad si kriv što imam novi cilj za sat. Jedva čekam da ti stigne, pa da čujemo još dojmova, ali ovako isprve je BOMBA (i pristojna cijena, ako si uzeo od onoga na što me slika navela).

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    Yes, yes, yes!

    Mali "teaser":
    Prilog 91208

  2. #72
    Novi član
    Član od
    28.6.2012.
    Lokacija
    Danas ovde sutra ko zna gde !
    Poruke
    28
    Lajkovi
    186
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Ne znam da li je ovo u okviru teme ili ne ali da probam Naime, prosle godine narucio sam sat od fizickog lica iz USA, sve je bilo OK od njega, shippovan mi je kao gift zbog manje carine u Srbiji. Posle 2 nedelje stigao je u carinu poste u Beogradu i tamo su ga zadrzali jer nije imao nikakvu priznanicu o vrednosti sata, iako je zajedno sa njim stiglo i pismo da je vrednost niska, da je second hand, itd.... tamo je bio nedelju dana a meni je stigao dopis da im treba priznanica jer podleze luksuznoj robi i da nisu mogli da utvrde njegovu vrednost a nisu verovali da nije skupocen.
    Kakva bre priznanica, bio sam u zemlji jos 1 dan i nisam imao vremena da se dopisujem sa njima i istog momenta zapalim autom kod njih u BG. Na kraju, lepom recju utvrdismo objektivnu vrednost sata i platih carinu bez priznanice, nesto oko 6000 dinara...
    Sve u svemu, ne ponavlja mi se to iskusto opet i davanje novca za carinu pa me zanima kava su vasa iskustva pri uvozu satova i sa carinom ? Neko je u okviru teme spomenuo diplomatsku postu, pa ako moze nesto o tome ?

  3. #73
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Narucio
    Seiko SNQ131P1 Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-seiko-perpetual-calendar-snq131p1-snq131p-snq131.jpgpreko Watchhubsa....i sad cekam...i gorim...

    vladas, VLADAN P, Zagor and 2 others like this.

  4. #74
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat gogmajster kaže: Pregled poruke
    vladas, teaserom si me natjerao da se malo igram google-detektiva i sad si kriv što imam novi cilj za sat. Jedva čekam da ti stigne, pa da čujemo još dojmova, ali ovako isprve je BOMBA (i pristojna cijena, ako si uzeo od onoga na što me slika navela).
    @gogmajster - da, da, čini se da misliš na istog a verovatno ću ga čekati još 3-4 nedelje (ko će izdržati ). Inače - u pitanju je Hamilton Khaki Conservation GMT, jedan od "najfotogeničnijih" satova i moj davni san:
    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-hamilton%2520conservation.jpgDa li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-images.jpgDa li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-609847d1327333449-hamilton-strap-search-where-do-you-go-post-4349-046603900-1312707225.jpgDa li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-dsc_2673.jpg
    RUS, HADzI DALIBOR, Bigmag and 8 others like this.
    No time to lose

  5. #75
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Vladas 3 nedelje je decija igra u poredjenju sa 3 meseca

    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-2954fe38.jpg
    RUS, vladas, HADzI DALIBOR and 5 others like this.



  6. #76
    Mlađi član
    Član od
    27.10.2013.
    Lokacija
    Novi Sad, Serbia
    Poruke
    32
    Lajkovi
    103
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Da li neko zna koliko dugo se ceka paket ?


  7. #77
    Orf
    Orf je offline
    Član Avatar korisnika Orf
    Član od
    8.3.2013.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    172
    Lajkovi
    1242
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Waiting...

    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-product_thumb.jpg
    vladas, VLADAN P, 83stojan and 3 others like this.

  8. #78
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    @ljubicicmilos, 20-25 dana.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #79
    Mlađi član
    Član od
    27.10.2013.
    Lokacija
    Novi Sad, Serbia
    Poruke
    32
    Lajkovi
    103
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    @ljubicicmilos, 20-25 dana.
    Hvala.

  10. #80
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    izgleda da je istina ono sto mi je drug,koji dosta narucuje sa one strane planete,rekao...ne narucuj vikendom...jedan od clanova ovog foruma je sa watchhubs-a dobio sat za 10 dana a ja vec dve nedelje cekam,jer sam narucio u subotu...valjda cu nauciti za ubuduce...

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •