Strana 49 od 92 PrvaPrva ... 3945464748495051525359 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 490 od ukupno 920
Like Tree2949Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #481
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Svaka čast! Ja već neko vreme ne mogu da odlučim između te brass Armide i Helson shark huntera, isto brass. Isti mehanizam, ista cena i osnovne karakteristike, a oba imaju odličan dizajn!

    I ja jedva čekam neki opis i slike kad krene patina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #482
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    U zdravlju ga nosio kolega...
    BrankoD likes this.

  3. #483
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17739
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Čestitke na prinovi kolega. Lep i moćan sat.
    U zdravlju te služio.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    BrankoD likes this.

  4. #484
    Član Avatar korisnika BrankoD
    Član od
    13.5.2014.
    Lokacija
    Backa Topola
    Poruke
    236
    Lajkovi
    496
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom

    Nije lako da se odluči šta uzeti. Imao sam više satova u kombinaciji, Armidu , Maranez-a , a zadnji koji me je skoro opčinio
    Steinhart Ocean 1 bronze. I kod Armide imao sam dva modela koji su mi se sviđali.




    Sat je već ceo dan u "upotrebi". Lepo se nosi, težina nije nimalo veća od satova koje imam. Stavljena je narukvica od gume koja je nalik na Isofrane narukvicu. Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-1-img_2411.jpg , a sama njena dužina je dovoljna i za ruku sa velikim zglobom Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-1-img_2410.jpg. Sa satom naručio sam kopču za kaiš. Planiram napraviti i kožni kaiš.
    Mehanizam sata je fino podešen . U toku dana nije žurio više od tri sekunde. Lumniscencija je urađena veoma dobro. Do sada sam mislio da je najbolje urađena kod Seika. Od danas menjam mišljenje. Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-1-img_2412.jpg
    Odlučio sam da ne ubrzavam nastanak patine. U kratkom periodu sjaj se izgubio i polako sat tamni.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (28.7.2016. u 22:01)
    VLADAN P, araphel and srdjanr like this.

  5. #485
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?


  6. #486
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    ostaje samo da sačekam nekih 10-14 dana,koliko bi trebalo vremena po njihovim instrukcijama na sajtu da prođe dok mi ne stigne,pa javljam utiske,a dotle evo slike sa neta:

    screen cap

  7. #487
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    jel neko sa ovog foruma već naručivao sat preko creationwatches? Da li će mi naplatiti još neke troškove kad mi stigne,tipa carina,...itd.? Jel zna neko?

  8. #488
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Danas porucen,stize kroz 15-20 dana.44mm kuciste,22mm lugovi,meh.VD57B.Cena 19USD


  9. #489
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat don Alberto kaže: Pregled poruke
    jel neko sa ovog foruma već naručivao sat preko creationwatches? Da li će mi naplatiti još neke troškove kad mi stigne,tipa carina,...itd.? Jel zna neko?
    To nema veze sa prodavcem nego sa raspoloženjem Milke koja radi na carini kod nas. Možda prođeš bez ništa, a mogu i da te oderu načisto. Ja bih računao sa 20ak % na ime PDVa od neke cene sata bliske realnoj. ako prođeš bez toga super.

    RN3 Pro via TT

  10. #490
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Ok.Hvala na pomoći.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •