Strana 43 od 92 PrvaPrva ... 3339404142434445464753 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 430 od ukupno 917
Like Tree2934Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #421
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Joj, nemoj Mariu da ga dajes u ruke, on je opremljen alatom za kovacku radionicu
    Bolje ga donesi do mene, podesicu ga i usput cu ti napraviti Amfibiju od njega
    vladas and Zagor like this.

  2. #422
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    186
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat veberz kaže: Pregled poruke
    Joj, nemoj Mariu da ga dajes u ruke, on je opremljen alatom za kovacku radionicu
    Bolje ga donesi do mene, podesicu ga i usput cu ti napraviti Amfibiju od njega
    Ali ja bih i bambina i amfibiju. Moraces da budes kreativan. :-)

  3. #423
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Ma sve može... podeličemo delove za dva sata.
    Evo ovako: imačeš Bambija od 28mm i jednu Amfibiju 30mm. Može?

  4. #424
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat veberz kaže: Pregled poruke
    Ma sve može... podeličemo delove za dva sata.
    Evo ovako: imačeš Bambija od 28mm i jednu Amfibiju 30mm. Može?

    Da, da ...samo ga daj u Keckemet...pa ces uz Bambija i Amfibije jos i jednu Doxu dobiti od ostataka
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #425
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    186
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat veberz kaže: Pregled poruke
    Ma sve može... podeličemo delove za dva sata.
    Evo ovako: imačeš Bambija od 28mm i jednu Amfibiju 30mm. Može?
    Samo ako mi ugradis i lupu. :-)

  6. #426
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat lookic kaže: Pregled poruke
    Još nisam kupio (nisam dao pare), ali čekam već neko vreme da VE Limuzina stigne.
    Prilog 116603
    Po poslednjoj informaciji, sad je na granici, zastoj zbog poznate situacije.
    Sat i dalje nije stigao. Svake dve nedelje pošaljem poruku i svaki put je isti odgovor :sat je na granici, očekujemo svaki dan da stigne.
    Poslednji odgovor je bio: Postovani, kako nam je jutros javljeno,satovi su i dalje na carini jer je procedura carinjenja nesto duza i drugacija kada su u pitanju takve limitirane.Oprostite,dakle, kad su u pitanju takve kolekcije uvoz tj carina je nesto drugacija i duze traje. Direktoru su obecali da ce ubrzati postupak. A rekose da ce najduze za 10 dana roba biti u radnjama. I mi je iscekujemo sa nestrpljenjem. Oprostite jos jednom sto toliko cekate. Vas poklon Ducan.

    Jel moguće da više od dva meseca traje procedura nabavke sata. Pa da sam naručio osiromašeni uranijum ne bi toliko trajalo.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  7. #427
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Ma lažu bre! Nemoguće.

  8. #428
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    дућанџије су се опасно исквариле, лепо су кренули са радом, сад се сви жале на њих, надам се да читају некад и овај форум

    Золтане, није једини који се овим поводом жали, па они тај восток еуропе набављају шест, седам месеци, дођеш понудиш паре за сат којег немају на стању, кажу наручићемо га одмах, очекујте га за седам месеци, исто је са резервним деловима, могу да замислим како је кад треба да оствариш право на гаранцију


    него има ли негде нешто о том руском восток механизму у востоку еуропе, знам да има други ротор, то је неки четвороцифрени број, типа 24хх, па ме занима шта су дорадили од класичне амфибије механизма јер им је сат шест пута скупљи од исте
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (4.12.2015. u 22:04)

  9. #429
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat lookic kaže: Pregled poruke
    Postovani, kako nam je jutros javljeno,satovi su i dalje na carini jer je procedura carinjenja nesto duza i drugacija kada su u pitanju takve limitirane.Oprostite,dakle, kad su u pitanju takve kolekcije uvoz tj carina je nesto drugacija i duze traje
    Ovo ne zvuči ubedljivo.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #430
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    I meni baš tako zvuči. Kažem ja, kao d uvoze neko umetničko delo.

    A ja još razmišljam da li da odem i uzmem sat u HU, vratim porez i sigurno prođem jeftinije. Verovatno bih sa Mađarima pre rešio problem eventualne garancije nego sa našima. I tad će verovatno biti problem za nabavku delova za TAKVE limitirane serije (a mi smo idiJoti pa mislimo da je napravljeno samo 3000 komada i da su posebni)
    Poslednja ispravka: lookic (4.12.2015. u 22:40)
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •