Strana 42 od 93 PrvaPrva ... 323839404142434445465292 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 411 do 420 od ukupno 921
Like Tree2953Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #411
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?



    Naziv: joda.jpg, pregleda: 346, veličina: 170,3 KB
    vladas, bt321, skydrummer and 2 others like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  2. #412
    Član
    Član od
    9.6.2015.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    251
    Lajkovi
    438
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom

    Bravo cestitke...prelep

    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-uploadfromtaptalk1442997909888.png Imas ovu aplikaciju za android da ti olaksa. Ja moj Ray kontrolosem svaki dan pomocu ovog
    Poslednja ispravka: RUS (23.9.2015. u 18:22)

  3. #413
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat stana kaže: Pregled poruke
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	uploadfromtaptalk1442997909888.png
Viđeno:	220
Veličina:	201,7 KB
ID:	115241 Imas ovu aplikaciju za android da ti olaksa. Ja moj Ray kontrolosem svaki dan pomocu ovog
    Extra,zahvaljujem.

  4. #414
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Još nisam kupio (nisam dao pare), ali čekam već neko vreme da VE Limuzina stigne.
    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-nh25a-5651137.jpg
    Po poslednjoj informaciji, sad je na granici, zastoj zbog poznate situacije.
    VLADAN P and 83stojan like this.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  5. #415
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Jesam kupio sam ovo zato sto nisam bas u vinklu ...nosicu ga par dana kad stigne pa dati tastu na cast. Voli covek rolexa a kako ni jedan ni drugi nemamo mogucnosti da to kupimo bice mu dobra zamena za Q&Q...Mislim nisu mi jasne svabe, imenujes brend po napuljskom konobaru koji ti prospe tanjir spageta na glavu i naplati dve ture po cetvorostrukoj ceni...Ima to neke veze, kinezi se ubise precesljavajuci svapske imenike trzeci ime za sledeci veliki lukzuzni podvig...svabe beze ka italijanima, a italijani? Njih po obicaju boli...Znam da se vlasnik zove Marcel, al zaboga, nisam platio punu cenu! a Judith iz steinharta sam kulturno oterao u tri lepe...tako da su mi otpali kao opcija na neko vreme.
    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-nettuno35.jpg
    vladas, taunus, Zagor and 3 others like this.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  6. #416
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    E! Nemoj mi reč da je Marčelo švapski brend?!
    A ne bih rekao da je gori nego Steinhart. Ovaj švabo se bar potrudio da ne bude 100% Rolex dizajn.
    A i nisi u vinklu kada kupuješ takav sat.
    (mislim, nisam ni ja u vinklu - ma ko ga j.)

  7. #417
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Prika bilo je il ovo il steinhart. Svapsko americko le locle indonezijski? Ne znam odakle su svasta nesto pise? Eno mi Marcela na fejzbucima da ga priupitam odakle je...Bitno je da ce stari biti sretan ko prase. A meni lekcija da ne volim sub omazh osim ako nije sub original. Konvertovao sam se, ponovo! Sad mi na umu da vratim sebi na ruku Hamiltona i da uzmem 1963 Sea Gull jos da zena ne primeti i to je to za ovu godinu...Menja mi se lista vrlo ucestalo. Gresni pocetnik satoman
    Poslednja ispravka: Satoman (26.10.2015. u 14:45)
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  8. #418
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    186
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Što se merenja tačnosti tiče tu je MMario doktor, on ima tabelarni prikaz za 10 dana unazad. Za njega su oni iz Cosc-a amateri.
    Nenade nema tu nekog posebnog recepta. Pratiš nekoliko dana dnevna odstupanja, meriš svaki dan u isto vreme i pišeš ( ili pamtiš) koliko je sat ubrzao ili usporio u zadnja, recimo 24 sata. Prati recimo da li noću ostavljajući sat u različite položaje možeš korigovati malo ta odstupanja,npr da li će sat tokom noći ubrzati 5 sek ako stoji sa krunicom na dole i sl. Nije loše kada se sat može tako korigovati. Eto to je za nas laike dovoljno znati kada je reč o odstpanjima. Cosc i Mario su nešto drugo.

    PS- moj Bambino je neverovatno tačan. Ređe ga nosim pa ne pratim toliko ali primetim da su mu odstupanja minimalna. Kada sam prvi put merio, pre par godina, bio je na -2 sek dnevno. Verujem da je i sada tu negde.
    Koliko sam pratio i drugi su zadovoljni tačnošću mehanizma.
    Moj bambino (stigao isti dan kada tvoj ako se secas) je na +20 sec u proseku. Nisam bas prezadovoljan tacnoscu, ali mnogo volim taj sat, mehanizam divno prede i sat sjajno lezi na ruci pa mi nije problem da podesavam cesce. :-)

  9. #419
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat Codelen kaže: Pregled poruke
    Moj bambino (stigao isti dan kada tvoj ako se secas) je na +20 sec u proseku. Nisam bas prezadovoljan tacnoscu, ali mnogo volim taj sat, mehanizam divno prede i sat sjajno lezi na ruci pa mi nije problem da podesavam cesce. :-)

    Naidji kolega do NS-a da ga ustelamo....
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #420
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    186
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat MMario kaže: Pregled poruke
    Naidji kolega do NS-a da ga ustelamo....
    Hvala na ponudi, javljam se prvom prilikom. :-)
    MMario likes this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •