Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12
Like Tree15Likes

tema: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika Filip98
    Član od
    27.8.2018.
    Lokacija
    Srbija, Krusevac - Nemacka, Offenbach
    Poruke
    36
    Lajkovi
    66
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Pozdrav svima!
    Nadam se da sam izabrao pravu kategoriju za ovaj post.

    Zelim da vam predstavim moj sajt (Blog) koji je online par meseci. Cilj sajta je da se vesti iz sveta satova i generalno znanje na teritoriji balkana o satovima prosiri. Sav sadrzaj koji se plasira vezan za satove u svetu pokusavam da donesem kod nas. Na sajtu ima dosta toga kao sto su novosti, recenzije, upoznavanje sa raznim informacijama vezane za satove. Nadam se da vam se svidja ideja i da je kontent dobar, ukoliko imate neki predlog ili zamerku rado cu vas saslusati. Bacite pogled na sajt i stranice:

    www.hronometar.net
    Instagram: @hronometar_net
    Fb: Hronometar.net

    Hvala svima unapred!

    P.s. Sve predlog i zanimljiv sadrzaj koji mislite da treba da se nadje na sajtu posaljite pa cu ubaciti. Zivi bili!
    Filip Radibratovic

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Samo napred,puna podrska

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  3. #3
    Mlađi član Avatar korisnika Filip98
    Član od
    27.8.2018.
    Lokacija
    Srbija, Krusevac - Nemacka, Offenbach
    Poruke
    36
    Lajkovi
    66
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Hvala Nenade 😁👍🏻
    Nenad Arandjelovic likes this.

  4. #4
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    728
    Lajkovi
    6968
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    bas lepo izgleda sajt, svedeno, bar na mobilnom odlicno za pregled .. u startu sam bacio poglede na par clanaka jer me tematika vrlo interesovala, i po meni su clanci prekratki, mada verovatno danasnji trendovi tako nalazu ..
    Filip98 likes this.

  5. #5
    Mlađi član Avatar korisnika Filip98
    Član od
    27.8.2018.
    Lokacija
    Srbija, Krusevac - Nemacka, Offenbach
    Poruke
    36
    Lajkovi
    66
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Pre svega hvala! Pricao sam vec sa par ljudi vezano za duzinu teksta, deluje prekratko ali mislim da je to bolje nego predugacko da pocne da gusi citaoca i da smara. Obraticu paznju na to u buduce da tekstovi budu duzi :-)
    Filip Radibratovic

  6. #6
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    728
    Lajkovi
    6968
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    hvala .. npr tekst za Sumo satove je neocekivano rudimentaran i daje samo najosnilovnije podatke koji se ionako svuda mogu naci .. a mogao se staviti fokus na utiske velikog kolekcionara, njegov odnos sa brendom, pa sa samim Sumo modelom itd. . jednostavno mnogo dublje uci u materiju
    Filip98 likes this.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.163
    Lajkovi
    6334
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Citat Filip98 kaže: Pregled poruke
    Pre svega hvala! Pricao sam vec sa par ljudi vezano za duzinu teksta, deluje prekratko ali mislim da je to bolje nego predugacko da pocne da gusi citaoca i da smara. Obraticu paznju na to u buduce da tekstovi budu duzi :-)
    Pozdrav, podrzavam, al tekst moze biti dugacak pa cak i predugacak ako sadrzi informacije i pricu koja te drzi da citas, kad je to sve pregledno i podejeno na pasuse pa ako neko nece da cita uvod moze da preskoci i nadje sta mu je bitno. Pogledaj malo kako je kolega Haifisch predstavio svoju kolekciju pa uzmi to kao parametar. Sta bi interesovalo jednog zaljubljenika i kolekcionara da procita. Onaj ko zeli da kupi sat on ce samo traziti da li je sat pouzdan za te pare. Nas interesuje istorija, razlog izlaska modela, neka posveta, nisu svi satovi za pricu al dosta satova trazi da se o njima vise zna. Diveri, pilotski, hronografi, neki dress predsednicki satovi…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Filip98 likes this.

  8. #8
    Mlađi član Avatar korisnika Filip98
    Član od
    27.8.2018.
    Lokacija
    Srbija, Krusevac - Nemacka, Offenbach
    Poruke
    36
    Lajkovi
    66
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Pozdrav, podrzavam, al tekst moze biti dugacak pa cak i predugacak ako sadrzi informacije i pricu koja te drzi da citas, kad je to sve pregledno i podejeno na pasuse pa ako neko nece da cita uvod moze da preskoci i nadje sta mu je bitno. Pogledaj malo kako je kolega Haifisch predstavio svoju kolekciju pa uzmi to kao parametar. Sta bi interesovalo jednog zaljubljenika i kolekcionara da procita. Onaj ko zeli da kupi sat on ce samo traziti da li je sat pouzdan za te pare. Nas interesuje istorija, razlog izlaska modela, neka posveta, nisu svi satovi za pricu al dosta satova trazi da se o njima vise zna. Diveri, pilotski, hronografi, neki dress predsednicki satovi…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slazem se, u recenzijama satova koje budem drzao na dlanu primenicu ovo sto ste rekli. nadam se da ce vam se svideti. Hvala svima na podrsci i savetima puno mi znaci za dalji rad
    Filip Radibratovic

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.586
    Lajkovi
    5189
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Čini li mi se ili postoje virusi na sajtu, kad sam išao na mehanizme- longines- kliknuo na sliku...

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    popovac 76 likes this.

  10. #10
    Mlađi član Avatar korisnika Filip98
    Član od
    27.8.2018.
    Lokacija
    Srbija, Krusevac - Nemacka, Offenbach
    Poruke
    36
    Lajkovi
    66
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Balkanski sajt posvećen svetu horologije - Hronometar.net

    Citat Baron kaže: Pregled poruke
    Čini li mi se ili postoje virusi na sajtu, kad sam išao na mehanizme- longines- kliknuo na sliku...

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    Nije to virus vec google postavlja svoje reklame jer izgleda da nista ne moze da funkcionise da oni ne umesaju prste 😁 samo zatvoris taj prozor i to nemas brige. I ja sam bio zabrinut prvi put kad mi se to desilo
    Filip Radibratovic

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •