Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 50
Like Tree67Likes

tema: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    ja sam vec i postavio.nove funkcije su odlicne,nego si ti strog gazda pa mi ne sme nista da kazemo i kad ne valjaju.navikli da cutimo i trpimo pa ne sme ni da pohvalimo dok nam gazda ne kaze da moze.
    Shmizla and Serb like this.

  2. #32
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Hvala na komentarima drugari, za trenutak sam pomislio da sam negde pogrešio

    @jagos
    Samo ti zezaj...

  3. #33
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Na mobilnoj verziji sata nema na vrhu linkova za login i full verziju sajta, moro sam skrolujem pola sata dok dodjem do dna gde su ti linkovi, a jos sam bio na tabletu, mogu misliti kako je onima koji idu preko phona s malim ekranima. Nadji template za mob. verziju i samo uradi kopi pejst linkova, da budu i na vrhu i na dnu. Ako treba pomoc, javi.

  4. #34
    Član
    Član od
    3.3.2012.
    Poruke
    124
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    hvala Vam na trudu i inovativnosti,inace svaka promena je dobrodosla pa cak i ako je na bolje hahaha.pozzzzz.

  5. #35
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Poklanjanje satova i dodatne opreme

    Kreiran je novi podforum namenjen za postavljanje sopstvenih oglasa za poklanjanje satova, mehanizama, delova, kataloga, opreme i svega što je vezano za njih.

    Imajući u vidu da mnogi od nas imaju nešto od navedenog, a što im nije potrebno, tema se otvara kako bi članovi foruma mogli da jedni drugima poklone satove koje ne žele da nose na popravku, kataloge, višak delova i sve ono što se teško može naći, a može pomoći u popravci sata za koji nema delova, nekome ko želi da sastavi sat za svoju dušu ili da pročita neki časopis, brošuru i slično.

    Forum: Poklanjanje satova i dodatne opreme - LINK

  6. #36
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Pozdrav svima,

    na forumu je implementirana Google pretraga koja je mnogo efikasnija za pretraživanje, i preporučujem da je koristite kada god tražite neki podatak na forumu. Prethodna verzija integrisanog pretraživača često nije davala zadovoljavajuće rezultate, i stoga sam odlučio da je zamenim.

    Nalazi se u istom polju, a prilikom pretrage se otvara novi prozor sa rezultatima:

    Nove funkcionalnosti portala Svet Satova-svet-satova-google-pretraga.jpg

    Isprobajte je odmah i koristite je što više jer na forumu postoji dosta informacija koje je bez ovakve pretrage teško pronaći. Nadam se da će vam biti od koristi.

    Pozdrav.
    Shmizla, vladas, VLADAN P and 4 others like this.

  7. #37
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Ne ume da mi nadje temu za koju sam dao tacno ime (okupljanje clanova), stari (gluplji) rob za pretragu je bio bolji
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  8. #38
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Super sljaka

  9. #39
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Ne ume da mi nadje temu za koju sam dao tacno ime (okupljanje clanova), stari (gluplji) rob za pretragu je bio bolji
    Hehehe, ti baš znaš da ga ubodeš.
    Nažalost Google ne može da pronadje podatke u sledećim podforumima:

    1. Grupne kupovine, grupne aktivnosti
    2. PLATINUM FORUMI / Fotografije satova
    3. Poklanjanje satova i dodatne opreme

    Razlog je taj što su ovi forumi vidljivi samo članovima, a Google nažalost nije naš registrovani član (prostim jezikom objašnjeno).

    Ukoliko želiš da pronađeš i teme iz ovih "zaštićenih" foruma onda koristi ugradjenu pretragu koju i dalje možeš aktivirati klikom na opciju "Napredno pretraživanje" koja se nalazi ispod polja za pretragu:

    Nove funkcionalnosti portala Svet Satova-napredno-pretrazivanje.jpg

    Naravno u njoj se nalazi mnogo više pod-opcija za pretragu, ali to ne treba da te zbuni, možeš je koristiti skoro na isti način kao i običnu pretragu.

    Uživaj.
    anbeast likes this.

  10. #40
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Nove funkcionalnosti portala Svet Satova

    Pozdrav svima,

    u skladu sa ovom porukom, obeveštavam vas da je instalacija nove verzije prošla bez većih problema, a ono što je ostalo da se uradi su sitnice kozmetičke prirode (izmena boja nekih linkova koji su i dalje plave boje).

    U ovoj veziji je napravljeno oko 800 izmena u odnosu na prethodnu verziju. Ova impresivna brojka se uglavnom odnosi na neka sitna poboljšanja i ispravljene greške koje možda nisu bile svima vidljive, ali koje unapredjuju odredjene funkcionalnosti foruma. Jedna od grešaka koje su ispravljene je da mala ikonica spajalice više ne prekriva broj stranice u listingu tema.

    Što se tiče novih funkcionalnosi sledi kratak opis najbitnijih:

    POSLEDNJE AKTIVNOSTI
    Klikom na padajući meni opcije Forum:

    Nove funkcionalnosti portala Svet Satova-poslednje-aktivnosti.jpg

    Otvara se posebna stranica na kojoj možete da vidite sve poslednje aktivnosti koje su se desile na forumu (bilo kom delu foruma - forum, vesti, blogovi, albumi i dr.) u hronološkom sledu prema vremenu postavljanja sortirano od najnovije ka starijim.

    Ono što je jako interesantno je to što možete najnoviji sadržaj filtrirati korišćenjem filtera u gornjem desnom uglu:

    Nove funkcionalnosti portala Svet Satova-poslednje-aktivnosti-filter.jpg

    Korišćenjem ovog filtera ih možete sortirati prema vremenu ili popularnosti (broju pregleda), zatim odabrati period i na kraju tip aktivnosti (sve aktivnosti, samo fotografije, samo forum, samo vesti, blogove ili grupe).

    Odlaskom na stranicu ličnog profila ("Vaš profil" link u vrhu ekrana) imate takodje pristup Poslednjim aktivnostima, koje možete sortirati tako što ćete izabrati odgovarajući tab (sve aktivnosti, samo vaše, samo vaših prijatelja, samo one u temama na koje ste pretplaćeni, samo fotografije)

    Nove funkcionalnosti portala Svet Satova-poslednje-aktivnosti-licni-profil.jpg


    REPUTACIJA
    Odlaskom u Korisnički Kontrolni panel (klik na opciju u vrhu ekrana), videćete litu svih primljenih i datih reputacija sa komentarima, kao i ukupan broj poena.

    Takodje kada klikete na zvezdicu na nekoj od svojih poruka možete videti koliko iznosi vaša trenutna reputacija, kao i da li vam je neko dao reputacione poene baš za tu poruku.

    Nove funkcionalnosti portala Svet Satova-reputacija-u-poruci.jpg

    Dodatna novina je da ćete od sada dobijati obaveštenja kada god vam neko dodeli ili oduzme reputacione poene, tako da ne morate non-stop da kontrolišete status u svom kontrolnom panelu.
    Molim vas da ne započinjene diskusiju o sistemu reputacija u ovoj temi, time ću se uskoro pozabaviti u odgovarajućoj temi gde ćete biti obavešteni o svim izmenama.


    Ovo je sve što je za sada aktivno, a postoje još neke novine za koje i dalje nisam doneo odluku o aktiviranju. Ukoliko bude još nekih novina, bićete obavešteni u ovoj temi.

    Pored testiranja novih funkcionalnosti predlažem da isprobate sve one funkcije sa kojima ste u prošlosti imali problema u radu, i da proverite da li su problemi otklonjeni.

    Pozdrav.

Slične teme

  1. Nove funkcionalnosti foruma
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 28.1.2012., 18:16
  2. Obavestenje - Nova verzija portala Svet Satova
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 23.8.2011., 20:59

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •