Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 26
Like Tree67Likes

tema: Citizen Ecozilla

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Citizen Ecozilla

    Zamolio bih članove koji su imali iskustva sa Ecozillom ili imaju neko svoje mišljenje o tom satu,da ga iznesu.Postaviću par slika,čisto za one koje ne znaju možda o kom satu je reč,a ne verujem da će ovim drugim to smetati,slike su (skinute sa neta) zaista fenomenalne.....









    Dobro su došla i neka uporedjivanja sa drugim satovima u tom cenovnom rangu ( Ecozilla je kod našeg distributera sa eco bonusom oko 240eura ),meni lično prvo što mi pada na pamet je Seiko Monster,e sada ........
    RUS, Neša, Aleksandar89 and 2 others like this.
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.073
    Lajkovi
    12535
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Ja sam je imao i prodao posle nekoliko meseci. Sat je ogroman i neergonomičan, može se ga nositi samo na kratku odjeću, jer je nenormalno visok. Inaće imam Omegu Ploprof, koja je mnogo veća, ali se nosi kao manji sat, ne znam kako da objasnim, srpski mi nije jaka strana :-) Kaiš je tvrd ko kamen i nikako da se omekša, sat je izuzetno teško skinuti iz ruke!!! Seiko Monster izgleda pored njega ko beba, Ecozilla je i prilićno bolje napravljena. Inaće je tehnološki praktićan - Eco-drive: nikad ne treba kupovati baterije, 300 m vodootporan i pored svega ima izuzetnu luminaciju u mraku!! Ako ti ne smeta velićina - navali, cijena je odlićna, u Sloveniji košta malo manje od 400 eura..

    Na ovom linku je post #139 u kojem sam objavio fotografiju Ecozille u mraku:

    http://www.svetsatova.com/forum/f64/...u-3329-14.html

    Pozdrav!

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Hvala na brzom odgovoru....
    Ja sam inače poznat po tome da nisam ljubitelj velikih "vodomer" satova ali kod Ecozille me privuklo to da on nema one klasične lugove-držače narukvice pa ta njegova dimenzija ne dolazi toliko do izražaja.A za Ploprof što si rekao mi nije baš najjasnije,meni taj sat izgleda em veći,em neergonomičniji ali ti si imao oba,pa valjda bolje znaš....
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.073
    Lajkovi
    12535
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Nema problema I ja bi voleo, da mi je netko dao te informacije prije što sam nabavio Ecozillu! Ploprof je izuzetan fenomen kad je u pitanju ergonomija, jer izgleda baš suprotno, ali je najkomfortniji sat od svih mojih dosadašnjih, a nije jih bilo malo! Ecozillu je zbilja nenormalno teško skinuti iz ruke, to mi se još nije desilo kod nijednog sata. Pored svega je možeš staviti na ruku tek kad si do kraja obućen, jer nijedan rukav nije mogao preko nje To da nema lugove se dopada i meni ali nema veze s komfortom. Ah, još nešto, od Ecozille me je posle nekoliko sati uvjek boleo zglob, kod Omege nikada. Ako imaš priliku prvo isprobaj, da ne sažališ kupnju!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    11.12.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Pozdrav i ja imam ecozillu i stvarno sam odusevljen satom ali ako nisi ljubitel velikih i teskih satova bolje uzmi monstera. Inace i meni je gumena narukvica bila kruta ali samo desetak dana dok se nije "razgazila" sad je odlicna i bas udobna,nadam se da ce mi ubrzo stici i suppa adapteri za kozni kais. U svakom slucaju nema greske sta god da uzmes.
    Poslednja ispravka: vale tudo (15.4.2012. u 20:47)

  6. #6
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    898
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Po svemu sudeći ecozilla je sjajan ronilački sat, robustan, pouzdan i tačan, ali mi se čini da nikako nije za svakodnevno nošenje. Možda grešim?! Monster je takođe odličan ronilački sat koji i te kako možete nositi svaki dan i to vrlo udobno, bilo na metalnoj narukvici, gumi ili koži. Sve sam ih isprobao, ne odvajam se od njega i posle par meseci oduševljava me isto kao i prvih dana. Uz to je i mehanički automatik, što je opet po meni, neuporediva prednost. Na kraju, nešto je i jeftiniji od ecozille.
    ...požuri polako...

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    @vale tudo,jesi na ove adaptere mislio?
    Izgledaju baš dobro,kako ide naručivanje

    Neša and igor bg like this.
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  8. #8
    Novi član
    Član od
    11.12.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Jesam bas te imas ovaj sajt Suppa Parts ali imali su zaliha svega nekoliko dana odma proslo ali uspio sam da nadjem na ebay i trebalo bi da stignu za dvadesetak dana. A narucujem cesto sa ebaya i amazona ali to stize na drugovu adresu u USA i on mi proslijedi postom za Crnu Goru jer ne salju direktno.

    Inace postoji mogucnost staviti kozni kais na zillu bez adaptera,Citizen Ecozilla-3465_3b4877_7ffp342_3enu_3d324_3b_3e873_3e994_3ewsnrcg_3d32335_3a3957_3b7_3bnu0mrj.jpgCitizen Ecozilla-delauriancstomleatheronzilla.jpg
    Ovaj lik je to prije radio http://delaurian.com/delaurian.com/index.htm ima zanimljivih kaiseva,kidao je sa originalnog kaisa onaj metalni dio i meni je mnogo ljepse nego adapteri. Jesi odlucio uzimas li zillu ili ipak ides na nesto manje
    Poslednja ispravka: d1d (17.4.2012. u 19:17) Razlog: spojene poruke
    milan zmaj likes this.

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Razmišljajući o ovm satu,došao sam do par interesantnih ideja kako bi se još ovaj ručni sat mogao koristiti....
    Npr. kada Vam gumeni kaiš propadne,a niste u mogućnosti da uzmete one čorba pardon Suppa adaptere,pa onda lepo Nato ili neka kožna,možete da ga "adaptirate" kao džepni sat(ovde bi @foto petar mogao više reći) ili ga jednostavno,naravno kada skinete narukvicu,držite u džepu.Inače njemu je "rezerva snage",kada je skroz napunjen,6 meseci.
    Takodje,zbog njegovih dimenzija,možete ga koristiti i kao zidni sat.Zahvaljujući i njegovim velikim i veoma čitljivim kazaljkama,nije loša ideja,u svakom slučaju originalna....
    A ako,ne daj Bože,satu se nešto desi,da je popravak nemoguć,možete mu izvaditi mehanizam,skinuti staklo,vratiti donji poklopac i može Vam poslužiti kao mala mini pepeljara,koja će nama pušačima biti itekako potrebna,kada nam uskoro zabrane da tresemo pepeo gde god stignem kada tu "ružnu" naviku obavljamo negde kada smo napolju.....



    Inače,sat sam uzeo i za sada sam prezadovoljan njime.Uskoro i slike i malo ozbiljniji test.....
    RUS, vladas, VLADAN P and 4 others like this.
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Citizen Ecozilla

    Larosa jesi li ti stvarno kupio ecozilu ili se samo salis

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.8.2011., 15:01

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •