Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 35
Like Tree35Likes

tema: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

  1. #11
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    OFF

    Zorane evo LINK-a kao mala pomoć za postavljanje slika na forum. Nije teško, snaćićeš se, verujem.

    Postavljanje slika na Forum

    Pozz!

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    - Gde je najbolje zimovanje?
    - Pravo mesto / klub za večernji izlazak?
    - Najugodniji kafić?
    zimovanje: ovo sto sam ja bio po inostranstvu (kopaonih i jahorinu da ne spominjem to znate kakvog je kvaliteta(nekvaliteta)) je kronplatz u italiji i salzburg u austriji i tamo je sto se tice skijanja extra mada nema mnogo van skijaskih aktivnosti.

    a sad glavni deo tj vecernji izlasci tu vam mogu preporuciti za 2 grada, novi sad i suboticu. sto se subotice tice do nedavno je bila jedna dobra diskoteka koja je sada zatvorena ali se otvara opet na jesen zove se Q bar i nalazi se u centru, a do tada glavno mesto je club Galija (sve u svemu subotica nikako nema bogat nocni program), moze se izaci i u renesansu ali dzaba kad je masa navikla na jedna lokal (seljacki mentalitet, mali grad 100 000 stanovnika). Dok je u novom sadu skroz druga prica, ima jedno 3-4 bas dobra lokala, u zadnje vreme pashanga na spensu dobro radi, onda muzej na petrovaradinu, bio je dobar contrast, i po mom misljenju after parti institucija Djava takodje na petrovaradinu (tamo ko ima snage moze 6 ujutro i lokal extra radi znaci usluga, obezbedjenje i muzika su extra). dobar je lokal 2 galeba (tamo na zalost nisam bio ali kazu da je extra) i ovo u laze teleckog nista nije na tom nivou ali svakako ne znaci da se ne moze dobro provesti. verige mi se ne svidjaju mada su ranije bili i oni jaki...ne znam ako sam nesto zaboravio ali to je to od glavnih mesta

  3. #13
    Mlađi član Avatar korisnika ivan23
    Član od
    15.3.2012.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    50
    Lajkovi
    97
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    Da se nadovezem za Suboticu...

    Slazem se sa Milosem da je Galija trenutni hit(naravno ko voli "narodnu" muziku),stvarno bude super atmosfera Sad sam bas nedavno izveo tamo neke drugare iz BG-a i odma su me zvali kad cemo opet Q bar je isto bio dobar ali ne verujem da ce biti kad se ponovo otvori posto se menja gazda i navodno ce biti skroz drugi koncept. Dodao bih jos Sax(strana muzika) pogotovo je leti dobro kad se otvori dvoriste;Bulevar,petkom budu tamo tamburasi koji imaju odlican repertoar,bude lepa atmosfera,opustena,lep ambijent.

    Sto se tice kafica za sedenje ima ih dosta(doduse mnogo manje nego nekad) i svi su ok. Ja obicno sednem gde ima mesta i gde mi se trenutno sedi ali bi svakom ko dolazi sa strane preporucio Boss jer je stvarno prelep i postao je vremenom zastitni znak Subotice.

    Sto se tice setnje,Palic i Radijalac su lepi za setnju.

    Toliko od mene

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    E da, i ja mogu potvrditi za kafić u Subotici BOSS. Prelepo izgleda. Bašta odlična sa raznim skulpturama. Može se reći da je skoro uvek pun. I restoran BOSS preko puta kafića je OK mesto.

    Što se Palića tiče, jeste lepo za šetnju, ali kada je reč o jezerima, najjači utisak na mene je ostavio Bled. Mada on nije u našoj zemlji...

    Pozz!

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    da bled je sjajan, to je malo dalje od ljubljane. a sto se bossa tice, to je najverovatnije najbolji kafe restoran u srbiji, i definitivno zastitni znak subotice. Q bar je vec uzo vlasnik Code-a tako da ce biti nesto skroz drugo, videcemo kako ce da izgleda to

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    Aj kad pominjemo jezera obavezno treba otici na ohrid.nije tako daleko a vredi ga videti.bio sam vise puta
    backarelli likes this.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    kad smo vec kod jezera, imate u crnoj gori od poznatih crno i pre svega biogradsko a od "neotkrivenih" npr zabojsko. to je raj na zemlji.

    Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???-zabojsko_jezero_iii_by_godislove-d2z52v4.jpg

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Da li je neko u skorije vreme išao u Country Club Babe?
    Kakva je situacija tamo? Sve normalno, i dalje rade?
    Bio sam pre 2 meseca i sve je u funkciji. Bilo je dosta gostiju sa obzirom na vremenske uslove.

    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    ^ Uffff, još sad ako treba i degustacija... Ugasila sam...
    Degustacija obavezna, pa cemu onda Rudolfove 'kucne carolije'

  10. #20
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???

    Htedoh da podeli sa vama utiske oko restorana Madera u BGD-u...

    Elem, dobismo od HP-a nagradnu večeru i iskoritismo je u pomenutom restoranu... Kuda, gde, i ja odabrah... Kad ga već svi hvale, spominju, pa da vidim baš po čemu je spcifičan...Madera me u prvi mah podseća na Sašu iz Paklene kuhinje, fin restoran pored koga sam često prolazila, a retko svraćala...

    Usluga odlična, enterijer u tamnoj boji (onako kako se meni i dopada), bez kariranih stoljnaka, cene visoke (bar za mene)... Papirići za uvijanje ižvakanih žvaka... Imaju prelepu baštu, odličnu za tople prolećne dane bez kiše i prelepu hladovinu pogodnu za vrele letnje dane. Odmah je smešten pored Tašmajdanskog parka, što je zgodno za parove sa decom (ukoliko dođe do nervoze mališana, nije daleko pronaći kratkotrajnu zabavu koja bi ih bar malo umirila). U večernjim satima, lagana muzika uživo... S obzirom na našu specifičnu ishranu, nismo mogli previše da eksperimentišemo oko hrane. Ali ovo šta smo probali, sve je bilo ukusno i lepo na oko... Ipak sam probala i jedan integralni kolač. Moram priznati, prekršila sam pravilo iako mi slatkiši nisu dozvoljeni...

    Preporuka za svakoga ko želi da na psebnom mestu obelezi neki trenutak i pratnji hrane i pića, a da se previše ne obazire na konačni račun...

    Pozz!

Slične teme

  1. S kojim satom na godisnji odmor ?
    By Walter in forum Kafić
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.8.2011., 16:51

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •