Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 39
Like Tree61Likes

tema: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    S obzirom da je leto uveliko počelo, neverovatne vrućine i želja da se pobegne od obaveza i "kuvanja"... Interesuje me da li već imate neku targetiranu destinaciju za ovo leto? Ili onima koji se još nisu odlučili možete preporučiti mesto gde se mogu dobro odmoriti i provesti?



    Ovu temu namenjujemo FENOMENALNIM detinacijama za
    PROLEĆE / LETO / JESEN / ZIMU ove i narednih godina.

    Destinacije koje treba videti i za koje možete drugima dati preporuku.




    Prihvatamo sve predloge, u Srbiji i van nje... Skuplje i jeftinije... Slobodno predlažite, pišite, opisujte. Fotografijama potpunjujte, a mi ćemo čitati i uklapati se prema mogućnostima.

    Hvala unapred na doprinosu!


    Kuda na odmor? Pitanje je sad...-summer-time-38513.jpeg
    P.S.
    Ovako ja zamišljam fenomenalan letnji odmor... Opuštencija na plaži uz on-line ćaskanje na Svetu Satova.


  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    lapetope na plaži ti je bad idea, umesto da odmaraš oči i mozak ti bi i na plaži da kuckaš !? Ko hoće potpuni mir treba da krene na odmor bez lapetope i bez mobilnog telefona...

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    moje drage i ja sa mojim lepotanima ne svim ali sakrivenim (jagose mozes samo sokic da popijes) za 2 dana pravac Hanioti

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    NPR, mesec dana na moru bez laptop-a bi bilo previše za mene. Zato glasam za Wireless pokrivenost i laptop na plaži.

    Znači Zmaj ove godina - Grecia na morete. Očekujemo detaljan izveštaj o situaciji u ovoj nama bratskoj zemlji. Da li je aktuelan EUR ili druga valuta? Situacije sa plaže? A o tome koji se satovi "šetaju" iščekujemo detaljnu anketu..
    P.S. Koji sat nosiš na more? Zar samo jedan?

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    Za proljetni izlet il jesenji najbolje je izabrati neki nacionalni park ili park prirode al može poslužit i izlet na neku rijeku,rječicu il planinu sve prolazi.
    Za ljeto moje preporuke su onima koji ne vole more i rijeke gojzerice na noge i put pod noge.Može šetnja u ugodnu društvu(ali samo u pravo vrijeme ne po suncu)i obilazak vinskih cesti,degustacija vina,sireva i slično.A oni pustolovnog duha put pod noge prema nekom brdu il planini k osvježenju.
    Za ljetovanje vam preporučujem da idete na mjesta koja nisu izvikana.Tko se odluči za obalu Dalmacije nek se slobodno javi budem rado pomogao izabrat naj destinaciju.Nepoznato mjesto ne znači i lošija ponuda dapače,uz jeftiniji smještaj može se nać i ne skupa hrana i neka dobra pješčana plaža il neki rt(sve po želji).
    Brač i neka neizvikana bračka mjesta jesu malo daleka destinacija ali tu se može pronać sve što duša želi.Mirno mjesto uz more uz ne preskup smještaj s lijepim plažama (preporuka je moje rodno mjesto koje loše stoji s turizmom iako će i Nemeša da ga posjeti ovog ljeta pohađajuć školu opere koja se odvija u Pučišćima)i solidnim noćnim životom.Nema diskoteke al mislim da je ugodnije prošetat uz more iotić naveče na plažu(možda se okupat i gol u ugodnu društvu)popit piće i na počinak.
    Kad vam dosadi more može se brzo otić u mlo planinarenja i istraživanja,brač ima najviši vrh svih otoka Vidovu Goru visoku 778 m.U blizini se nalazi i pustinja Blaca koja je prekrasno očuvano obitalište pustinjaka koji su naselili taj kraj bježeći pred turcima.Ima još puno toga zanimljiva na Braču za vidjet i posjetit.
    Ako baš nekog zanima Brač i želio bi ga vidjet na slikama i u nekim snimkama(koje su starije od 50 godina)tad se slobodno javite,imam nekoliko cd-a destinacija na Braču koje sam sam napravio.Nisu doživjeli neko veliko probijanje na tržištu(jer nisam podmazao turističke zajednice)al zato ih rado dajem kao poklon bližima a i vama koji se budete zanimali budem proslijedio cijeli lot dvd-a za simboličnu cijenu.
    Nadam se da nisam bio predosadan.uskoro budem postavio i koju fotografiju Brača al dosta je da upišete u tražilicu Brač i sve ćete i sami brzo naći i vidjet.
    vladas likes this.

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.988
    Lajkovi
    58290
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    Predlazem Soko banju,bio sam prosle god. sa zenom i decom bas OK provod.Priroda je predivna a i mestani su ljubazni.Evo nekoliko fotki..

    Kuda na odmor? Pitanje je sad...-20082011717.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-21082011729.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-21082011738.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-21082011740.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-21082011741.jpg

    Kuda na odmor? Pitanje je sad...-22082011752.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-22082011756.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011771.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011772.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011774.jpg

    Kuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011777.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011778.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011782.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-24082011783.jpgKuda na odmor? Pitanje je sad...-26082011798.jpg
    RUS, GIvan, sima hrabri and 1 others like this.

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.988
    Lajkovi
    58290
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    Zaboravih da posaljem razglednicu

    NADAM SE DA NEMA LJUTNJE SVE U SMISLU ZABAVE I PROVODA
    Poslednja ispravka: Shmizla (8.7.2012. u 11:26) Razlog: Razglednica još nije stigla. - Pravilnik Foruma tačka 6

  8. #8
    Novi član
    Član od
    1.6.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    Odlicna tema

    Kad planirate odmor, da li uzimate u obzir posetu lokalnim prodavnicama satova, ili kao
    tu je super plaza, nabolja klopa, itd.?

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    Ove godine ništa , jer ću morati da provedem neradne dane u izgradnji lokala i terase

    ...alio sledeće godine ne gine Tunis

  10. #10
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Kuda na odmor? Pitanje je sad...

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    NPR, mesec dana na moru bez laptop-a bi bilo previše za mene. Zato glasam za Wireless pokrivenost i laptop na plaži.

    Znači Zmaj ove godina - Grecia na morete. Očekujemo detaljan izveštaj o situaciji u ovoj nama bratskoj zemlji. Da li je aktuelan EUR ili druga valuta? Situacije sa plaže? A o tome koji se satovi "šetaju" iščekujemo detaljnu anketu..
    P.S. Koji sat nosiš na more? Zar samo jedan?


    ploprof,dweller i po
    ovo negde....hehehe
    jedva cekam

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odmor, zabava, razonoda - KUDA ???
    By Shmizla in forum Putovanja i putopisi
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.5.2014., 6:42
  2. Sturmanskie pitanje?
    By Bigmag in forum Ruski satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.5.2013., 22:02
  3. S kojim satom na godisnji odmor ?
    By Walter in forum Kafić
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.8.2011., 16:51
  4. Ne prikazuju se naša slova ?
    By draganki in forum Kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 2.3.2009., 21:02

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •