Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
  1. #1
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Nasao sam sliku ovog sata na netu i bas mi se svideo, a vidim svi hvale ovaj 7750 mehanizam.

    E sad ono sto me interesuje
    Posto ne skidam sat sa ruke da li neko zna da li postoji ovakva verzija ali sa metalnom narukvicom? A ako nema, kakvog su kvaliteta narukvice?

    Da li se grebe ovaj metal oko sata ili je otporan na ogrebotine?

    Da li neko zna da li ima da se kupi negde kod nas ovakav sat i koje su cene otprilike, makar okvirno ovde i EU posto nisam uspeo da nadjem na netu.

    Hamilton KHAKI X-WIND H77676733-2.jpgHamilton KHAKI X-WIND H77676733-3.jpgHamilton KHAKI X-WIND H77676733-1.jpg

    Eh da, video sam na forumu sliku sa metalnom narukvicom ali sa sivom pozadinom. Da li postoji verzija sa metalnom narukvicom ali sa crnom pozadinom?

  2. #2
    Član Avatar korisnika Refresh
    Član od
    29.6.2010.
    Lokacija
    Zenica, BiH
    Poruke
    145
    Lajkovi
    312
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Mislim da ovdje imaš sve kombinacije http://www.hamiltonwatch.com/webapp/...=KA&y=14&p=133 Za grebanje ne znam, to neka kažu vlasnici X-winda. Cijena: 1050€ u Hrvatskoj. U Srbiji ne znam, ali je vjerovatno slična ovoj.

  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Što se tiče cene ista je kao i u Hrvatskoj, ali uvek možeš dobiti neki popust kao što sam ja dobio kada sam ga kupovao. Taj konkretan model ne postoji sa metalnom narukvicom, ali imaš neke druge:

    http://www.hamiltonwatch.com/webapp/...=KA&y=14&p=131

    http://www.hamiltonwatch.com/webapp/...=KA&y=14&p=128

    Ovaj sa drugog linka ja je upravo sa crnim brojčanikom i takav ja posedujem, a poprilično sam zadovoljan kvalitetom i preciznošću izrade.

    Što se tiče modela koji si naveo on jeste otporan na grebanje do neke granice ali ako ga budeš jače udario u neki recimo metalni predmet oštrijih ivica budi siguran da će se taj crni/zlatni sloj skinuti i da će se ispod videti čelik.

    Pozdrav,
    V.S.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Ovaj drugi mi je bas lep, reci mi kako sa zadovoljan sa istim? Ja trenutno nosim Velaturu i mogu reci da sam zadovoljan, ali mi se malo menja sat

    I ako ti nije problem da mi kazes koja je cena kod nas i koliko moze da se dobije popusta, otprilike?

    Refresh,

    Uskoro treba da idem u Zagreb poslom, pa ako ti nije problem da mi kazes gde si ga video za 1050 i da li rade povrat pdva?



    Hvala unapred

  5. #5
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Pa kažem, zaista sam zadovoljan, jedina zamerka je što se na nekoliko oznaka na koroni skinula crna farba, u svakom ostalom pogledu je odličan. Ja sam dobio 15% popusta (~900 EUR) kada sam ga kupovao, a mislim da se i sada može toliko dobiti.

    Što se tiče Hrvatske sigurno možeš dobiti Tax Free samo postoji opasnost da njihovi carinici ne dojave našim pa da kod nas platiš porez. U tim situacijama ja praktikujem da prenesem sat bez overe TAX Free formulara, a da ih overim sledeći put kada budem prelazio granicu.

    Prodavnice u Zarebu su:

    KRONA Centar AvenueMall
    Avenija Dubrovnik 16
    10000 zagreb

    URAR PERO MAMIĆ EXCLUSIVE
    Gajeva 4
    10000 zagreb

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Moze i tako, samo posle toga produzavam za Slo pa sam mislio da uzmem odmah pdv u Sloveniji.

    Sad si me malo brecnuo sa tim da je spala boja, ova Velatura je kod mene vec godinu i po i nema sta nisam radio sa njom i kao prvog dana izgleda.

    Jel ti problem da postavis sliku tog dela gde je spala boja?

  7. #7
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Izvinjavam se sto mesam satove, ali mi je potreban odgovor.

    Naleteo sam sad na ebayu na ovu Omegu Speedmaster day-date Automatic

    http://cgi.ebay.co.uk/Omega-Seamaste...item19bdd89bf6

    Koliko se krece ovaj sat i sta mislite da li je ok dati za njega 800e u odnosu na Hamilton? Tj da li vredi taj novac...



    Hvala unapred

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Citat madness99 kaže: Pregled poruke
    ...
    Koliko se krece ovaj sat i sta mislite da li je ok dati za njega 800e u odnosu na Hamilton? Tj da li vredi taj novac...
    ...
    Savetujem malo opreza pri kupovini sa eBay-a. Ovaj prodavac je imao premalo prodaja da bi mu poverio toliko para. u skorijem vremenu nije imao mnogo prodaja a i jos bitnije - salje samo u UK. Na eBay-u a i sire vazi pravilo - "ne kupujes sat vec prodavca".

    Sto se tice Hamiltona - pogledaj ovaj, X-Wind i to Limited Edition black PVD. Pogotovo mi se svidelo sto crna pod odredjenim uglovima prelazi u sivu i sto se dobija sa maketicom aviona . Zbog ovog sata sam i zavoleo Hamiltone... Takodje pogledaj i X-Copter i X-Mach serije... Da ne pominjem Khaki Field Auto Chrono i Jazzmaster Chrono /Maestro serije .

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Mala ispravka - "procunjao" sam o ovom prodavcu i cini se da su i prodavac i sat ok. Da li si pitao za shipping u Srbiju? Cini se da je i cena od 800€ (ako bude toliko na kraju) OK.

  10. #10
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Hamilton KHAKI X-WIND H77676733

    Omega je provereno dobar sat,uzmi ga bez razmisljanja za te pare,ako si siguran u prodavca.Sat nema papire,ni kutiju,niti podatke o servisu,tako da mu je i cena niza znacajno zbog toga.Hamilton je sa druge strane nov,lep,garancija,kutija,papiri,nema tacku na sebi,ali daleko slabije ime.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. [PRODATO] Hamilton khaki aviation ETO
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.2.2011., 20:48
  2. [PRODATO] - Hamilton Khaki king scuba automatic
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 13:23
  3. Hamilton X-copter
    By ANGEL in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.5.2010., 21:20
  4. Hamilton X-Landing
    By dragon in forum Hamilton
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.5.2010., 18:30
  5. Hamilton X wind za 800?
    By Rocky07 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.2.2010., 7:53

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •