Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.9.2008.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Longines sat - Pitanje ?

    Da li zna neko da li ovaj sat moze da se popravi i gde. Rec je o satu Longines,nosio sam ga kod generalnog zastupnika za Longines u Beogradu (inace sam iz Kragujevca), i oni ne vrse popravke, vec samo da ide direktno u fabriku (Svajcarsku). Sat je 74` godiste (nisam siguran 100%, godinu-dve gore-dole). Automatik je,i radio do pre desetak godina,kada je pao, i ispala je samo neka stifnica(mala osovinica) i od tada ne radi. Slike su slikane mobilnim pa su malo losije. Inace kontaktirao sam Longines u Svajcarskoj, poslao im slike, serijski broj i oni su mi rekli podatke o satu, ali ne mogu da kazu cenu popravke (ni orijentaciono)pa ne smem da im posaljem. Da li se isplati raditi ovaj sat, i da neznate orijentaciono cenu ovakvog sata?


  2. #2
    Novi član
    Član od
    30.9.2008.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Pitanje u vezi sata Longines?

    Takodje imam i Longines iz 1907,dzepni sat,nazad se otvara i ima 5 zlatnih i 7 srebrnih krugova(sa raznim slikama),4 grand prix,ali mu je ostecen displej i izgubljena sekundara(pao ko zna kad),i za njega sam se raspitivao direktno u fabrici,ali prica o popravci je ista kao za prethodni sat.Saznao sam samo da bi na primer displej iznosio preko 50 eura.

  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pitanje u vezi sata Longines?

    Marko, sto se tice prvog sata (mladjeg ) pozovi servis O\'Clock i pitaj ih da li bi oni bili u stanju da ga poprave, jer koliko sam cuo (nisam 100% siguran) imaju coveka sertifikovanog za Longines. Kontakt informacije imas na strani 'Prodavnice i servisi'.

    Sto se tice starijeg modela mozes i za njega da pitas, ali iskreno ja taj ne bih poverio nikom osim samom proizvodjacu. Imace mislim da se isplati popraviti ga, jer ako ga dobro repariras dobice zaista na vrednosti.

    Sto se tice cene to je zaista tesko odrediti i to u najvecoj meri odredjuje trziste. Pogledaj i slicnu temu: LINK


    Pozdrav,
    V.S.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    30.9.2008.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Pitanje u vezi sata Longines?

    Hvala puno.I ja ne bih voleo da ih dira bas svako,svaka cast svakome,ali imao sam losa iskustva u Kragujevcu,tako da sam postao malo skeptican.

Slične teme

  1. Sturmanskie pitanje?
    By Bigmag in forum Ruski satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.5.2013., 22:02
  2. Nagradno pitanje ??
    By NickH in forum Opšti forum
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.11.2011., 14:31
  3. Pitanje u vezi garancije za Longines Conquest sat
    By ognjen in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.10.2011., 20:14
  4. Ne prikazuju se naša slova ?
    By draganki in forum Kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 2.3.2009., 21:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •