Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By esdy_11192

tema: Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata

  1. #1
    Novi član
    Član od
    23.9.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Lightbulb Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata

    Imam sat Itraco incablog 17 jewls, ali to je sve što znam o njemu. Imam i serijski broj ugraviran. Ja ponešto znam o firmi Itraco ali vrlo površno. Ovaj sat je dobila moja baka ali iskreno ne mogu da vam kažem ni kad ni kako jer dok je bila živa mi nismo o tome ni pričali. Ona je bila profesor pa je možda tako i dobila od đaka. Samo znam da je dosta star. Mislim da su u pitanju šezdesete godine. Ako neko ima možda neku informaciju

    Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata-img_8614.jpgItraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata-img_8615.jpgItraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata-img_8617.jpg

  2. #2
    Član
    Član od
    3.3.2012.
    Poruke
    124
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata

    lep sat

  3. #3
    Novi član
    Član od
    23.9.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata

    Hvala

  4. #4
    Član Avatar korisnika esdy_11192
    Član od
    8.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    198
    Lajkovi
    652
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata

    Informacije koje sam ja nasao je da je "ITRACO" proizvodjac satova otisao u stecaj 2002 godine. "ITRACO Montres Cie SA" ili "Itraco Watch Co. Ltd." je bio Svajcarski brend i bio je veoma cest tokom 70tih. ITRACO je koristio mehanizme sledecih firmi A. Schild, ETA, Valjoux. Dosta ovih satova mogu da se nadj una ebayu.

    Cinjenica da vec na ciferu pise "Incabloc" znaci da satni mehnizam poseduje zastitu od udaraca (u njemu je tipa i naiva Incabloc). To ukazuje da je verovatno rec o dobrom i pouzdanom mehanizmu. Malo vise o Incablocu na OVOM linku.

    Inace ime firme "Itraco" je registrovano u Oberrieden-Zürich und Zollikon, Svajcarskoj 15.1.1951te godine. Evo ovde spisak svih brendova koje je Itraco watch Co. registrovala LINK. Ovde ima nekoliko detalja oko firme, malo se razlikuje datum registracije, a ima i datum brisanja iz registra firmi.

    To je vise manje to. Jos da dodam da je sat stvarno prelep, pravi damski. Najvise mi se dopada "pletena" narukvica koja se spaja sa kucistem.
    Vladan Stevanovic likes this.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    23.9.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Itraco incablog 17 jewls - Pomoć oko identifikacije sata

    Hvala na odgovoru.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •