Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree7Likes
  • 7 Post By zizaMALI

tema: DARWIL Special Flat LORD 71

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika zizaMALI
    Član od
    31.12.2012.
    Poruke
    90
    Lajkovi
    324
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom DARWIL Special Flat LORD 71

    Konacno sam se nakanio da okacim slike ovog meni veoma vaznog i dragog sata...DARWIL Special Flat LORD 71-dsc01742.jpg
    Ovaj sat je moj pokojni djed dobio na poklon od svog brata krajem 70-ih ili pocetkom 80-ih...Prije desetak godina preuzeo ga je moj otac kako bi ostao u porodici i cuvao uspomenu.Znao sam da je negdje po fiokama zapostavljen ali ce i tome doci kraj.
    DARWIL Special Flat LORD 71-dsc01734.jpg DARWIL Special Flat LORD 71-dsc01740.jpg

    Ne znam da li primjecujete na fotografijama ali sat je dosta ostecen, posebno staklo i cifer, a cini mi se da krunica nije njegova. Nakon navijanja radi par sati i kraj.
    DARWIL Special Flat LORD 71-dsc01737.jpg

    Na zadnjoj strani osim Darwil grba su i dva reda cifara i to u gornjem 176042 a u donjem 7071 pa ako neko od vas iskusnijih moze da ih protumaci bio bih mu zahvalan.
    Ubrzo ga nosim kod mog casovnicara, a ukoliko on ne bude mogao da odradi kompletnu restauraciju preporučiće te mi nekog u Srbiji ko bi to mogao da odradi.
    I na kraju DARWIL Special Flat LORD 71-dsc01741.jpg i ja se malo igrao "fotografa"
    Pozdrav drugari!!!
    tolarbo, RUS, VLADAN P and 4 others like this.

  2. #2
    Mlađi član Avatar korisnika ankebut
    Član od
    17.12.2011.
    Poruke
    94
    Lajkovi
    382
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: DARWIL Special Flat LORD 71

    Još jedna starina

    Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •