Strana 134 od 385 PrvaPrva ... 3484124130131132133134135136137138144184234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.331 do 1.340 od ukupno 3848
Like Tree18771Likes

tema: Uslikao, ovekovecio...

  1. #1331
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Bio je tu neki, nazovimo ga concierge što je vikao "No photo, no photo!"... i sad, razumem ja da je bitno da se ne slika blicem jer blic stvarno može da ošteti freske, međutim išao sa onom logikom da običan "škljoc" nikome neće naškoditi, stručno izvučem aparat i okinem par puta:
    Uslikao, ovekovecio...-capella-sistina-1-.jpg Uslikao, ovekovecio...-capella-sistina-2-.jpg
    Jedino je ova Tajna večera ispala mutnije od drugih, no dobro šta da se radi, tu sam baš bio u brzini i ispalo je kako je ispalo.
    RUS, vladas, jagos and 1 others like this.

  2. #1332
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    pedja slike su odlicne i izuzetno zanimljive,nego moram da te pitam cime se bre bavis kad si uspeo sve ovo da obidjes.svaka cast voleo bi bar deo toga da vidim uzivo.
    anbeast and PedjaSD like this.

  3. #1333
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    jagos radim najgori posao na svetu, first tier-middle management u jednoj firmi, koncesionaru koji se bavi telekomunikacionim i IT uslugama... ali tako je to kad mi ova "divna" zemlja nije pružila priliku, mada i nije mi žao, video sam dosta sveta, a planiram i još, pa i vas ovde da obradujem nekim novim slikama.
    Uslikao, ovekovecio...-med1-1-.jpg Uslikao, ovekovecio...-med1-2-.jpg Uslikao, ovekovecio...-med1-3-.jpgUslikao, ovekovecio...-med1-4-.jpg Uslikao, ovekovecio...-med1-5-.jpg Uslikao, ovekovecio...-med1-6-.jpg
    Idemo dalje... Na prvoj slici sam slikao čuveni krivi toranj u Pizi, tu sam imao sreće i pameti pa sam došao oko 7 ujutru dok još nije nastao pakao na zemlji jer je u julu mesecu čak i u Toskani prevrelo, na drugoj slici je ulaz u galeriju Ufici u Firenci gde se čuva i statua Mikelanđelovog Davida (tu je stvarno zabranjeno slikanje), treću sliku sam slikao početkom septembra 2010. to je Sagrada Familia u Barseloni, zatim Santa Maria della Salute u Veneciji avgusta 2010., zatim opet početkom oktobra Casa Batlo (i ona i Sagrada Familia su remek-dela Antonija Gaudija) u Barseloni i za kraj, kraj oktobra jedna od uličica na Azorskim ostrvima koje se nalaze u sred Atlantika ali pripadaju Portugalu.
    RUS, jagos, anbeast and 6 others like this.

  4. #1334
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.261
    Lajkovi
    7643
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    "Bolid"
    RUS, vladas, anbeast and 4 others like this.

  5. #1335
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Citat PedjaSD kaže: Pregled poruke
    ...first tier-middle management u jednoj firmi, koncesionaru koji se bavi telekomunikacionim i IT uslugama...
    Ma kakav IT i telekomunikacije... Sudeći po slikama u ovoj temi ti si za nas turistički vodič i to je to... A zbog onog Chanel No5 i poznavalac parfema...

    Pozz!

  6. #1336
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Hehehe Shmizla to sam sve pokupio jer je jedna moja poznanica prodavala parfeme a kako sam radoznao i sve volim da pitam i da znam, saznao sam i par dobrih informacija o njima. Samo to mi nije pomoglo na kraju kod moje babe.
    A što se tiče slika, biće ih daj Bože još, najverovatnije sad od kraja decembra-početka januara.
    Uslikao, ovekovecio...-paris-1-.jpg Uslikao, ovekovecio...-paris-2-.jpg
    Za laku noć, dve fotke koje sam uslikao sredinom juna (12.-13-14. jun) prošle godine u Parizu, na prvoj je Trijumfalna kapija a na drugoj Luvr. Inače ako idete početkom juna u Pariz, uveče može da bude malo hladno pa ne bi bilo loše da ponesete nešto na duge rukave (ja se šetao po Parizu u Adidas trenerci kao dizelaš najgori ). Laku noć i pozdrav.
    jagos, anbeast, Neša and 2 others like this.

  7. #1337
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Evo i nekoliko noćnih fotki od mene, slikano u Gracu.

    Uslikao, ovekovecio...-img_3220.jpg Uslikao, ovekovecio...-img_3222.jpg Uslikao, ovekovecio...-img_3224.jpg
    RUS, jagos, sima hrabri and 5 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #1338
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Njihovo rešenje uličnog osvetljenja mi je jako neobično. Ja sam nekako navikla na bandere manje ili više stilizovane, ali ovde na slikama je sve isprepletano... Neki poseban razlog, veća stanica tramvaja ili naprosto tako?

  9. #1339
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Zaboga, Shmizzz, pa vidi koliko sina dole ima - logicno je
    vladas, VLADAN P and 83stojan like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  10. #1340
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Da.Logično je da su šine dole
    RUS, vladas, anbeast and 1 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •