Strana 131 od 385 PrvaPrva ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.301 do 1.310 od ukupno 3848
Like Tree18771Likes

tema: Uslikao, ovekovecio...

  1. #1301
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Serb ima dosta mesta na kojima nisam bio, ređao sam u jednoj od tema ovde na forumu, ali voleo bih da mi se pruži prilika da do 30.godine života obiđem ceo svet.
    milan zmaj, RUS, Serb and 1 others like this.

  2. #1302
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.261
    Lajkovi
    7643
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    U Mostaru juče;














    milan zmaj, RUS, vladas and 12 others like this.

  3. #1303
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Evo par slika sa Mediterana... prvi na redu Mikonos jer je stvarno jedno od najlepših mesta na kojima sam bio, zaštitni znak ovog ostrva su vetrenjače koje se nalaze u gradu koji se zove Mikonos (Mykonos town), na drugoj i trećoj slici možete videti Malu Veneciju, to je deo koji je dobio takvo ime jer izlazi tako okomito na vodu i sve je zbijeno kao u pravoj Veneciji, inače ne bih savetovao da se tu sedi i ruča jer nisu normalni sa cenama, i na poslednjoj slici je deo gradića Mikonos sa crkvicom, inače tu oko crkvice i oko čamaca-brodića se motao jedan pelikan koji je skroz pitom i koji je jeo ribu koju mu daju iz ruke, naravno i to od ljudi koje poznaje... slikano negde u junu (ja mislim) 2010. mojim starijim aparatom pa se nadam da je ok kvalitet, ne zamerite ako nije.
    Uslikao, ovekovecio...-mykonos.jpg Uslikao, ovekovecio...-mykonos-windmill.jpg Uslikao, ovekovecio...-mykonos-little-venice.jpg Uslikao, ovekovecio...-mykonos-town.jpg
    milan zmaj, RUS, vladas and 8 others like this.

  4. #1304
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Santorini isto iz juna 2010. Ovako, na Santorini sam dolazio samo iz pravca one male luke koja se nalazi ispod Tire (mislim da je to glavni grad) koja je na litici, i postoje tri načina da se popnete gore: da se uzme žičara koja košta 10 evra da bi vas popela gore, da se sami popnete uz 600 i kusur stepenika od luke do grada uz liticu ili da iznajmite ove magarce sa prve slike i da ujašete u Tiru. Tira je super, bele kuće, plavi krovovi, jako mnogo cveća i najlepši pogled na more jer je ceo grad na ivici litice, kao da svi žive na vidikovcu. Pošto je Santorini vulkansko ostrvo (imaju aktivni vulkan baš preko puta Tire, i sad se puši), nemaju peščane plaže, bar ja nisam video nijednu, nego je sve ovako kao na poslednoj slici, neki kao kamenčići koji se tu nalaze umesto peska, ali ne bodu i jako je udobno ležanje na njima.
    Uslikao, ovekovecio...-santorini1.jpg Uslikao, ovekovecio...-santorini-fira.jpg Uslikao, ovekovecio...-santorini-fira2.jpg Uslikao, ovekovecio...-santorini-fira3.jpg Uslikao, ovekovecio...-santorini-fira4.jpg Uslikao, ovekovecio...-santorini-black-beach.jpg
    milan zmaj, vladas, jagos and 8 others like this.

  5. #1305
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Odlicne slike u ovoj temi poslednjih dana. I Mikonos i Santorini su mi bas slatki...
    Ali - Dzoni - Mostar! Sta reci, slike oduzimaju dah. Neverovatno.
    PedjaSD likes this.
    No time to lose

  6. #1306
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    U Napulju može da se oseti pravi duh juga Italije, stare zgrade, prava pica kakva je pravljena još pre 50-100 i više godina, odlična mocarela od bivoljeg mleka sa čeri paradajzom, tiramisu, sladoled, dobra vina... ko uživa u pravoj italijanskoj kuhinji, Napulj je pravo mesto za njega. Nekome je grad prljav i štrokav, meni je baš takav bio odličan jer ima neku dobru harizmu.
    Uslikao, ovekovecio...-napoli.jpg Uslikao, ovekovecio...-napoli1.jpg Uslikao, ovekovecio...-napoli2.jpg Uslikao, ovekovecio...-napoli-citadel.jpg
    P.S. Tvrđava je iz 13.veka.
    milan zmaj, RUS, GIvan and 6 others like this.

  7. #1307
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Jako volim italijansku hranu ali prljavštinu nikako...

  8. #1308
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Pedja ovo sve a nadam se jos nekim fotografijama je bogatije nego svi ovi satovi
    PedjaSD and ivan23 like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #1309
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Shmizla u Napulju su maheri što se tiče italijanske kuhinje, jeo sam picu u piceriji koja je prva otvorena u Napulju 1738. Inače ko voli jug Italije, Napulj je odlično mesto da se stane jer, na samo pola sata od Napulja je Pompeja i Vezuv koji je još uvek aktivan, tako da se puši i seizmolozi ne znaju kad će da pukne, zato je i ovaj novi Napulj kakav je danas udaljen na skoro 10km od vulkana. Na sat-dva od Napulja je jedno od najlepših mesta na svetu, u stvari 3, Sorento, Kapri i obala Amalfi sa Pozitanom-moja topla preporuka.
    milan zmaj hvala Milane, ovo je nešto što treba videti, i to kažem i tebi i svima na forumu, ako vam se ukaže prilika, nemojte je propustiti. Ja se još uvek jedem što nikad nisam otišao u Cinque Terre, a bio sam u Livornu i posle u Pizi i Firenci bar 10 puta. Ako mi se opet ukaže prilika, tamo sam. Evo slika tog mesta (pozajmljene su sa Interneta jer sam bio "pametan" pa nisam otišao)... šta reći, ovakva mesta se mogu videti samo na tirenskoj obali u Italiji i nigde više na celom svetu!!!
    Uslikao, ovekovecio...-cinque-terre.jpg Uslikao, ovekovecio...-cinque-terre-dusk.jpg
    milan zmaj, RUS, GIvan and 4 others like this.

  10. #1310
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Uslikao, ovekovecio...

    Pogled na Koloseum, pogled iz Koloseuma i pogled uunutar Koloseuma:
    Uslikao, ovekovecio...-roma-1-.jpg Uslikao, ovekovecio...-roma-3-.jpg Uslikao, ovekovecio...-roma-2-.jpg
    Pogled na Akropolj i na Atinu sa Akropolja:
    Uslikao, ovekovecio...-athens-1-.jpg Uslikao, ovekovecio...-athens-2-.jpg Uslikao, ovekovecio...-atens.jpg Uslikao, ovekovecio...-athens-3-.jpg Uslikao, ovekovecio...-athens-4-.jpg Uslikao, ovekovecio...-athens-5-.jpg
    GIvan, anbeast, VLADAN P and 2 others like this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •