Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 23 od ukupno 23
Like Tree55Likes

tema: Pocetnicki dizajn satova

  1. #21
    Mlađi član Avatar korisnika Boskovic
    Član od
    21.9.2014.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    129
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Pocetnicki dizajn satova

    Solidworks znam kako funkcionise 70%, moram probati Rhinocerus bas da vidim ako je vise prilagodjen za nakit onda ce mi biti korisniji jer solifworks zahteva slozene poteze jer je prvenstveno namenjen izradi mehanickih sklopova... Hvala ljudi!

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pocetnicki dizajn satova

    Rekoh ti, ako te interesuje dacu ti programe za profesionalni dizajn - bas dizajn, nevezano sa unutrasnjim sklopovima. Solidworks i Inventor su prvenstveno namenjeni masinskim inzenjerima, dok postoje profi programi samo za dizajn spoljasnjosti
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #23
    Vsp
    Vsp je offline
    Novi član
    Član od
    26.2.2015.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pocetnicki dizajn satova

    Citat Boskovic kaže: Pregled poruke
    Solidworks znam kako funkcionise 70%, moram probati Rhinocerus bas da vidim ako je vise prilagodjen za nakit onda ce mi biti korisniji jer solifworks zahteva slozene poteze jer je prvenstveno namenjen izradi mehanickih sklopova... Hvala ljudi!
    Rhinoceros sa Matrix pluginom je za nakit, ali po meni je SW bolji ako planiras neku proizvodnju i on je i najcesce koriscen u industriji (bar za industrijske dizajnere)
    Posto Rhino nije parametricki program (ne mozes da menjas features kao u SW, nego moras sve nanovo da pravis ili ides undo) vise volim SW.
    Ako ces samo lepe slike i rendere onda ti je najbolji 3D max.


    P.S. napraviti one skice u Paintu... svaka cast

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •