Strana 32 od 457 PrvaPrva ... 222829303132333435364282132 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 311 do 320 od ukupno 4569
Like Tree12244Likes

tema: Fotografije satova iz vase kolekcije!

  1. #311
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Vec sam razmisljao o Anvil-u ili Watchadoo-u . Ionako sam hteo da uzmem 22mm za OM, ali ovako - mogo bi da ide i na 007!

    Zanimljivo je da sam dragoj kupio (ranije pominjani) Citizen diver 38mm sa gumenim kaisem, koji jako lici na 007... Sada, kad sam satove stavio jednog do drugog, vec je omeksala stav da moram da ga prodam

    Inace evo Yobokies-ovog anvila na 007:
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-skx007_anvil_yobo-10.jpg

    P.S. Inace sam probao 007, i stoji ko saliven!
    Poslednja ispravka: vladas (19.5.2010. u 19:17) Razlog: Dodao P.S.

  2. #312
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Nakon dugo vremena provedenog u premisljanju koji sat uzeti i neke nenadane love koja je "kanula" danas je stigao novi sat.
    Citizen skyhawk u celicnoj varijanti.
    Necu da davim sa utiscima i opisom sata jer toga ima na netu u ogromnim kolicinama ( i sam sam dugo vremena proveo citajuci i gledajuci razlicite review-e),samo cu reci da uzivo izgleda mnogo lepse nego na slikama (normalno).
    Pozdrav.
    Priložene slike Priložene slike Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_0007..jpg   Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_0001..jpg   Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_0006..jpg   Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_0008..jpg   Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_0002..jpg   Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_0003..jpg  
    vladas likes this.

  3. #313
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Cestitam na kupovini,
    Strasan sat

  4. #314
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Pridruzujem se cestitkama! Super je sat. Daj neke detalje - gde si ga nabavio, za koliko...

    BTW - Mozes li da napises, kolika je velicina tvog zgloba?

  5. #315
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Coveka koji mi je poslao sat sam nasao ovde,na ovom sajtu.Samo ukucaj u pretragu skyhawk i videces medju odgovorima i njegov oglas.Elem,covek je narucio sat,dao mi tracking no i ja sam preko US post-a sve vreme pratio gde se sat nalazi.Moram da kazem da je sat stigao u rekordno kratkom roku,za 7 dana,sto mislim da je extra brzo,ali se desavalo da put traje i znatno duze.Cena je 380 evra.
    Ja sam stvarno odusevljen satom i bez obzira sto mi je obim ruke 18 cm i sto izgleda malo glomazno,mene bas briga,sat je fenomenalan.
    Burazer je vec poceo da se lozi,da ga i on uzme.Videcemo.Pozdrav i hvala na cestitkama.

  6. #316
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Coveka koji mi je poslao sat sam nasao ovde,na ovom sajtu.Samo ukucaj u pretragu skyhawk i videces medju odgovorima i njegov oglas.Elem,covek je narucio sat,dao mi tracking no i ja sam preko US post-a sve vreme pratio gde se sat nalazi.Moram da kazem da je sat stigao u rekordno kratkom roku,za 7 dana,sto mislim da je extra brzo,ali se desavalo da put traje i znatno duze.Cena je 380 evra.
    Ja sam stvarno odusevljen satom i bez obzira sto mi je obim ruke 18 cm i sto izgleda malo glomazno,mene bas briga,sat je fenomenalan.
    Burazer je vec poceo da se lozi,da ga i on uzme.Videcemo.Pozdrav i hvala na cestitkama.
    Odlican sat, sa sjajnim mogucnostima. Bilo bi lepo ako budes imao vremena da napises kratak prikaz funkcija.

  7. #317
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Dragone nemoj da si nesto rekao
    Kod ovog mog Novog sata bitno je da mi se jako svidja u odnosu na predhodne i da mi nije toliko bitan brend,sto se tice mehanizma pomenuti medelator he he je u svadji sa kompanijom Tag Heuer i ne ocekujem nista lepo osim par zamerki .....salim se naravno
    Jako mi se svideo i nije mi zao predhodnka koji ce opet doci kad dodje vreme za to!
    Detelje sata cu traziti od Angela jer smatram da je to za njega domaci sa kojim se jedva ceka da se suoci...sto se tice mene sat je prelep samo sto bi voleo i celicnu narukvicu pa se dvoimim da li da se narucim original ili neku jeftiniju varijantu,a pri tom uzeti neki satic za svaki dan!
    Vladas-e od tebe ocekujem velikosrdnu pomoc
    Priložene slike Priložene slike Fotografije satova iz vase kolekcije!-24052010177..jpg   Fotografije satova iz vase kolekcije!-24052010178..jpg  
    Poslednja ispravka: milan zmaj (24.5.2010. u 7:55) Razlog: dodavanje..Angela..Vladas-e :)...
    vladas, PedjaSD and ivan23 like this.

  8. #318
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Sto se tice prikaza Skyhawk-a i njegovih mogucnosti o tome ima vise na netu,tako da sa tim ne bih zamarao.Dacu link,pa koga zanima moze na youtub-u da pogleda:


    Review je stvarno dobar i detaljan.
    Sat izgleda stvarno fenomalno i skroz je po mom ukusu.Izrada,zavrsna obrada,osecaj na ruci (tezak) su ono sto ce sve one koji vole ovakve satove oduseviti,ukljucujuci i mene,naravno.Posebno lepo izgleda crni prsten na satu koji se super uklapa sa samom podlogom sata i koji razbijaju "monotoniju" celika od kog je sat napravljen.Narukvica je kvalitetna,a jedino sto mi "smeta" je sto nema duplo zakopcavanje (na skupljim modelima ima),ali i bez toga ga sigurno necete izgubiti ili vam ga neko skinuti sa ruke,a da ne osetite.
    Staklo je mineralno i to je jedna od zamerki na ovaj sat.Sigurno je da bi bilo daleko bolje da ima safirno staklo,ali...sta je tu je.Meni licno ne smeta,a moze se doplatiti za safirno (99$).
    Cajger sata je pun svakojajih "kruzica" i koje cega (nekome se to i ne svidja),ali svi su tu sa razlogom,kao i dva digitalna displeja.Sve deluje kao da gledas u deo instrument table aviona,ali i samo ime sata kaze sve.
    Od funkcija sat ima:
    world time
    stopericu
    timer dva alarma
    kalendar
    Kao i da je radio kontrolisan i ima eco drive mehanizam,sto je za moje potrebe ok,jer ne moram da razmisljam da li ce i koliko bat, da traje.Na samom dipleju se nalazi indikator napunjenosti baterije.
    Sto se tice komplikovanosti upotrebe svih funkcija na satu,moram priznati da je u startu sve izgledako kao da je potrebno duze vreme da se pohvataju konci,ali u sustini je sve vrlo jednostavno,pogotovo sto se uz sat dobija obimno uputstvo u stampanom obliku,kao i cd gde je sve vrlo 'plasticno" objasnjeno,tako da vam predstiji da samo gledate upustvo na svom PC-ju odmah cete u uci u fazon.
    Da rezimiram:mislim da se za cenu ulozeno-dobijeno,kupovina sata isplati.Razmisljao sam o kupovini titanijumske verzije (480 e),ali volim kada na ruci osecam tezinu sata i zato sam se ipak odlucio za celicnu varijantu.Ovaj sat je kod nas dosta skuplji, a u USA je jos jeftiniji od cene koju sam platio,tako da na kraju po mom skromnom misljenu,sat vredi svaku paru.
    Nadam se da sam ovi kratkim prikazom sata iz perspektive novopecenog vlasnika istog,mozda pomogao nekom,ko voli ovakve satove,da se odluci na kupovinu.
    Pozdrav.
    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (11.8.2010. u 0:42)

  9. #319
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Milane - sjajna ti je Carrera!!! Sledeca neka bude Carrera 1887

    Sto se tice daily-wearer diver-a - pomoc sleduje, zasigurno

  10. #320
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Bravo Milane,vrh sat,iskren da budem duplo je lepsi od tvog predhodnog,i malo lepsi od Breitlinga.Da sam na tvom mestu ne bi ga menjao ni za zivu glavu.Mehanizam je ako se ne varam doradjeni valjoux 7750 tako da sto se tice eventualne popravke nekada nema zime.Lepa je Carrera na koznoj narukvici,ali metalna je bukvalno ista kao na Omegi, gledao sam i fenomenalna je,ako mozes uzmi original.Ako bi uzimao ikada Tag Heuer to bi bio Monaco Steve Mcqueen ili tvoja Carrera

LinkBacks (?)

  1. 1.3.2011., 21:35

Slične teme

  1. K: Neki iz kolekcije Armani Meccanico satova
    By Zoran Ilic in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.12.2011., 18:13
  2. Casio Edifice EF-535BK-1AV - Vase misljenje ??
    By Altair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 13.1.2011., 21:08
  3. Da li nosite satove iz vaše kolekcije?
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 12:04
  4. Casio-vase misljenje o ovom satu
    By Barbarez in forum Japanski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •