Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.1.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Zamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling

    Pozdrav društvo! Nov sam na ovom forumu, pa se nadam da sam postavio temu na pravo mesto

    Imam dva stara sata koje je ćale kupio u kini pre 10ak godina. To su kopije Breitling-a, koliko dobre ne znam, ali meni kao amateru se prilično svidjaju.

    Pošto hoću da uzmem neki sat, a nisam spreman da odvojim mnogo para (realno da kupujem, ne bih dao više od 5000), razmišljam se da sredim jedan od ova dva (ili čak oba).

    Beli ne radi, mada sam prilično siguran da je samo baterija u pitanju i njemu treba da se promeni kožni kaiš pošto je pocepan. Koje su cene tih kaiševa, neki najobičniji crni?

    Crni radi, i njemu isto treba da se promeni metalna narukvica, ali je otpala jedna kazaljkica (u satu je vidi se). Takodje ima malu ogrebotinu, vidi se na poslenjoj slici kod 12 i blizu loga. Kolika bi mogla da bude cena za to?

    Šta mislite, jel vredi to uopšte da se radi i gde bih u Beogradu mogao da odnesem to?

    Zamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling-img_1647.jpgZamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling-img_1648.jpgZamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling-img_1649.jpgZamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling-img_1650.jpgZamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling-img_1651.jpg

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zamena kaiša i poliranje stakla - Kopije Breitling

    Pozdrav, nezki i dobrodosao na forum!

    Te satove ne vredi sredjivati posto je rec o replikama, a treba da znas da mnogi casovnicari nece ni prihvatiti da rade replike.

    Kaiseve mozes naci kod svakog sajdzije, a cene su od 500 din. pa navise.

    Posto pisanje o replikama nije dozvoljeno na forumu, tema ide pod kljuc.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •