Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 29
Like Tree30Likes

tema: Sheldon Cooper - pomoć pri izboru

  1. #11
    Član
    Član od
    18.6.2012.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    154
    Lajkovi
    348
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Ja mislim da je ovo odlicna kupovina! Posle par meseci kad okilavi od nosenja, moze da skine narukvicu, a sat okaci na zid.

    E, a sad mi vi kazite: Koji je to jos sat u isto vreme i rucni i zidni?

    Lupetanje na stranu, ovo je sat za specificnu klijentelu. U drustvu u kom bi ovakav sat bio pozitivno primecen neki jednostavan Longines bi ostao nezapazen. Meni se licno ne dopada, mada i sam imam neke modne satove kojima sam, u principu, zadovoljan.

    Ovo sto je Marko Crv napisao svakako bi trebao biti razlog za premisljanje oko kupovine.

    I, povrh svega, sat je preskup.
    Mr D likes this.

  2. #12
    Novi član Avatar korisnika Sheldon Cooper
    Član od
    7.2.2013.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Hvala puno na odgovorima/savjetima. Da ne citiram pojedinačno nego uopšteno da odgovorim.
    Nisam planirao uopće kupiti sat nego tražeći narukvicu za svoj naletim na ovaj i svidi mi se. Sad sam se nafurao da kupim sat!
    Ja imam već jedan Diesel koji sam dobio na poklon i služi me već 5-6 godina ali mu se narukvica (kožna) počkela razdvajat na jednom mjestu.

    Znam da ovi satovi nisu neki kvalitet ali mi se svidio jer je neobičan, kvalitetni ili baš kvalitetni satovi su višestruko skuplji a nema se dovoljno love za to.

    Svakako da ću pogledati ove što su mi ostali članovi preporučili a vidio sam i neke Citizen "lijepe" satove. Imam neki specifično blesav ukus tako da rijetko me šta oduševi.

    Volio bi sat sa metalnom narukvicom mada mi se svidio Seiko Bullhead od jednog člana s foruma (nisam zapamtio koji), smeđi ali sa smeđom kožnom narukvicom inače po netu su sa metalnim i cijenom su tu negdje koliko vidim sa ovim Dieselom.
    Mislim da ste me uvjerili da odustanem od Diesela.

    Da pitam moderatore sada (da nepravim haos po forumu) da li da u ovu svoju temu stavim satove na koje naletim da mi se svide (a da se možda promjeni ime teme) ili da otvorim neku novu ili sl.
    Imam slikice jednog sata (baš su slikice, to je od prijatelja poznanik pa sam vidio na njegovim slikama sat i cropao ih) da mi pokušate reći koji je model ( ne znam da li ima tema na forumu "prepoznajte sat", "koji je model"... jer mi je extra a i za njega bi vrijedilo štedjeti još novca.

    Hvala
    vladas, jagoda-nbg and Mr D like this.

  3. #13
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Mozes slobodno da postavis u ovu temu, a kad postavis, promenicemo ime u Sheldon Cooper pomoc pri izboru, ili tako nesto.
    Shmizla likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Citat Sheldon Cooper kaže: Pregled poruke
    Znam da ovi satovi nisu neki kvalitet ali mi se svidio jer je neobičan, kvalitetni ili baš kvalitetni satovi su višestruko skuplji a nema se dovoljno love za to.


    Hvala
    Da napomenem , da nisu toliko skuplji Seiko, Casio , Citizen, po neki Roamer , Tissot...od cene ovog sata koji si predlozio, a daleko su bolji...Jednostavno neki modni brendovi na kontu slave u toj drugoj delatnosti dizu cene. Nemoj me pogresno shvatiti , i ja imam neke fossile i nosim ih povremeno , ali posle ucenja i citanja na forumu siguran sam da ih vise necu kupovati. Pozdrav

  5. #15
    Novi član Avatar korisnika Sheldon Cooper
    Član od
    7.2.2013.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Definitivno sam odustao od Diesela! Sreća pa naleti na ovaj forum i "ne baci pare" ali imam osjećaj da ću "bacit" sad puno veće kako sam naučio neke stvari

    Evo šta sam pronašao da mi je onako dobro pa bi volio dobiti komentare o modelima naosobno:

    Invicta Mens 1539 Reserve Venom Quartz Chrono Watch Sheldon Cooper - pomoć pri izboru-1539.jpg

    CITIZEN ECO-DRIVE CALIBRE 8700 BLUE DIAL Sheldon Cooper - pomoć pri izboru-bl800054l.jpg

    CITIZEN ECO-DRIVE TITANIUM SAPPHIRE RADIO CONTROLLED CHRONO WATCH AT4010-50E Sheldon Cooper - pomoć pri izboru-at4010-50e_med.jpg

    Festina Tour de France 2012 Chronograph Men's Watch F16599/6 Sheldon Cooper - pomoć pri izboru-festina-f16599-6.jpg

    Seiko LIMITED EDITION Kinetic Chrono SNL067 Sheldon Cooper - pomoć pri izboru-snl067__96249.1356634456.1280.1280.jpg

    Seiko 6138-0040 CHRONOGRAPH "BULLHEAD" (sa kožnom narukvicom naravno ) Sheldon Cooper - pomoć pri izboru-3026584980_249ece4961.jpg




    To je nešto što mi je zapalo za oko.

    Sad ono što me zanima i što sam spominjao u prošlom postu. Koji je ovo model sata? Sat je pravougaonog oblika,masivan je kao i narukvica koja mi djeluje nešto na fazon redenika za metke...baš me zanima šta je u pitanju?! nažalost slikice su isječene i minijaturne se ali bi vjerujem da bi netko mogao odgonetnut koji je model. Naziv: sat.jpg, pregleda: 629, veličina: 8,9 KBNaziv: sat2.jpg, pregleda: 677, veličina: 9,4 KB


    Hvala

  6. #16
    Član
    Član od
    18.6.2012.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    154
    Lajkovi
    348
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    U, sitna ti je ova slika sa koje treba da se prepozna...

    Mada, ovde ima takvih poznavalaca da mozda i imas sanse...

    Inace, ova gornja selekcija je vec bolja .

    Samo da napomenem, sto se mene licno tice, kupovina modnog sata nije lose resenje, ali za satove do stotinak evra...
    Serb likes this.

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Ne vidi se druze na slici koji je sat upitanju, jako mala fotka Ovo je vec daleko bolji spisak satova Odmah bih izbacio invictiu sa liste , a u moj izbor ne bi usao ni kinetic seiko (ne kazem da je los sat, nego ja nesto nisam impresioniran sa tim mehanizmom). I jedan savet nemoj da zuris u odluci , uzivaj u trazenju sata, ja kad sam dosao na forum sam se zaleteo i kupio sam neke satove na prvu loptu , pa mi sad kolekcija dosta drugacija od tad Naravnu tu smo da pomognemo

    Bobane i meni je to neka granica, ali ipak ja bi uzeo do tih para neku pouzdanu 5 ili rusa, pa cak kineza. Ja dok nisam dosao na forum samo sam modne satove kupova i stvarno su premasili ocekivanja, ipak sad bih tesko o5 kupio
    RUS and jagoda-nbg like this.

  8. #18
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Iskreno da ti kazem, od tih satova sto si naveo, samo bih Citizen uzeo u razmatranje
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    pogledaj i J Springs satove, imaju zanimljive modele:

    Muški satovi - J.Springs - Poklon Dućan

    i ja bih verovatno neki Candino uzeo u razmatranje, pristupacni swiss made satovi:

    BPM Satovi & Nakit. Candino satovi

    Citizen:

    Citizen satovi

    na istom sajtu pogledaj i Seiko
    Poslednja ispravka: jagoda-nbg (9.2.2013. u 8:49)

  10. #20
    Član
    Član od
    18.6.2012.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    154
    Lajkovi
    348
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Diesel Super Bad Ass DZ 7247

    Citat Serb kaže: Pregled poruke

    Bobane i meni je to neka granica, ali ipak ja bi uzeo do tih para neku pouzdanu 5 ili rusa, pa cak kineza. Ja dok nisam dosao na forum samo sam modne satove kupova i stvarno su premasili ocekivanja, ipak sad bih tesko o5 kupio
    Slazem se nacelno, i ja bih razmatro Kineze.

    Normalno da nisam znao ni da postoje dok nisam dosao ovde.
    Serb likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •