Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Милан Милановић

tema: Sector satovi - Made in...

  1. #1
    Novi član
    Član od
    11.5.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sector satovi - Made in...

    pozdrav svima,

    Nedavno sam uzeo sector race sat preko BPM. Zanima me, da li je moguce da na sector satu nigde ne pise made in italy...? Da li je moguce da sector satovi nemaju na sebi ugravirano gde su napravljeni?

  2. #2
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sector satovi - Made in...

    pa nisu sektor satovi toliko losi, meni se mnogi njihovi modeli svidjaju ali nije to marka koju treba glorifikovati, jednostavno prave modne satove, verovatno je vise od 50% komponenti napravljeno negde na istoku, a i to famozno made in ..... i nije vise nikakva odrednica, sat ako je u bpm kupljen je 101% original
    jagos likes this.

  3. #3
    Stariji član
    Član od
    13.9.2011.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    986
    Lajkovi
    4298
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Sector satovi - Made in...

    Imam Sector sat iz serije 240 od 2007 godine.Dobro me sluzi Promenio sam prvi put bateriju posle 5 god,drugo nista.Ni na mom modelu nepise odakle je.A ima modela koji su swiss made.Sve u svemu nije losa kupovina.

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    24.5.2013.
    Poruke
    72
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sector satovi - Made in...

    Ako ima sektor na brojcaniku dole na 6sati napisano swiss made i na poklopcu safir cristal onda je napravljen u svajcarskoj (trebao bi bit).

    Ako je bez napisa swiss made na brojcaniku in nemam na poklopcu napis safir cristal onda saznas odakle je kad otvoris sat. Na poklopcu iz unutranje strane fino se vidi napis CHINA CASE .

    Sektor je propao sta se mene pita.....

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    23.10.2010.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Sector satovi - Made in...

    Sector je 90-ih pravio pojedine prilicno mocne i skupe modele ( 1000-2000 tadasnjih maraka), steta sto nije nastavio u tom pravcu...

  6. #6
    Novi član
    Član od
    23.2.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sector satovi - Made in...

    Ja sam do pre godinu dana nosio Sector 210, isto kupljen u BPM -u pre 8 godina. Odlično me je služio a i sada dobro služi novog vlasnika. Sećam se da mi je, prilikom zamene baterije, časovničar rekao da je unutra pristojan mehanizam. Mislim da Secotor ugrađuje Miyota mehanizme

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •