Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 98
Like Tree58Likes

tema: Sat do 150-200 eura

  1. #51
    Novi član
    Član od
    4.10.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Pozdrav svima.

    Nov sam na forumu i nov uopšte u svetu satova. Kako nisam sebio mogao kupiti pristojan sat a nisam hteo nositi kineska sr**a i kopije evo mene sada kako biram svoj prvi sat. Na forumu sam zapazio da svi preporučuju i hvale japanske satove citizen, seiko tako da sam pri traženju pažnju usmerio na ove proizvođače.

    Trebala bi mi pomoć oko odabira sata kao i o tome gde kupiti sat.
    Kako se radi o prvom satu izdvojio bi oko 200e za početak, sat bi mi trebao za svaki dan, za posao. Ne previše elegantan ali ne i previše upadljiv i šljašteći. Svaka preporuka je dobro došla.

    Casio EF-558D-1A

    Ovaj casio mi se svideo, ali se bojim da mi je možda prevelik jer imam tanku ruku.

    Unapred zahvalan.

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Nista dok ne probas, neki veliki satovi deluju malo na ruci... Spusti se do prodavnice ako mozes i probaj, mada sam ja slican sat uzeo na slepo i stoji odlicno - premda imam velike sape.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #53
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Moja topla preporuka ide za Citizen NIGHTHAWK BJ7010-08E ili bilo koji NIGHTHAWK, sat je vise nego versatilan, i ako ce ti biti jedini koji nosis prolazi u svakoj kombinaciji od dress-a za svadbe i ostala veselja do sata za svaki dan. Ne posedujem ga licno ali sam imao prilike da probam a i da prosvercujem jedan jedini za brata dok bejah bicevana radna snaga po kruzerima, tamo je negde oko 190 usd, ista cena je i na e-bay-U, kod nas se moze naci za 29000 dinara. Mislim da bas ovaj sat pokriva sve, od uzbudjenja, neobicnosti pa donekle i ekskluzivnosti, svako, i zaludjenik za satove kao i obican regularan svet ce ga zapaziti. Ovaj sat je makar meni bio inicijalna kapisla za sve ovo ludilo...nemos pogresit sa Citizenovom pticurinom sve i da oces. Pozdrav
    vladas, nele and MMario like this.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  4. #54
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    ....+1

    Imao sam obicnog Nighthawka, pa kasnije RC i nisam prezalio sto sam ga prodao drugaru, koji me btw napadao za njega mesecima. Nedavno nabavio jos jedan, ali u sky verziji AS4020-44B
    Poslednja ispravka: MMario (4.10.2015. u 20:06)
    vladas, nele and Satoman like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #55
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Neobican sat, ja sam u procesu kupovine jednog Marcello C Nettuno 3 (rolex za siromahe) kao i steinharta ocean 1( opet rolex za siromahe), i opet kad vidim NIGHTHAWK razmislim da mozda bacim cigare kako bi i njega kupio, zver od sata. Oblecem oko zene da mi ga kupi, ove sam nasao polovne pa i ne mora da vidi kolko kostaju...
    Poslednja ispravka: Satoman (4.10.2015. u 20:12) Razlog: spellcheck
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  6. #56
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Sa Steinhartom ne mozes fulati...brdo sata za malo para....Marcelo C...a sta da ti kazem....ako ga budes,danas-sutra menjao, ima da se otelis dok ga prodas....
    A ako kupis i Nighthawka...sacuvati ces si i zdravlje
    Satoman likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  7. #57
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    +1 za Nighthawka! I kod mene je, uz Hamiltona on bio uzrok rasplamsavanja ljubavi prema satovima.

    I predloženi Casio je odličan izbor a možda vredi pogledati i Citizen Super Titanium Chrono CA0340-55E? Kolega je uzeo takav (doduše plavi) i zaista izgleda odlično. Veliki plus je što je izuzetno lagan (ceo je od odlično obrađenog Titanijuma).
    EDIT: On ipak iskače van predložene cifre, izvinjavam se!
    No time to lose

  8. #58
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Miljane kolko sam ja provalio, kad budes iscitao tone i tona materijala po forumima, i kad vise ni sam ne budes znao sta si to planirao da kupis za 200 eura, nekako, s oprostenjem "jebiga", kao po pravilu, kanonu,dodjes do jednog najbitnijeg zakljucka u zivotu jednog horolskog pocetnika entuzijaste " MAJKU MU DAL DA KUPIM MONSTERA IL NIGHTHAWK" i to ti je to... ne kazem da nema lepih satova za 200 eura ima...ima i previse ali ovo ti je neki amin posle dugog posta i molitve na kamenu...

    Sto se tice Marcella...ubi me onaj ablogtowatch lik, moram prestati da citam strane placenicke forume i blogove.
    nele, Orf and BrankoD like this.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  9. #59
    Novi član
    Član od
    4.10.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    Hvala na savetima i predlozima. Jasno je meni da biranje sata (čak i onog od 200e ) nije jednostavno i da treba vremena. Moraću uskoro do Bomara da pogledam Citizen super titanium što je predložio vladas. Koliko vidim oni u ponudi nemaju nightwalk, gde bih mogao njih da pogledam?

  10. #60
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Sat do 150-200 eura

    NH imas u Sensi...e sada jedino moras da ih pozoves i da dostave model koji zelis u radnju...jer ih obicno ne drze tamo. Neki put to urade da kupac moze pogledati sat....kazem neki put.
    A u Bomaru, mislim da ti oni mogu poruciti sat....
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •