Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Dzigilibonglica

tema: Kopije Casio satova

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    21.10.2011.
    Lokacija
    Vranje
    Poruke
    70
    Lajkovi
    422
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Kopije Casio satova

    Pozdrav. O casio satovima se sve zna i kvalitet i pristupacne cene. Sta je sa ovim satovi od kupujem prodajm koji se prodaju za 40 % manje cenu nego u prodavnicama a tvrde prodavci da su original i da imaju servis tj nekog sajdziju koji uskoci kad zatreba?! Gde se nabavljaju zna li ko?! Nisu eki i kale nisu sense!?
    Imao sam prilike za casio ef-527d-1avef i sam da se uverim da to nije original. Kad je sat stigo odma sam primetio da je laksi nego original, za 15ak grama u odnosu na org i ako su org bila skinuta dva linka, drugi problem je pokretni deo unutra u satu koji je stajao krivo i pokrivao je oznake na jednom delu vise na drugo manje.Jastucic u satu je bio drugaciji. Sat je kostao 12000 i prodavac tvrdio da je org u radnji org je bio 18500.
    Drugi primer je bio seiko chronograph kvarc klasik oko 20000 u radnji, na kp kosta 13-14000. Kad je stigo odmah sam uocio patinu na jednom pragu i sekundari kao korozija mala ali primetna, mislim da je to kod novog seika nemoguce naci
    I jedan i drugi prodavac su bez pogovora pristali da vrate satove i vrate novac...

  2. #2
    Član Avatar korisnika mezzano
    Član od
    4.1.2013.
    Lokacija
    Leskovac
    Poruke
    287
    Lajkovi
    889
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kopije Casio satova

    Iskreno, i ja se pitam da li su ti satovi na KP originali ili samo dobre kopije... I mene ponekad mami cena, ali se nisam odlučio još ni jednom da kupim sat sa oglasa/KP/Kupindo...
    Casio AW80-1AW | Seiko SNKS09K1 | Casio W800-H | Seiko SPC131P1
    | Orient Ray II | Citizen BM7390-14E | Citizen NJ0100-11E | Casio MTP-1381L-7AVDF |

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    4.10.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    107
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kopije Casio satova

    Naravno da ima i kopija i originala. Niti su svi originali, niti su sve kopije.
    Recimo neki Casio sat koji na ebay košta 22 dolara, na kp košta 3500 din, a u zvaničnim prodavnicama 5000 din.

    Recimo plastični sat od 22$ +11$ shipping ...pa gde je tu zarada? Ne naručuju po jedan komad. Za drugi primerak je shipping dodatna 3$, za ostale 1$ u istom paketu, i eto gde se zaradi. Cene kod zvaničnih prodavnica su nenormalne.

    Ja sam uzeo Crni Duro na ebay za 49+11 što je opet dosta povolnije nego 11-12k u prodavnicama.
    Na 3 komada recimo, duro izađe na 54$ komad...
    Sada sve zavisi i od sreće sa carinom, naravno ako ide standardnom poštom, a ne DHL.

    Ljudi se snalaze kako znaju i umeju da zarade, a naravno ima i baraba koji prodaju ona g*vna koja nećemo ni da pominjemo.
    Milos G. likes this.

  4. #4
    Istaknuti član
    Član od
    1.8.2013.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    2.581
    Lajkovi
    23343
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Kopije Casio satova

    Ovde je već bilo reči o tome koji su sigurni prodavci na KP- u, barem što se tiče Japanaca. Ja sam do sada imao smo pozitivna iskustva na KP - u, što se tiče novih Casio i Seiko satova.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •