Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

tema: Jaguar

  1. #1
    Novi član
    Član od
    17.2.2018.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Jaguar

    Pozdrav,

    Nov sam svetu satova, iz tog razloga zanima me da li bi neko od clanova mogao da mi ukratko kaze kakav je sat Jaguar J687/3 da li zaista vredi toliko.

    Hvala unapred!

  2. #2
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.898
    Lajkovi
    13149
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Jaguar

    Dobrodošao na forum!

    Jaguar je dobra i pouzdana firma. Satovi su obično masovni, robustni i izdržljivi.
    Ja sam vlasnik j654/4 i o njemu mogu reći sve najbolje.

    Što se tiče J687/3 za njega važi jednako, kao što sam gore napisao. Cena bi trebala biti nešto ispod 400 € i za taj novac je ovaj sat dobar izbor. Jedino, što ne mogu pouzdano reći je mehanizam Ronda Z60, koji ga pokreće. Radi se o relativno novom mehanizmu (mislim, da se pojavio 2014 ili 2015 godine). Jaguar je pre u hronografe ugrađivao Rondu iz 503 i 504 serije, koji su već dugi niz godina u upotrebi i dokazali su se odličnom kvalitetom U svoju kvarc liniiju ih ugrađuje Tag Heuer, Maurice Lacorix, Alpina, Edox...Imaju 6 rubina.
    Z60 je bez rubina i to mi je neznanica, što se tiče švajcarskih kvarčnih hronografksih mehanizama. Ako su se vodili primerom japanske Miyote, koja u praktično celu kvarc liniju ne ugrađuje umetne rubine, onda nema problema.

  3. #3
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Jaguar

    Dobro dosao na forum.

    Sat koji te interesuje je debelo precenjen.
    Mnogo jeftinija alternativa koja kvalitetom ne zaostaje:
    https://bomar.rs/casio-edifice-efb-550d-7avef

    Ako ti safirno staklo nije toliko bitno mozes uzeti neki Casio Edifice za manje od 200 evra. Dakle, ustedeces oko 200 evra a neces imati losiji sat.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •