Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree5Likes
  • 2 Post By dzangrizalo
  • 2 Post By Vladimir Pejakovic
  • 1 Post By skydrummer

tema: Casio Edifice 550p

  1. #1
    Novi član
    Član od
    3.11.2014.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    9
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio Edifice 550p

    OK. Ne mogu da kazem za sebe da sam lud za satovima, ali svakako mogu reci i da ne stavljam na ruku bas svasta. Zadnjih 6 godina sam kombinovao jedan digitalni Q&Q, klasican sportski digitalac, i Fossil CH2600 sa kojim sa i posle vise od 6 godina prezadovoljan. Ipak oduvek sam zeleo da svojoj, nadam se, rastucoj kolekciji pridodam i jedan Cassio iz serije Edifice, sto sam juce konacno i ucinio. Posle malo probiranja po raznim modelima raznih proizvodjaca odlucio sam se za ovaj sat https://www.casio-intl.com/mea/en/wa.../EFV-550P-1AV/ , i cisto me interesuje misljenje iskusnijih zaljubljenika u rucne satove o njemu. Inace, iskoristio bih ovu priliku da ujedno i upitam za vase misljenje o Victorinox Swiss Army satovima, ciji ce jedan od modela verovatno biti meta moje sledece kupovine, pa nadam se vec do kraja leta. Unapre Vam svima zahvaljujem na svakoj kritici, pohvali i preporuci. Zivi bili.
    VLADAN P and skydrummer like this.

  2. #2
    Član
    Član od
    7.6.2019.
    Poruke
    372
    Lajkovi
    3597
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Casio Edifice 550p

    Sa Casiom neces pogresiti. Serija Edifice je pun pogodak, to mi je sat za svakodnevnu upotrebu (Edifice EQB 500D). Svaka cast na izboru, ovaj kronograf izgleda perfektno. Neka te sluzi dugo i kvalitetno. Ovako izgleda moj Edifice EQB 500D:

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	viber_slika_2019-06-22_19-22-39.jpg
Viđeno:	544
Veličina:	208,0 KB
ID:	143355


    Sto se tice Victorinox Swiss army satova - nisam pametan. Kvalitetni jesu, to stoji, ali za taj novac licno ja bi pojurio nesto drugo.
    Misfit and dzangrizalo like this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    3.11.2014.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    9
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio Edifice 550p

    Citat Vladimir Pejakovic kaže: Pregled poruke
    Sa Casiom neces pogresiti. Serija Edifice je pun pogodak, to mi je sat za svakodnevnu upotrebu (Edifice EQB 500D). Svaka cast na izboru, ovaj kronograf izgleda perfektno. Neka te sluzi dugo i kvalitetno. Ovako izgleda moj Edifice EQB 500D:

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	viber_slika_2019-06-22_19-22-39.jpg
Viđeno:	544
Veličina:	208,0 KB
ID:	143355


    Sto se tice Victorinox Swiss army satova - nisam pametan. Kvalitetni jesu, to stoji, ali za taj novac licno ja bi pojurio nesto drugo.
    Hvala druze, i tvoj model je prelep, a do Viktorinoxa ima vremena, pa se nadam da necu pogresiti.

  4. #4
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Casio Edifice 550p

    Dzangrizalo čestitke na kupovini. Lep sat. Casio Edifice je uvek odličan izbor.
    dzangrizalo likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •