Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
Like Tree39Likes

tema: wooksha - Moji satovi

  1. #11
    Novi član
    Član od
    2.12.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: wooksha - Moji satovi

    Hvala na cestitkama.. trudicu se da uzivam u istom sto duze... nego posto mi je ovo prvi mehanicki sat... na koliko preporucujete da se servisira, odrzava ili kakve su vec vase preporuke kako voditi racuna o istom?
    Razmisljao sam da odem do Bojovica danas da mu odnesem Wyler-a i Longines-a na proveru i da vidim sta ce da mi kaze restauraciju Longines-a...

  2. #12
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: wooksha - Moji satovi

    Ne znam koliko je star taj sat, ali servis bi trebalo uraditi na recimo 5 godina. Ako vec ides do Bojovica, reci ce ti on najbolje sta kako...
    MMario likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #13
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: wooksha - Moji satovi

    Čestitke na prinovi. U zdravlju te služio.

  4. #14
    Novi član
    Član od
    2.12.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: wooksha - Moji satovi

    Sat nije moj ali je nesvakidasnji pa utiske htedoh podeliti sa vama.. U pitanju je Diesel Big Daddy. Ovaj sat sam kupio bratu ne bi li pamtio dan kada je diplomirao. Sat je jako veliki..57mm.. na mojoj ruci to ne izgleda toliko veliko s obzirom da sam velik covek ali se to tek vidi na slici gde stoji pored njega Wyler Vetta od 40mm... Ima 4 vremenske zone, stopericu i dan u mesecu i za to koristi 4 baterije :/ nece se bas radovati promeni istih ali sta da se radi... poklonu se u zube ne gleda ... uzivajte
    wooksha - Moji satovi-cam01092.jpgwooksha - Moji satovi-cam01093.jpgwooksha - Moji satovi-cam01094.jpgwooksha - Moji satovi-cam01095.jpgwooksha - Moji satovi-cam01098.jpgwooksha - Moji satovi-cam01099.jpgwooksha - Moji satovi-cam01100.jpgwooksha - Moji satovi-cam01101.jpgwooksha - Moji satovi-cam01102.jpg
    VLADAN P, mizzy and MMario like this.

  5. #15
    Novi član
    Član od
    2.12.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: wooksha - Moji satovi

    Kao sto rekoh, odneo sam Sector-a kod gospodina Gojka da mi uradi narukvicu. Kada mi je u martu rekao da ima termin za mene tek sredinom avgusta, malo sam se smorio.. Obzirom da imam vise satova nije mi predstavljao neki problem da sacekam ali sam bio krajnje nestrpljiv. Kada sam pokupio sat od njega shvatio sam da se moje cekanje bas isplatilo... prosudite i sami

    wooksha - Moji satovi-cam01296.jpgwooksha - Moji satovi-cam01297.jpgwooksha - Moji satovi-cam01298.jpgwooksha - Moji satovi-cam01299.jpgwooksha - Moji satovi-cam01301.jpg

    Uzdravlje!
    Poslednja ispravka: wooksha (25.9.2015. u 16:10)
    RUS, VLADAN P, taunus and 2 others like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •