Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
Like Tree38Likes
  • 24 Post By WlayCo
  • 7 Post By Nešoni
  • 5 Post By Neša
  • 1 Post By 111qqq
  • 1 Post By 111qqq

tema: WlayCo - kolekcija

  1. #1
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom WlayCo - kolekcija

    Mislim, moze li se 3 sata nazvati kolekcijom?
    Elem, za moj skroman budzet, ova 3 sata zadovoljavaju sve moje potrebe i nisam siguran da li cu ikada uspeti da kupim jos koji a da nemam zestok okrsaj sa lepsom polovinom Dva sam ja uspeo da kupim za poslednjih 10 godina a jedan je bio poklon (koji sam doduse sam izabrao)...

    Na prvom mestu je tu Citizen Promaster Sky AS4020:

    WlayCo - kolekcija-img_20200304_210831.jpg

    A evo i teme: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E . Kada sam pisao ovaj review nisam sanjao da ce tema imati skoro 70.000 pregleda... neverovatno.

    Na drugom mestu je poklon iz stare firme, sat koji najredje nosim jer je navikao da se druzi samo sa mojim James Bond odelom i narandzastom kravatom Poljot Basilika:

    WlayCo - kolekcija-img_20200304_210735.jpg

    Vise slika ovde: Ruski sat do 25k - pomoc potrebna hitno

    I na trecem mestu je najnovija prinova, vise kompjuter nego li sat, gospodin neunistivi, G-Shock Rangeman 9400:

    WlayCo - kolekcija-img_20200304_210930.jpg

    Rangeman je tu za svaki dan, za biciklu, za vodu, trpi najgora sranja i ne buni se i bukvalno je tu za svaku mogucu i nemogucu situaciju... Poljot nosim samo u specijalnim prilikama, uzivam da ga polako navijem u tim trenucima i da slusam na uvetu kako cakce... a Citizen je prica za sebe, njega sam nosio najvise, skoro svakodnevno... nekada je imao koznu narukvicu sada ima celicnu...to je sat kome se klanjam... ova dva jos nisu zasluzili taj status...a i pitanje da li ce ikada...

    WlayCo - kolekcija-img_20200302_194816.jpg
    RUS, vlax, Vladimir NS and 21 others like this.
    Who's your daddy?

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: WlayCo - kolekcija

    Mnogi ljubitelji satova koji su aktivni učesnici po forumima koji se bave horologijom imaju samo jedan sat. I strastveno učestvuju u raspravama i zapažanjima o satovima. Ja trenutno imam 4 sata (među njima je jedan G-shock - 2 stara sata koja ću naslediti ne računam) i ljutu muku mučim koji će da ide na doboš jer ne volim da mi satovi stoje, nosio bih ih sve odjednom da mogu - smatram da je 4 sata za mene mnogo. Razmišljam i da idem u pravcu jednog ili dva dobra sata. Tako da broj ili vrednost satova ne znači ništa, važna je strast i naklonost koju osećaš prema njima. Tvoja kolekcija je odlična i iz mog iskustva mnogo sam bolje prolazio kod lepše polovine kada sam kvantitet satova menjao za kvalitet uz objašnjenje - menjao sam se sa kolegom. Pod kvalitetom ne smatram skuplje satove - postoje nebrojani microbrendovi koji nude kvalitet za male pare , jeftiniji satovi sa horološkim značenjem itd. itd. Mnogo je pravaca kojima možeš da kreneš. Pozdrav

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
    WlayCo, Neša, dusan51 and 4 others like this.

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: WlayCo - kolekcija

    Podržavam ovo što kaže Nešoni, a kako smo davno konstatovali, broj satova nije bitan - jedan, deset ili sto je sasvim nevažno ako je neko ljubitelj ili poznavalac. Nebitna je i vrednost satova, a drago mi je što je na forumu takva atmosfera da se poštuju i jeftini i skupi satovi, tradicija, inventivnost i mnoge druge karakteristike.
    WlayCo, bokanegra, Zorg and 2 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: WlayCo - kolekcija

    Ovo je kolekcija koja pokriva sve situacije i potrebe: Basilika - elegantni sat za odelo, Promaster Sky - smart casual za svaki dan, Rangeman - za sportove i dinamične aktivnosti na otvorenom

    Ja bih samo još dodao i jedan ronilački sat i to je to (ali to samo zato što sam slab na ronilačke satove <3 )
    WlayCo likes this.

  5. #5
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: WlayCo - kolekcija

    Кад би ја могао да роним колико овај два сата могу да издрже, где би ми крај био

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    Who's your daddy?

  6. #6
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: WlayCo - kolekcija

    Ja čak ne ronim uopšte, najviše ih koristim za tzv. desk-diving
    WlayCo likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •