Strana 45 od 69 PrvaPrva ... 3541424344454647484955 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 441 do 450 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #441
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.987
    Lajkovi
    58281
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Cestitam Walter,super je.Na mojoj listi za kupovinu ili listi zelja, poodavno se nalazi 7005 i mislim da sam na tragu jednoga.......
    Walter likes this.

  2. #442
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Svideo mi se na prvi pogled, jednostavan, velik, izuzetno pregledan nekako cist ! Sta je sad ovde interesantno kutija je od celika izuzetno dobra zavrsna obrada, poklopac interesantan na strafenje u sredini je udubljenje gde je izgraviran brend "Moretime" sa drugim pratecim slovima I brojevima sve sam pretrazio na netu nema informacije o ovom brendu sat je sa quarcnim mehanizmom ali neznam koj mehanizam jer ga nisam otvorio a I cudno zvuci lepo uradjeni cifer koj nocu ima odlicnu iluminaciju sve na njemu sveti safirno staklo I kad se sve sabere ovo je jedan jako simpatican I izuzetno dobro uradjen sat sto se tice zavrsne obrade a mozda I nije bio jevtin kao nov jer ipak safirno staklo I odlicna izrada obicno I cena je veca a ja sam ga platio jako povoljno mislim da nisam pogresio ali sta je tu je evo fotki











    Poslednja ispravka: Walter (25.9.2013. u 20:28)
    RUS, jagos, VLADAN P and 13 others like this.

  3. #443
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Interesantan sat, Nato kaiš mu pristaje. Veoma liči na vojne satove.
    Seiko 7005 je prva liga. Čestitke za oba sata !
    Walter likes this.

  4. #444
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Evo I ovde da postavim slike ovog Starca, Omikron jedna od prvih serija odusevila me njegova ploca patina je izvanredna I daje mu onaj vintage retno smek o omikronima je dosta napisano necu da duzim da zahvalim Maestro Kire koji je I ovaj sat vratio u zivot !











    Poslednja ispravka: Walter (13.10.2013. u 10:12)
    RUS, jagos, VLADAN P and 12 others like this.

  5. #445
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Jos jedan Seiko iz familije quarznih satova iz revolucionerne serije 7A38 tacnije model 7190 iz 1985 godine. Ovaj sat sam kupio zahvaljuci nasem drugu bt321 bio sam u pregovorima da to bude sat za drugog coveka ali ovaj se je predomislio I etoga kod mene. Restavracija nije bila teska jer je sat bio u sasvim solidnom stanju malo poliranja malo podmazivanje Maestro Kire je uradio svoje ali da ne duzim evo fotki










  6. #446
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Trojka na okupu Seikovci iz serije 7a28 I 7a38.




  7. #447
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Imao sam jednog kineza Sea - Gul sad imam dva juce je slucajno uletio ovaj beli I eto ga kod mene u kolekciju !








  8. #448
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Lep sat Waltere. Interesantni su mi ti stari kineski satovi. Nemam ni jedan u kolekciji ali deluju mi kvalitetno ( kvalitetnije nego neki današnji modeli ) . Kakve su mu radne karakteristike ( rezerva snage, odstupanja ... ) , kakvi su tvoji utisci ?

  9. #449
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Skydrummer Seagull je kvalitetan sat celicno kuciste odlicna zavrsna obrada jako dobar mehanizam sve u svemu nista ne zaostaje od nekih svajcarskih brendova, evo pred neki dan isti takav seagull nabavio je i nas prijatelj Goce bas smo komentirali ovaj sat i dosli do zakljucka da je kvalitetan sat sa jako solidnim karakteristikama.
    skydrummer likes this.

  10. #450
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Klasika i Zver tako sam nazvao ova dva predmeta na slici dole, Darwil je klasika a autic Plymouth Barracuda - Zver . Oba sam pronasao u blatu Skopskog buvljaka i evo ih sad u moju kolekciju,u sredjivanju Darvila pomogao je nas novi clan Goce a autic sam sredio ja posle dobrog ciscenja i sitnih mehanickih popravki ubacene su nove baterije u daljinski i u automobilu sad juri kao zver, inace autic je iz poznate fabrike Maisto. Sto se tice Darwila on je iz serije Special flat lux, ljubitelji Darwila znaju vise o ovim modelima a za one neupucene mogu reci da je ovo stvarno Divna Klasika !!!







    Poslednja ispravka: Walter (30.11.2013. u 8:48)

Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •