Strana 23 od 69 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 221 do 230 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #221
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    svaka cas druze gde ih samo nalazis

  2. #222
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Jos jedan chronograph u Kolekciji "Citizen Bullhead" mogu reci dobro ocuvan nisam nista dirao na njemu nije poliran ovaj sat je bio Citizenov odgovor sedamdesetih godina kad su i drugi brendovi radili satove ovog oblika, citizen je proizveo dva tipa kucista jedan je okrugli a drugi osmougaoni koji je redji takav je i ovaj primerak. Proizvodili su ih u nekoliko boja kad je u pitanju boja cifera ovaj je biserno srebrenkasto beli. Na prvi pogled deluje kao da ima tri registar medjutim su dva dok je donji treci krug datum i dan, registri su crne boje sa malim belim skazalkama dok je stoperica niklovana, levi registar meri sate a desni minute tachymetar je unutrasnji, ovo je sat srednje velicine sto znaci da je znatno manji nego seikov bullhead i moze se reci da bi odgovaro na sve sirine zgloba,kvalitetno napravljen odlicna solidna zavrsna obrada, evo i neke slicice !





    milan zmaj, edin13, RUS and 27 others like this.

  3. #223
    Stariji član
    Član od
    2.10.2011.
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2390
    Reputacioni uticaj
    69

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Bravo Walter, prelep sat, što reče bt321 gde ih samo nalaziš?! Čini mi se da bi i njemu dobro došao drugačiji kaiš, ali o ukusima ne vredi raspravljati. Još jednom bravo.

  4. #224
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Jucerasnja setnja opet je donela nesto novo u moju kolekciju jest da je Quarz ja in nevolim bas ali nije los, doduse i cena je bila ok radi se o titanium Lorus chronographu, simpatican sat izuzetno lak jer je od titanijuma nije nesto mnogo velik pa tako odgovara na sve zglobove, tamno plavi cifer koji se na svetlu preliva beli markeri i subregistri i beli natpis LORUS titanium chronograph water 50m resist skazaljke nikovane sekundara sa crvenim zavrsetkom Gornji subregistar kod broja 12 meri delice sekunde jer za jednu sekundu on za vrti ceo jedan krugi donji subregistar kod 6 meri sekunde odnosno kad zavrti ceo krug znaci da je prosla jedna minuta, i subregistar kod broja 9 meri minute odnosno kad skazalka zavrti ceo krug prosao je jedan sat, interesan onako izuzetno lak sat koji se moze nositi svaki dan o kvalitetu mislim da netrebam polemizirati jer je Lorus Seikova firma, tako da mislim da mu je i Qvarzni mehanizam sigurno solidan i na kraju dosta price evo fotke









    RUS, vladas, jagos and 10 others like this.

  5. #225
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Lep ulov, bez obzira što je quartz.

    Brat je sa titanium Lorusom prošao sito i rešeto, kupao se u slatkoj i slanoj vodi. Na kraju je oplovio ceo svet sa njime (radi na kruzeru). Nije ni malo mažen i pažen jer na brodu ima svašta za šta se sat može zakačiti, al živ je i dan danas. Ironije li, posle servisa gde su zamenjeni svi dihtunzi, pustio je vodu. Ali opet je otvoren, osušen i očišćen i kucka veselo.
    nele and Nick like this.

  6. #226
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Čestitam sat je extra!
    Walter likes this.

  7. #227
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Kralj bivsih Yu prostora naravno Darwil, ovog sam nabavio jer je odlicno ocuvan jos mu stoji nalepnica na poklopcu, radi se o modelu "Darwil Special Flat lux 62" sa 17 rubina naravno ovo je navijac u ono vreme 60-70 cenilo se da je sat sto tanji pa je ovaj u to vreme bio Hit kao ostali Darwili na ovim prostorima, sta reci tanak elegantan kombinacija od tri boje koje se meni jako dopadaju kad je rec o ovakvom stilu sata - niklovano kuciste perla beli cifer sa zlatnim markerima i skazaljkama meni, deluje dosta otmeno ovo je cetvrti Darwil u moju kolekciju i uskoro ce grupna fotografija svih cetiri na okupu, a sad ovaj Darwilius elegantisimus !













    Poslednja ispravka: Walter (18.7.2012. u 7:52)

  8. #228
    Stariji član Avatar korisnika bogojevski
    Član od
    5.7.2012.
    Lokacija
    Makedonija
    Poruke
    555
    Lajkovi
    5263
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Sekoja cest nemam zborovi. Odlicna kolekcija!!! A bogami i golema.

  9. #229
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Walter, prelep Darwil i interesantne fotografije.

    Meni je taj Darwil jedan od najlepših i najelegantnijih vintage satova.
    Walter likes this.

  10. #230
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Danasnja setnja na buvljem pijacu donela je jedan suvenir iz bivseg SSSR, za samo pola eura odnosno pedeset centi ili 30 denara makedonskih kupio sam ovaj stoni satic u obliku kljuca a on je uradjen povodom olipiskih igara u Moskvi sad vec daleke 1980 godine, Metalni oklop odnosno kuciste, vidi se da je kvalitetno uradjen a ne kao neki kinezi ima i alarm koji je jako glasan interesantno evo fotki !



    RUS, vladas, anbeast and 13 others like this.

Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •