Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 2345678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 132
Like Tree327Likes

tema: sofronije-mini kolekcija

  1. #51
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Da,da, sad sam video, moja greska.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #52
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Pade jutros drugarska kritika i upozorenje da ce se pisu neopravdani zbog izostajanja sa foruma a ja taman hrabrio baterije da izdrze jer bih da se javim. Opravise se slike, onako u trku i sa nestrpljenjem, pa evo ako moze bez velikih primedbi po tom osnovu.
    Virio sam ja na forum koliko se stiglo, a malo se stizalo zbog obaveza, i vec nekoliko dana sve da podnesem izvestaj o svecanosti ovde uprilicenoj.
    Dakle, bio organizovan docek tog smaka sveta onako skromno i u porodicnoj atmosferi. Bilo veselo u iscekivanju te sudnje sekunde, nacekasmo se i - nista. Da ne propadne organizacija, ja saopstim da se povod menja pa obelezavamo 22.12. kao dan JNA, jel te. Nisam hteo, a pomalo nisam ni smeo, da kazem kako je taj datum i prva godisnjica kako dosadjujem ljudima na ovom forumu. Jaca polovina mi nikako ne bi poverovala da sam sastavio toliko vreme a da jos nisam iskljucen Kako god bilo, nije taj datum ostao bez da se obelezi pa makar samo ja znao. Kao stari ilegalac odradim ja jos nesto u cilju obelezavanja toga datuma a sve pod stavkom "radno" jer je obicaj da proslava bude i radna a ne samo svecana. Upisem jos tri prinove u ovu moju kolekcijicu. Po preostalim danima do NG sve mi se cini da ce sa ovima da bude zakljucen radovni popis i sveden zavrsni racun za ovu godinu.
    Dakle, evo ih.
    Prva dva su vec igraci iz ove forumske lige. Prelazni je rok pa oni promenili dres i sada kao inostranci igraju sa onim drustvom u kutijama. Uklopili se u ukus menadzera i sa njima se ozbiljno racuna za prvu postavu.
    Prvo Certina DS Podium Big size chrono sa ETA flat line 251.262. Ugurase joj 27 kamencica i kako se ona bori sa tim, pojma nemam ali radi bas onako kako se i ocekuje za toliki kamenolom.
    sofronije-mini kolekcija-img_5089_1.jpgsofronije-mini kolekcija-img_5090_1.jpgsofronije-mini kolekcija-img_5091_1.jpgsofronije-mini kolekcija-img_5098_1.jpg
    Za ostale detalje valjda nema potrebe obzirom da je vec lepo pominjana na forumu.

    Jednom japanezu u obliku SKX009 se nikako nije moglo odoleti:
    sofronije-mini kolekcija-img_5092_1.jpg sofronije-mini kolekcija-img_5093_1.jpg namucih se sa ono preostale struje u baterijama a dna i kucista u visokom sjaju pa muka to naslikati kako treba.
    I za ovog samuraja je nepotrebna dodatna prica obzirom da je vise nego poznat i ne od juce. Bitno da se on udomio gde treba.

    Sve je to lepo ali bez domacih igraca nista. Definitivno je morao de se privede i jedan "nas". Ovaj mali je ocigledno dugo sedeo na klupi u prethodnoj ekipi jer je ocuvan kao da ni na treninzima bio nije. Vidim, milo i ostalima u ekipi a za cimera ga odmah uze strariji Poljot Traveller. Poznadose se odmah bliski rodjaci jer oba zvonari i ne prestaju sa onim njihovim bzzz, bzzzz, bzzzz u kutiji. Vece pricalice od pevca Sofronija sofronije-mini kolekcija-img_5094_1.jpg sofronije-mini kolekcija-img_5095_1.jpg

    I tako.... za ovih godinu dana od lugerove vakcinacije ja malo namucih postara praveci kolekciju. On je placen za svoj posao pa me mora trpeti a vi svakako ne. Zato slobodno zvizdite i cantrajte, supruga ionako to jedva ceka
    RUS, vladas, jagos and 14 others like this.

  3. #53
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Koliko si platio Certinu DS Podium Big Size ako nije tajna i kakva mu je luminacija?
    Na netu vidim svakakve cene a ta Certina je jedan od hvaljenijih satova na forumu.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  4. #54
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Vidi, napisao sam da je promenila dres, znaci polovna. Inace je u granciji i na fiskalnom racunu pise 43500. Ostalo je bilo stvar dogovora, znas ono -dlan o dlan pa tako vise puta Salim se, nije bilo saketanja vec dogovor na prvu loptu i ostaje kao nasa stvar.
    Za te razlike u cenama obrati paznju na to koje su masine unutra jer su vizuelno gotovo identicne.
    jagos, backarelli and Zenith like this.

  5. #55
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Hvala.
    Da...Skoro pa su iste sve.Kad budes imao vremena i ako mozes postavi neku sliku Certine u mraku.
    Pozdrav.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  6. #56
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    cestitam i ziveli ... pa ziveli... i ziveli. aj´ jos jednu ?
    da, da, da, ziveli...

    sofronije-mini kolekcija-nisam-pio.jpg
    vladas, VLADAN P and backarelli like this.

  7. #57
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Aaaauuhhhhh ... znao sam. I lepo kažem "nemoj baki da gledaš prinovu, nemoj baki da gledaš prinovu..." al` djavo ne da mira.

    Ta Certina je meni jedan od omiljenih satova, te neću ni komentarisati.

    Svaka čast na pridošlici ... i , molim te, kad budeš imao vremena, daj jednu zajedničku sa Certinom i poslednje-pribavljenim 3133 ....

    PS. vidi ovog okca, ala se miksuje ..... aaaalo Supermen, sigurno zrači ta okolina !
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  8. #58
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    ubio si me sa onim ljubavnim dzemperom, morao sam ...

    backarelli likes this.

  9. #59
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Victorinox - real steel with mechanical soul

  10. #60
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: sofronije-mini kolekcija

    Pevac , oprosti ... morao sam sebi za dušu. Ne bih da razvodnjavam, ali jače od mene...
    Kako su ljudi "zaboli" i veličinu kazaljki, izgled markera , koronu.... strašno, majke mi. Inače, veoma podseća (kao rod rodjeni) na meni omiljenog Victora sa istom mašinicom.
    >Moram videti uživo ovu tvoju pridošlicu, pre ili kasnije, ali moram....


    VLADAN P and zizaMALI like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 2345678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. martin71 - Kolekcija M
    By martin71 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 22.2.2015., 6:21
  2. Marko Crv - Mini kolekcija mojih CORTEBERT-a
    By Marko Crv in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 31.12.2014., 19:43
  3. Kolekcija by fotopetar
    By fotopetar in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 8.12.2013., 8:02
  4. Bajker71 - moja mini kolekcija
    By bajker71 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 14.1.2013., 19:51
  5. Hamilton Walden H26311151 - mini photo review
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.11.2010., 22:11

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •