Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 41011121314
Prikaz rezultata 131 do 133 od ukupno 133
Like Tree431Likes

tema: nikola.beograd - moji satovi

  1. #131
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Udobnija i laksa mi je kozna za nosenje,a uvek mogu vratiti originalnu.
    tolarbo, bt321 and Serb like this.

  2. #132
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Moja mala kutijica...

    nikola.beograd - moji satovi-img_0113.jpg
    Neša, bt321 and igor bg like this.

  3. #133
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Drustvo, hajde da spustimo loptu malo - ovo je ipak samo forum o satovima, nije pitanje zivota i smrti, i nema potrebe za tenzijom, pozivanjem na preki sud i banovanja...

    Ovo nije prvi put da se pojavi ovaj problem, i bojim se da ce se ponavljati opet ukoliko se jadno ne definisu neke stvari, a jedna od njih je - sta je to kolekcija. Ocigledno da razliciti ljudi to razlicito dozivljavaju, a ja opet ne mogu a da ne pomenem ostroumnu konstataciju naseg mudrog, dragog i postovanog kolege, druga, prijatelja i ucitelja Vukasa, da je razlika izmedju kolekcionara i preprodavca samo u motivu.
    Odmah moram da se ogradim i da kazem da mi nije namera da ikoga etiketiram kao preprodavca, ali ako neko, kao sto Djordje kaze, u roku od sat vremena postavi svoj "gral" u Galeriju, pa onda i u oglase - a pritom to nije prvi put da to radi - zaista je tesko, i pored najbolje volje, odupreti se utisku da je jedini motiv zarada.
    Naravno, tu je i druga, podjednatko legitimna strana problema - svako ima pravo da sa svojim satom radi sta hoce - da ga unisti, baci, pokloni ili, sto je najcesce, proda, i to je sve ok dok se to radi posteno, a licno smatram da je prilicno neposteno predstavljati se kao ljubitelj i kolekcionar, a zloupotrebljavati Galeriju i naklonost drugih ljubitelja za promociju satova koji u "kolekciji" nisu proveli ni 2 sata.

    Nikolu bih zamolio da ubuduce razmisli pre nego sto odluci sta ostaje u kolekciji, a sta ide u oglase, da se ovakve stvari ne bi ponavljale, jer je revolt clanova potpuno razumljiv.

    Ostatku ekipe zahvaljujem sto su skrenuli paznju na ovaj problem i molim da se ni ubuduce ne ustrucavate, ali koliko god je moguce u skladu sa pravilima Foruma... mislim, "zezanje" je uvek ok, ali ako se pretvori u licitiranje i prepucavanje o ceni sata na ovom ili onom sajtu, onda to vec nema mnogo veze sa svim gorenavedenim, vec je za tu diskusiju - ukoliko je uopste potrebna - pogodnija Berza, tj. mesto gde je sat stavljen na prodaju.

    Fala.
    Tema ide pod kljuc dok siroti admini i modovi ne nadju malo vremena da je ociste.
    GIvan and VLADAN P like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 41011121314

Slične teme

  1. eee - moji satovi
    By eee in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 5.6.2017., 6:07
  2. Walter - moji satovi
    By Walter in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 684
    Poslednja poruka: 18.10.2016., 17:11
  3. BedMadaFaker - Moji satovi
    By BedMadaFaker in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 19:03
  4. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •